ریپورت کردن توییت در توییتر با استفاده از گزینه های جدید
5/5 (4)

ریپورت کردن توییت در توییتر در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

گزینه های جدید برای ریپورت کردن توییتها در توییتر

در خبر پیش به بررسی آپدیت جدید توییتر و تغییرات ظاهری این پلتفرم پرداختیم. در این خبر در مورد نحوه ریپورت کردن توییتها با استفاده از گزینه های جدیدی که ارائه شده است، صحبت خواهیم کرد.

توییتر همواره بعنوان رسانه ای با آزادی بیان بالا شناخته شده است. به همین منظور این کمپانی برای حفظ هر چه بیشتر حریم خصوصی کاربران، اقدام به اضافه کردن گزینه های بیشتری در روند ریپورت کردن توییتهای که شامل اطلاعات شخصی دیگران میباشد، کرده است.

شیوه جدید ریپورت کردن توییت در توییتر

از این بعد اگر کاربری، توییتی را مشاهد کرد که در آن اطلاعات شخصی افراد به اشتراک گذاشته شده بود، میتواند در حین ریپورت کردن آن توییت، اعلام کند که آن توییت شامل چه اطلاعات شخصی (اطلاعات تماس، آدرس محل زندگی یا اطلاعات کارت شناسایی) است و آنرا گزارش کند تا روند پیگیری به آن گزارش از جانب تیم توییتر سریعتر انجام شود.

ریپورت کردن توییت در توییتر

همانگونه که در تصویر بالا مشاهد میکنید، هنگامیکه اقدام به ریپورت توییتی با مضمون افشای اطلاعات شخصی میکنید، به صفحه ای ارجاع داده میشوید که از شما میخواهد دلیل ریپورت کردن آن توییت را با انتخاب گزینه های مختلف گزارش کنید.

کمپانی توییتر درباره این قابلیت جدید گفت: “ما به منظور بررسی و پیگیری هر چه سریعتر گزارشاتی که در مورد توییتهای توهین آمیز و مخرب ارسال میشود، با اضافه کردن گزینه های جدید از شما میخواهیم که با جزئیات بیشتری دلایل ریپورت کردن توییت مورد نظر را بیان کنید.”

بدیهی ایت که برخی از توییتها میتواند مخرب تر از سایر توییتهای ریپورت شده باشد، به همین منظور کمپانی توییتر با عمل تفکیک ریپورتها روند بررسی به توییتهای مخرب را سرعت میبخشد.

گزینه های جدید ریپورت کردن توییتها در توییتر طی چند روز آینده در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.


مطلب آموزشی مرتبط: راهنمای جامع دریافت تاییدیه توییتر برای کاربران


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟