ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon
4.43/5 (14)

ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon

برای رشد هر کسب و کاری نیاز است تا صاحبان آن کسب و کار پیامهای خود را با استفاده از راههای اطلاع رسانی گوناگون به افراد برسانند. یکی از راههای رساندن پیام، رساندن آن با استفاده از انیمیشن است که هم از خسته و کسل شدن مخاطب جلوگیری میکند و هم یک تصویر نسبتا خوب از آن کسب و کار یا محصول به مخاطب میدهد. همچنین مدیران صفحات در شبکه های اجتماعی به کرات و به علت تاثیرگذاری بهتر از انیمیشنهای کوتاه در صفحه خود استفاده میکنند.

Powtoon به افراد کمک میکند تا بدون نیاز به داشتن دانش زیادی در زمینه ساخت انیمیشن و همچنین صرف هزینه هایی اندک انیمیشنهای تبلیغاتی خود را بسازند.

این ابزار بیش از ده میلیون کاربر از سرتاسر جهان دارد.

قابلیتهای ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon

Powtoon نرم افزار انیمیشن سازی مبتنی بر وب است که به کاربران اجازه میدهد تا با استفاده از اشیاء از پیش ساخته شده و با وارد کردن تصاویر، موسیقی و ایجاد صداهای ضبط شده توسط کاربر، اسلایدهای متحرک ایجاد کنند. Powtoon از یک موتور آپاچی Flex برای تولید فایل XML استفاده میکند که میتواند در نمایشگر آنلاین Powtoon پخش شود، به YouTube منتقل شود یا به صورت فایل MP4 دانلود شود.

این ابزار دارای اشیا و تصاویر آماده است که فقط کافی است کاربر آنها را در ویدیوی خود وارد کرده و از آنها استفاده کند. این اشیا آماده برای راحتی کاربر در دسته بندی های گوناگون قرار گرفته اند.

ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon

دیگر قابلیتهای ساخت انیمیشن و اسلایدهای حرفه ای با Powtoon

  • استفاده از موسیقی و تصاویر اختصاصی کاربر در کنار اشیا آماده
  • بارگزاری انیمیشن ساخت شده و انتشار سریع ویدیو در شبکه های اجتماعی

لازم به ذکر است که ساخت حساب و استفاده از برخی امکانات این سایت رایگان است اما برای استفاده بیشتر از این ابزار باید از میان طرحهای موجود در سایت یک طرح را خریداری کرد.

 

آدرس سایت: www.powtoon.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟