صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها
4/5 (1)

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

معرفی اجمالی صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها

این صفحه در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام ( Instagram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت پزشکی و سلامت ( Medicine & Health ) در زمینه خواص خوراکیها و به زبان فارسی تولید محتوا می کند.

هدف صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها ، انتشار عکس نوشته هایی از خواص خوراکی ها شامل میوه ها ، سبزیجات ، گوشت و غیره به همراه بیان عجایب درمانی و تاثیر مصرف آنها بر سلامتی انسان ها می باشد.

این صفحه با نام انحصاری iran_foods در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : اینستاگرام / Instagram
  • موضوع فعالیت : پزشکی و سلامت / Medicine & Health
  • زبان محتوا : انگلیسی / English
  • تعداد اعضا : 300K+

بررسی و آنالیز کیفی صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها ، در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را چه در حوزه محتواهای اصلی و چه در حوزه تبلیغات دنبال کنیم .

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها ، در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج مطالب متنوع و بسیار کاربردی در حوزه سلامت تغذیه نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی کامل یک وب سایت برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در صفحه اینستاگرام با مطالب وب سایت ، این صفحه از اعتبار محتوایی نسبتا خوبی برخوردار میشد . همچنین عدم تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این پیج در تقابل با انتشار پست های اختصاصی موجب کسب امتیاز نسبتا خوبی در این حوزه از سونت اینفو شده است .

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها ، در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج ، شاهد پیروی از تقویم نسبتا مشخص جهت محتوادهی مطالب هستیم و مطالب با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردد که این امر در کنار اعتبار مطالب منتشر شده، حفظ نرخ رشد مخاطبین این صفحه را در پی داشته است. متاسفانه راه های ارتباطی تعاملی با کاربران محدود به کامنت گذاری است و پیشنهاد می گردد با توجه به پتانسیل فعالیتی موجود در این حوزه ، از راه اندازی کمپین های سلامت تغذیه و نیز برگزاری چالش های مربوطه به منظور مشارکت دادن بیشتر کاربران استفاده شود .

صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها ، در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج با استراتژی و راهبرد ” نمایش تبلیغات محدود و مرتبط ” مواجه هستیم و تمرکز کاربران بیشتر بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار دارد .

بررسی و آنالیز کمی صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها

[taq_review]

آخرین پست های صفحه اینستاگرام عجایب خوراکی ها

[ff id=”106″]

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟