صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب
4/5 (1)

معرفی و آنالیز صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

معرفی اجمالی صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب

این صفحه در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام ( Instagram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت آموزش و سرگرمی ( Education & Entertainment ) و به زبان انگلیسی تولید محتوا می کند.

هدف صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب ، جمع آوری و به اشتراک گذاری ویدئوهایی فوق العاده جالب ، خلاقانه و بسیار کاربردی از روش های مختلف انجام کارهایی مانند آشپزی ، خانه داری ، تعمیرات و غیره  می باشد .

این صفحه با نام انحصاری by.cooltips در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : اینستاگرام / Instagram
  • موضوع فعالیت : سرگرمی / Fun
  • زبان محتوا : انگلیسی / English
  • تعداد اعضا : 100K+

بررسی و آنالیز کیفی صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب

صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را چه در حوزه محتواهای اصلی و چه در حوزه تبلیغات دنبال کنیم .

صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه ویدئوهای متنوع ، خلاق و کاربردی به نسبت دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی یک وب سایت تخصصی برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در پیج اینستاگرام با مطالب وب سایت ، این صفحه از اعتبار محتوایی بهتری برخوردار میشد . عدم تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این پیج در کنار انتشار پست های غیر اختصاصی موجب کسب امتیاز متوسط در این حوزه از سونت اینفو شده است .

صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج، شاهد پیروی از تقویم نسبتا مشخص جهت محتوادهی مطالب هستیم و مطالب با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردد که این امر در کنار اعتبار مطالب منتشر شده، حفظ نرخ رشد مخاطبین این صفحه را در پی خواهد داشت. متاسفانه راه های ارتباطی تعاملی با کاربران محدود به کامنت گذاری است .

صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه اینستاگرام با استراتژی و راهبرد ” عدم نمایش تبلیغات ” مواجه هستیم که تمرکز کاربران بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار می گیرد .

بررسی و آنالیز کمی صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب

[taq_review]

آخرین پست های صفحه اینستاگرام روشها و ترفندهای جالب

[ff id=”105″]

مطالب مشابه
[vc_posts_grid loop=”size:4|order_by:rand|post_type:post|categories:525″ post_layout=”small” show_meta=”no” show_footer=”no”]

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟