صفحه اینستاگرام گلکاری

معرفی و آنالیز صفحه اینستاگرام گلکاری در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

معرفی اجمالی صفحه اینستاگرام گلکاری

این صفحه در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام ( Instagram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت گل و گیاه ( Flower & Plant ) و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف صفحه اینستاگرام گلکاری ، ارائه آموزش ها در زمینه نگهداری و رشد گل و گیاه های آپارتمانی و باغچه ای و نیز به اشتراک گذاری دانسته ها و تجربیات شخصی می باشد .

این صفحه با نام انحصاری golkary در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : اینستاگرام / Instagram
  • موضوع فعالیت : گل و گیاه / Flower & Plant
  • زبان محتوا : فارسی / Persian
  • تعداد اعضا : 20K+

بررسی و آنالیز کیفی صفحه اینستاگرام گلکاری

صفحه اینستاگرام گلکاری در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را چه در حوزه محتواهای اصلی پیج و چه در حوزه تبلیغات دنبال کنیم و حواشی غیر مرتبط با موضوع اصلی کمتر مشاهده می شود .

صفحه اینستاگرام گلکاری در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج نحوه ارائه متفاوت و زیبایی در نمایش مطالب شاهد هستیم و پست های قرار گرفته از پشتیبانی کامل یک وب سایت تخصصی برخوردار است که در صورت برقراری لینک ارتباطی بین مطالب موجود در صفحه اینستاگرام با مطالب وب سایت می تواند اعتبار محتواهای ارائه شده را ارتقا دهد . همچنین تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای ویدئویی در این پیج می تواند به ارتقا امتیاز و رتبه آن کمک نماید .

صفحه اینستاگرام گلکاری در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی ضعیف قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج پیروی از تقویم مشخص جهت محتوادهی مطالب نمی بینیم و راه های ارتباطی تعاملی با کاربران محدود به نوشتن کامنت ها می شود . همچنین با توجه به پتانسیل کار در این حوزه ، می توان از مطالب و پست های چالشی به منظور مشارکت دادن بیشتر کاربران استفاده کرد .

صفحه اینستاگرام گلکاری در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح خیلی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج با استراتژی و راهبرد “عدم نمایش تبلیغات” مواجه هستیم و تمرکز کاربران بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار دارد .

بررسی و آنالیز کمی صفحه اینستاگرام گلکاری

[taq_review]

آخرین پست های صفحه اینستاگرام گلکاری

[ff id=”47″]

[vc_posts_grid loop=”size:4|order_by:rand|post_type:post|categories:560″ post_layout=”small” show_meta=”no” show_footer=”no”]

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟