ساده سازی نمای مسنجر فیسبوک
4.75/5 (8)

ساده سازی نمای مسنجر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ساده سازی نمای مسنجر فیسبوک تغییر جدید در این برنامه

در مطلب قبلی در مورد بازی های جدید واقعیت افزوده در ویدئو چت های مسنجر صحبت کردیم و امروز به تغییر ظاهری پلتفرم مسنجر میپردازیم.

در آخرین کنفرانس سالانه F8 ، فیسبوک نشان داد که یک نگاه جدید به پلتفرم مسنجر دارد و خواهان تغییراتی در آن است. ساده سازی نمای مسنجر فیسبوک احتمالا نتیجه تجربه گذشته فیسبوک در مورد برنامه ای است که به نظر می آید بیش از حد شلوغ است و اضافات دارد.

ساده سازی نمای مسنجر

البته نباید منتظر طراحی جدید و متفاوتی باشید، فقط برنامه ساده تر و خلوت تر نمایش داده میشود و برخی از کاربران اندرویدی میتوانند این بار که برنامه را باز کردند، نمایی جدید از مسنجر را ببینند.

ساده سازی نمای مسنجر

طبق گزارش پلیس آندروید:

ساده سازی نمای مسنجر فیسبوک ، یک تغییر از سمت سرور بود و بدون نیاز به بروزرسانی صورت می پذیرد. نوار پایینی برنامه تنها شامل سه زبانه شده است، دوربین و دکمه چت جدید به بالا سمت راست منتقل شده است. بسیاری از ویژگیهای اضافی مانند بازیها، آپشن های کسب و کار و … به زبانه Explore منتقل شده است.

این ساده سازی در راستای هدف فیسبوک در زمینه کاربردی تر کردن برنامه های زیر مجموعه خودش است. حال باید دید که بعد از گسترش این تغییر به همه کاربران برنامه آنها چگونه به این تغییر واکنش نشان میدهند و چقدر برایشان جالب خواهد بود. این بازنگری جدید به مسنجری که در بازه های طولانی بروز رسانی های خیلی کوچکی داشت تا حد زیادی میتواند پتانسیلهای درآمدی این برنامه را فعال کند.

در نمای جدید مسنجر ، فضای زیادی برای تبلیغات وجود ندارد البته بدون شک مدیران فیسبوک برای این امر و موثرتر کردن پیام تبلیغات در این فضا فکری کرده اند. شاید این گزینه ها را قبل از رونمایی کامل نمای جدید برای همه کاربران بخواهند تست کنند.

به هر حال این تغییر جدید از سمت سرور است و مسنجر شما اگر شامل این تغییر نشده است نمی توانید آنرا داشته باشید. شاید به کل از این تغییر صرف نظر شود و مسنجر به حالت قبل برگردد. بهرحال باید منتظر بود.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟