صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای
4/5 (1)

صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

معرفی اجمالی صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای

این صفحه در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام ( Instagram ) راه اندازی شده است و با موضوع فعالیت آموزش و سرگرمی ( Education & Entertainment ) و به زبان انگلیسی تولید محتوا می کند.

هدف صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای ، جمع آوری و به اشتراک گذاری ویدئوهایی کاربردی از ترفند ها و روش های خلاقانه فعالیت های روزمره زندگی ، هنری ، آشپزی به منظور آسان تر شدن زندگی و صرفه جویی در زمان می باشد .

این صفحه با نام انحصاری diy60s در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند .

  • سطح کیفی : خوب / Good
  • شبکه اجتماعی : اینستاگرام / Instagram
  • موضوع فعالیت : سرگرمی / Fun
  • زبان محتوا : انگلیسی / English
  • تعداد اعضا : 1M+

بررسی و آنالیز کیفی صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای

صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای در حوزه استراتژی و راهبرد شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج می توانیم راهبرد مشخص و هدف معینی را چه در حوزه محتواهای اصلی و چه در حوزه تبلیغات دنبال کنیم .

صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای در حوزه محتوا و مطالب شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه کلکسیونی از بهترین و کاربردی ترین ویدئوهای جمع آوری شده از منابع مختلف به نسبت دیگر شبکه های اجتماعی فعال در این حوزه مشاهده می کنیم . متاسفانه پست ها و مطالب قرار گرفته از پشتیبانی یک وب سایت تخصصی برخوردار نیستند که در صورت برقراری لینک های ارتباطی بین مطالب موجود در پیج اینستاگرام با مطالب وب سایت ، این صفحه از اعتبار محتوایی بهتری برخوردار میشد . عدم تنوع در ارائه انواع محتوادهی مانند محتواهای متن ، عکس و ویدئو در این پیج به علت ماهیت آن در کنار انتشار پست های غیر اختصاصی ولی کاربردی موجب کسب امتیاز خوب در این حوزه از سونت اینو شده است .

صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای در حوزه میزان فعالیت و پویایی شبکه اجتماعی ، در سطح کیفی متوسط قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این پیج، شاهد پیروی از تقویم مشخص جهت محتوادهی مطالب نیستیم ، در عین حال مطالب با فاصله زمانی مناسبی ارائه می گردد که این امر در کنار اعتبار مطالب منتشر شده با توجه به ذکر منبع آن، حفظ نرخ رشد مخاطبین این صفحه را در پی خواهد داشت. متاسفانه راه های ارتباطی تعاملی با کاربران محدود به کامنت گذاری است .

صفحه اینستاگرام ترفندهای زندگی 60 ثانیه ای در حوزه تبلیغات شبکه اجتماعی ، در سطح بسیار خوب قرار می گیرد . به عبارت دیگر ما در این صفحه اینستاگرام با استراتژی و راهبرد ” عدم نمایش تبلیغات ” مواجه هستیم که تمرکز کاربران بر روی مطالب و محتوای اصلی قرار می گیرد .

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟