روش کسب درآمد از تلگرام
4.39/5 (18)

روش کسب درآمد از تلگرام از مجموعه مطالب آموزشی مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

روش کسب درآمد از تلگرام

از طریق تلگرام درآمد کسب کنید

ممکن است عجیب به نظر برسد اما شما می توانید با تلگرام درآمد کسب کنید. این شبکه بیش از 100 میلیون کاربر دارد و می تواند یک فرصت عالی برای شما باشد زیرا می توانید از سرمایه گذاری این کاربران درآمد کسب کنید. اخیرا روشهای زیادی برای کسب درآمد آنلاین به اشتراک گذاشته ایم و بازخوردهای عالی دریافت کرده ایم. به همین دلیل شروع به نوشتن این مقاله در مورد کسب درآمد با تلگرام کردیم.

اجرای روش کسب درآمد از تلگرام چندان سخت نیست و برای دریافت نتایج خوب فقط باید چند ساعت در روز زمان صرف کنید. ما دو روش مختلف و چند روش فرعی برای کسب درآمد را به اشتراک گذاشتیم. سعی کردیم تقریبا هر چیزی که برای کسب درآمد مفید خواهد بود را ذکر کنیم.

دو روش کسب درآمد از تلگرام

روش 1 : استفاده از profit robot

این روش کاملا رایج است، در این روش ما از ربات تلگرامی که به نام (Profit Robot (Profitbot شناخته شده است، درآمد کسب می کنیم. این اولین ربات تلگرام بود که شما می توانستید از آن درآمد کسب کنید.

روش کسب درآمد از تلگرام

در حال حاضر، برای آندروید، ویندوز و آی فون در دسترس است. این ربات راه های مختلفی برای کسب درآمد با تضمین پرداخت 100٪ فراهم می کند.

چگونه از ProfitRobot درآمد کسب کنیم؟

این ربات 3 روش کسب درآمد از تلگرام شامل (پیشنهادات) Web-surf ، Offers (گشت و گذار در وب) و  Invite Friends (دعوت از دوستان) را فراهم می کند.

1. Web-surf یا گشت و گذار در وب :

هنگامی که بر روی ” Web Surf ” کلیک می کنید، به شما لینکی می دهد که باید آن را باز کنید. در هر لینک موفقیت آمیز شما 80 امتیاز دریافت می کنید.

هر بار که شما وارد ” Web-surf ” می شوید، یک لینک جدید دریافت خواهید کرد. بنابراین، با باز کردن لینک ها، می توانید امتیاز نامحدود دریافت کنید. حتی داده کمتری مصرف خواهد شد.

2. Offers یا پیشنهادات :

همانطور که از نام آن پیداست، شما باید پیشنهادات ارائه شده توسط آنها را تکمیل کنید. در حال حاضر حالت ” Offers” دو راه برای کسب درآمد فراهم می کند.

راه اول، ” Survey ” است که در آن باید نظرسنجی ارائه شده توسط آنها را تکمیل کنید. می توانید 2000 تا 10000 سکه در هر نظرسنجی دریافت کنید. دومین راه، دانلود و نصب برنامه های مختلف ارائه شده توسط آنها است. شما می توانید 10000-20000 سکه را در هر دانلود موفق دریافت کنید. پیشنهادات هر روز تغییر می کنند.

3. Invite Friends یا دعوت از دوستان :

هنگامی که یک کاربر تلگرام از طریق لینک ارجاع شما به ProfitRobot می پیوندد ، شما: 1000 سکه پاداش داده می شود و وقتیکه او offers و surfs (مورد 1 و 2) را تکمیل کند، 10٪ درآمد کسب می کنید. 30٪ از آنچه او از ارجاعات خود کسب می کند، کسب می کنید.

این 3 راه برای کسب سود از ProfitRobot بود.

روش های پرداخت (Payout Methods)

از 3 دروازه پرداخت Paypal ، Bitcoin و QIWI پشتیبانی می کند. پیشنهاد می کنیم که دروازه پرداخت خود را پی پال انتخاب کنید. زیرا ایجاد یک حساب کاربری در آن بسیار آسان است و نرخ تبدیل نیز ارزان است.

می توانید آن را در بخش ” Stats ” بررسی کنید.

نحوه ثبت نام در ProfitRobot

1. در ابتدا، تلگرام خود را باز کنید و  @profitrobot را جستجو کنید.

روش کسب درآمد از تلگرام

2. بر روی Profit Robot کلیک کنید و روی دکمه Start ضربه بزنید.

3. شما با موفقیت به Profit Robot وارد شدید.

4. گزینه های موجود را انتخاب کنید تا کار با آن را شروع کنید.

روش کسب درآمد از تلگرام

روش 2 : ایجاد کانال تلگرام

این روش کسب درآمد از تلگرام توسط ایرانی ها کشف و اجرایی شده است، کاملا جدید است. با استفاده از این روش، ممکن است زمان زیادی برای به دست آوردن اولین پنی صرف کنید اما که اگر بیشتر روی آن تمرکز کنید، می توانید درآمد بیشتری نسبت به روش 1 کسب کنید.

در اینجا ما قصد داریم از قابلیت “کانال” تلگرام استفاده کنیم. کانال کاملا مشابه صفحه فیس بوک است. هر کسی می تواند کانال شما را در تلگرام جستجو کند و به آن بپیوندد. هیچ محدودیتی برای حداکثر اعضا وجود ندارد.

این کار شبیه به قابلیت پخش است، شما پیام ، ویدئو ، GIF ، عکس و غیره ارسال می کنید و آن را به تمام اعضای کانال خود تحویل می دهید. و این کاملا رایگان است، بنابراین این یک موقعیت برد کامل برای شماست.

اما چگونه می توانید از کانال درآمد کسب کنید؟

نگران نباشید، من قصد دارم همه شک و تردید شما را از بین ببرم، اما ابتدا باید فرآیند ایجاد کانال را یاد بگیریم.

چگونه یک کانال تلگرام ایجاد کنیم

1. ابتدا اپلیکیشن را باز کنید و سپس روی Options کلیک کنید و روی New Channel ضربه بزنید.

روش کسب درآمد از تلگرام

2. نام کانال و توضیحات را وارد کنید، یک تصویر پروفایل جذاب را تنظیم کرده و روی tick کلیک کنید.

3. یک کانال Public ایجاد کنید و یک نام لینک منحصر به فرد تنظیم کنید که به خاطر سپردن آن راحت باشد.

روش کسب درآمد از تلگرام

4. حداقل 1 عضو را از لیست مخاطبین خود اضافه کنید.

5. شما کانال خود را در تلگرام ایجاد کردید.

نکته: شما می توانید مانند گروه های واتساپ ، در کانال خود چند ادمین داشته باشید.

در حال حاضر قبل از رفتن به سمت کسب درآمد از کانال ، باید کانال خود را به یک community یا اجتماع تبدیل کنید. به عبارت ساده، اعضای کانال شما مشترکین هستند و می خواهند همه پست های شما را در کانال ببینند، آنها مخاطبان شما هستند. بنابراین، باید اعضا را تا آنجا که ممکن است اضافه کنید. در ابتدا، کمی دشوار خواهد بود، اما هنگامی که کانال شما به اشتراک گذاشته شد، تعداد اعضا زیاد خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم از مقاله آموزشی افزایش اعضا در کانال های تلگرام استفاده کنید.

دسته بندی کانال را براساس علاقه مندی ایجاد کنید. این علائق می تواند سرگرمی، فناوری، آموزش و غیره باشد. همه این ها به علاقه شما بستگی دارد. سپس شروع به ارسال محتوا و موارد مربوط به دسته بندی کانال کنید. این موارد می تواند عکس ، گیف ، پیام های متنی، فیلم و غیره باشد. برای الهام گرفتن می توانید برخی از صفحات محبوب فیس بوک را دنبال کنید.

کانال شما باید حداقل 500 عضو داشته باشد تا بتوانید از آنها کسب درآمد کنید.

در زیر روش های کسب درآمد با کانال تلگرام را به اشتراک گذاشته ایم.

چگونه از طریق کانال تلگرام درآمد کسب کنیم

1. Affiliate Marketing

Affiliate Marketing یا بازریابی همکاری در فروش (پورسانتی) یکی از بهترین راههای کسب درآمد آنلاین، به ویژه از تلگرام است. ممکن است سوالات زیادی در ذهن شما پیش بیاید مثلا اینکه Affiliate Marketing چیست، چگونه آن را شروع کنید و …. ، Affiliate Marketing به معنای تبلیغ و فروش یک محصول از شرکت های خاص و دریافت کمیسیون و پورسانت از هر محصولی است که می فروشید.

روش کسب درآمد از تلگرام

از نظر تنوع محصولات و نرخ کمیسیون بالا، Amazon associates به عنوان بهترین برنامه بازاریابی پورسانتی رتبه بندی می شود.

در زیر نرخ کمیسیون در هر فروش از Amazon associates را مشاهده می کنید.

روش کسب درآمد از تلگرام

2. اپلیکیشن های Recharge

روش کسب درآمد از تلگرام

ممکن است قبلا از اپلیکیشن های recharge زیادی استفاده کرده باشید. با استفاده از این روش، پول نقد زیاد کسب نمی کنید، اما می توانید شارژ رایگان، کیف پول Paytm و غیره دریافت کنید.

می توانید از اپلیکیشن های شارژ رایگان (free recharge) مثل Taskbucks ، Ladooo ، Talktime ، Mcent و غیره استفاده کنید. اپلیکیشن های recharge زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در Google Playstore پیدا کنید.

3. از خدمات کوتاه کردن لینک استفاده کنید

این روش از همه ساده تر است، فقط باید لینک ها را کوتاه کرده، آنها را به اشتراک بگذارید و هنگامی که کسی آن لینک را باز می کند پولی به شما پرداخت می شود. سرویس های کوتاه سازی لینک زیادی وجود دارد اما Shorte.st بهترین آنهاست.

روش کسب درآمد از تلگرام

در Shorte.st ثبت نام کنید، محتوایی پیدا کنید که کاربر را جذب می کند و آن را باز می کند. به عنوان مثال می توانید حقایق ناشناخته در مورد افراد مشهور را به اشتراک بگذارید. لینک محتوا را کپی کنید و آن را در Shorte کوتاه کنید و در کانال خود به اشتراک بگذارید.

مبلغی که برای هر کلیک پرداخت می شود چیزی بین 0.1 تا 5.0 دلار خواهد بود. شبکه های کوتاه سازی لینک زیادی وجود دارند اما فرایند پرداخت و رابط کاربری آسان Shorte.st آن را از بقیه متمایز می سازد.

همچنین 20 درصد کمیسیون برای ارجاعات (referrals) ارائه می کند. هر یک از نوتیفیکیشن های مرتبط با حساب شما، پرداخت ها، ارجاعات و کلیک های تبلیغ به صورت روزانه به روز می شود.

5. همکاری

این عنوان همه چیز را توضیح می دهد اگر کانال شما دارای اعضای نسبتا زیادی است، می توانید با وبسایت های در دسته مشابه خود همکاری کنید. صاحبان وب سایت همیشه به دنبال جذب ترافیک هستند. بنابراین آنها به راحتی با شما همکاری خواهند کرد. آنها لینک های محتوا را به شما ارائه می دهند و شما فقط باید آن را در کانال خود به اشتراک بگذارید.

قیمت هر لینک به طور کامل بستگی به نوع کانال و بودجه صاحب وب سایت دارد.

این بهترین مقاله در مورد روش کسب درآمد از تلگرام است، امیدواریم این مطلب را پسندیده باشید. علاوه بر این، باید بگوییم این کار یک شبه اتفاق نمی افتد. باید صبور باشید و کار کنید. اگر محتوایی که در کانالتان در حال انتشار هستید جذاب است، مطمئنا فالوور جذب خواهید کرد و همچنان افزایش خواهند یافت.

نتیجه گیری از روش کسب درآمد از تلگرام

این مطلب راهنمای کسب درآمد از تلگرام بود. این بهترین مقاله ای است که در اینترنت پیدا خواهید کرد. کسب درآمد آنلاین همیشه یک موضوع داغ است و روزانه راه های بسیاری برای کسب بیشتر و بیشتر از اینترنت کشف می شود. اما برای کسب درآمد پایدار و موفقیت در ایجاد کانال تلگرام ، باید بر روی یک مورد تمرکز کنید و در آن استاد شوید.

Tags:
4s یادداشت ها
 1. عباس 12 ماه پیش

  توضیحتان کامل وعالی بود ممنون

 2. ناشناس 7 ماه پیش

  عالیه ولی توضیحات کم بود

 3. حسینی 4 ماه پیش

  بسیار مفید بود

 4. نفر 2 ماه پیش

  سلام
  خسته نباشید
  توضیحات عالی بودن فقط یه سوال که من دقیقا تو جوابا نفهمیدم چی شد ؟
  من با چند تا از دوستان قراره کانالی تو تلگرام بزنیم که با ارسال ویدیو عکس و متنامون توش کسب درآمد حلال داشته باشیم
  در واقع به شکلی که دقیقا وارد حساب بانکیمون شه
  حالا می شه بفرمایید دقیق باید چی کار کرد
  ممنونم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟