روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند
4.7/5 (10)

روش جذب فالوور در توییتر در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

اگر می خواهید یاد بگیرید چطور در توئیتر فالوور جذب کنید این مطلب را مطالعه کنید.

این راهنما نه تنها به شما آموزش می دهد که چگونه مخاطبان خود را افزایش دهید، بلکه به شما می آموزد که چگونه به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنید یعنی افرادی که احتمال بیشتری دارند با شما ارتباط برقرار کنند، پست های خود را با شبکه آنها به اشتراک بگذارند و طرفداران یا مشتریان جدید شوند.

ما در اینجا 41 روش هوشمندانه برای جذب مخاطب در توییتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. به اشتراک گذاری محتوای عالی

محتوای عالی محتوایی است که افراد را وادار کند در مورد شما صحبت کنند و پست های شما را به اشتراک بگذارند. افزایش دسترسی و افزایش مخاطب و کلید ایجاد محتوای عالی ، شناخت مخاطبان هدف شما و دانستن اینکه آنها به چه چیزی علاقمند هستند.

همه چیزهایی که در توییتر ارسال میکنید باید برای مخاطبان ارزشمند باشد. باید به مخاطب کمک کند مشکلی را حل کند، آگاه و مطلع کند، سرگرم کند و یا آنها را درگیر کند.

توییت های شما باید مختصر باشد، خوب نوشته شده باشد و در صورت امکان به همراه تصاویر جذاب باشد. مطلب استفاده از توییتر برای کسب و کار همه چیزهایی که لازم است در مورد ایجاد ، گزینش و به اشتراک گذاری محتوای عالی بدانید را به شما خواهد آموخت.

2. توئیت کردن در زمان مناسب

با این که که ترتیب فید توییتر دیگر محدود به ترتیب زمانی  نیست، اما اگر می خواهید محتوای شما توسط بیشترین تعداد مخاطب ممکن دیده شود زمان ارسال پست بسیار مهم است. بهترین زمان برای توئیت چیست؟

بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 40000 توئیت توسط Hootsuite ، بهترین زمان برای ارسال در توییتر از ساعت 3 بعد از ظهر است. از دوشنبه تا جمعه. از آنجا شروع کنید و تاریخ و زمان های مختلف را آزمایش کنید تا بدانید که چه زمانی برای شما مناسب تر است.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

3. تعداد توئیت بهینه ارسال کنید

اگر مخاطبان خود را با پست های خیلی زیاد بمباران کنید، ممکن است آنها دیگر شما را دنبال نکنند.

فرمول و عدد مشخصی برای اینکه چند بار در روز پست ارسال کنید وجود ندارد. در Hootsuite ، پیشنهاد می کنیم حداقل یک بار در روز پست ارسال کنید. به واکنش مخاطبان فعلی خود توجه کنید و تعداد پستی که برای شما مناسب تر است را پیدا کنید و تجزیه و تحلیل توییتر خود را به دقت زیر نظر داشته باشید.

4. توئیت های خود را زمانبندی کنید

با استفاده از یک ابزار مانند schedule tweets in advance نه تنها به شما در صرفه جویی زمان کمک می کند، بلکه به ارسال پست در زمان بهینه (و تعداد بهینه) برای جذب مشارکت بیشتر کمک می کند. و برای مشارکت بیشتر باید مخاطب بیشتر جذب کنید.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

پیشنهاد میکنیم حتما از مطلب آموزشی بهترین زمان ارسال پست در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

5. محتوای قابل اشتراک گزینش کنید

سعی کنید چیزهای جدید، برند ها و ایده هایی که مربوط به کسب و کار شما و علاقمندی های مخاطبان شما است به افراد معرفی کنید. همیشه در جستجوی تازه ترین ها، ترندها و موارد محبوب باشید. همه دوست دارند اولین نفری باشند که موارد جدید و جالب را با شبکه خود به اشتراک بگذارند. منبع مطمئنی از این نوع محتوا برای جذب مخاطبان جدید باشید.

6. بیش از حد تبلیغ نکنید

افراد به دلایل زیاد و مختلفی از توییتر ، از جمله تحقیق بر روی برندها و محصولات استفاده می کنند، اما زیاد تبلیغ کردن وجهه خوبی ندارد و این می تواند هم مخاطبان بالقوه جدید را منصرف کند و هم مخاطبان فعلی را آزار دهد.

اگر زمان مناسب برای درخواست فروش پیدا کردید، این کار را انجام دهید، اما اطمینان حاصل کنید که برای مخاطبان شما ارزشمند است، مانند یک رویداد یا آفر ویژه، نه اینکه فقط بخواهید از محصولات شما بازدید کرده و از آنها تعریف کنید.

7. در مواقع مناسب سرگرم کننده باشید

توییت های سرگرم کننده یکی از بیشترین بازتوییت ها هستند. اما سرگرم کننده بودن و خنداندن کار ساده ای نیست و مشکل تر از آن این است که همیشه بخندانید. اگر در این زمینه خوب نیستید یا با صدای برند شما همخوانی ندارد، سعی نکنید خود را مجبور کنید که این کار را انجام دهید.

8. نوشتن و ویرایش خوب

موارد زیادی را در چند کلمه بیان کردن کار ساده ای نیست. همانطور که مارک تواین معروف گفت: “من زمان لازم برای نوشتن یک نامه کوتاه نداشتم، به همین دلیل به جای آن یک نامه بلند نوشتم”.

اگرچه اکنون در توئیتر 280 کاراکتر در اختیار دارید، نوشتن در توییتر یک تمرین برای کوتاه نویسی است. چگونه می توانید به اندازه کافی بنویسید تا  توجه افراد را جلب کنید و آنها را وادار به اشتراک گذاری، پاسخ و یا لایک توئیت خود کنید؟ پاسخ این است که شما باید یک نویسنده و ویرایشگر خوب باشید.

9. استفاده از تصاویر جذاب

مردم عکس های جذاب، گیف و گرافیک را دوست دارند. این موارد محتوای شما را چشم گیرتر می کند و توجه مخاطب را جلب می کند و بر اساس گزارش توییتر ، توییت تصویری کاربران تأیید شده ، به طور متوسط 35 درصد بازتوئیت بیشتری دارند.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

اگر دنبال راهنمایی در مورد چگونگی ایجاد و انتخاب تصویری جذاب برای توییتر هستید، مقاله آموزش تخصصی طراحی تصاویر در شبکه های اجتماعی و همچنین راهنمای GIF برای بازاریابان شبکه های اجتماعی را بررسی کنید.

10. ویدئوی توییتر را امتحان کنید

توییتر تبدیل به یکی از محبوب ترین مکان ها برای مشاهده، به اشتراک گذاری و صحبت در مورد ویدئوهای های آنلاین شده است. ویدئو می تواند سرگرم کننده و آگاهی دهنده باشد و منجر به جذب مخاطب بیشتر شود. توییت های ویدئویی به طور متوسط 28% بازتوئیت بیشتر دارند.

شما می توانید ویدئو را ایجاد یا آپلود کنید و حتی می توانید در توییتر را تا جایی که به برند و مخاطبان شما مرتبط هستند، ویدیوی زنده داشته باشید. گزینه های ویدئویی شبکه های اجتماعی خود را بررسی کنید.

همچنین می توانید در صورتیکه وبسایت مرتبط با کسب و کار خود دارید، از مطالب و پست های وبلاگ خود ویدئو ایجاد کنید.

11. توئیت های پرسشی ارسال کنید تا پاسخ دریافت کنید

همانطور که یک ضرب المثل قدیمی می گوید، “شما چیزی را که درخواست نکنید، دریافت نمی کنید.”

پرسیدن سوال یکی از بهترین راه های ایجاد تعامل است. می تواند یک سوال ساده و سرگرم کننده باشد، مانند سوال در مورد یک سینما. سؤال: “لحظه مورد علاقه شما در فیلم جدید جنگ ستارگان چیست؟”

یا اینکه می توانید در مورد یک محصول یا خدمات بازخورد بگیرید، اما باید برای پاسخ های منفی آماده باشید. طرح سوال منجر به تعامل می شود و تعامل و مشارکت منجر به افزایش دسترسی برای توییت شما می شود، که منجر به جذب مخاطب بیشتری می شود.

12. ایجاد نظرسنجی در توییتر

افزایش تعامل و مشارکت می تواند منجر به افزایش مخاطب شود. نظرسنجی های توییتر نیز می تواند بسیار جذاب و تعاملی باشد. می توان برای طرح سؤالات جدی در مورد حوزه شما، گرفتن بازخورد یا به صورت سرگرم کننده از آن استفاده کرد.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

13. بهینه سازی پروفایل و بیوی توییتر

بیو در توییتر شما توسط موتورهای جستجو ایندکس می شود و اولین نقطه قابل توجه برای برقراری ارتباط مخاطب بالقوه جدید است.

یک بیوی خوب باید:

  • نشان دهد که شما که هستید و چه کاری انجام می دهید
  • شخصیت و هویت برند شما را انتقال دهد
  • مخاطبان ایده آل خود را با کلمات کلیدی هدف قرار دهید
  • شامل فراخوان باشد

برای جذب مخاطب جدید می توانید نکات یک بیوی خوب در توییتر را مطالعه کنید.

14. بهترین توئیت خود را بالای فید پین کنید

اضافه کردن یک توئیت پین شده به فید در واقع مانند بیو عمل می کند. این یکی از اولین مواردی است که افراد وقتی که به پروفایل شما می آیند متوجه خواهند شد که آیا شما ارزش دنبال کردن دارید یا خیر.

از پین کردن توئیت برای نمایش بهترین محتوای خود استفاده کنید و هر از گاهی بنا به مناسبت ها مانند رویدادها یا آفرها و … آن را تغییر دهید.

15. از سایر پروفایل های اجتماعی به توئیتر لینک دهید

در دیگر پروفایل های شبکه های اجتماعی به حساب توئیتر خود لینک دهید. اما فقط یک لینک به پروفایل خود ارسال نکنید و به مردم بگوید که شما را دنبال کنند. به جای این کار، یک دلیل به همراه یک پیشنهاد منحصر به فرد، یک نظرسنجی یا محتوایی عالی که فقط در توئیتر باشد ارائه کنید. همچنین می توانید در حساب توییتر خود به Facebook Instagram و سایر پروفایل های اجتماعی لینک اضافه کنید.

16. تایم لاین توییتر خود را در وب سایت خود قرار دهید

این دستورالعمل ها را دنبال کنید. قرار دادن فید مطالب اکانت توییتر شما به بازدیدکنندگان وبسایت شما کمک می کند به راحتی محتوای توییتر شما را بیابند و بدون ترک صفحه ، شما را دنبال کنند. شما همچنین می توانید با قرار دادن توییت ها در پست های وبلاگ ، اضافه کردن کاربری توئیتر در امضای ایمیل و … فید توئیتر خود را تبلیغ کنید.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

17. دکمه های توییتر را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید

دکمه های توییتر یکی دیگر از راه های عالی برای تبلیغ حساب شما و جذب مخاطب جدید است. می توانید دکمه هایی ایجاد کنید که به افراد امکان می دهد با استفاده از یک کلیک شما را دنبال کنند، مطالب را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، کاربری خود را در یک توئیت منشن کنید و … .

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

18. از هشتگ به خوبی استفاده کنید

هشتگ ها می تواند به شما کمک کند تا با دیده شدن توئیت شما توسط مخاطبان هدف ، فالوورهای بیشتری به دست بیاورید. توئیت های دارای هشتگ به طور کلی دو برابر بیشتر از توئیت های بدون هشتگ مشارکت جذب می کنند.

برای مثال، اگر محصولات کودک می فروشید، ممکن است بخواهید در یک پست هشتگ محبوب newmom استفاده کنید. برای انتخاب هشتگ های مناسب در این قسمت با ابزار کمکی Hashtagify بیشتر آشنا شوید.

19. در پست های خود ، افراد و برندهای مرتبط را تگ کنید

این کار باعث می شود محتوای شما در معرض دید افراد مرتبط و مهم قرار گیرد. اگر برای آنها و مخاطبانشان ارزشمند باشد (باید باشد!)، ممکن است آنها با mention یا retweet پاسخ دهند. این نوع تأیید از یک کاربر تاثیرگذار توییتر با مخاطب مشابه به خودتان، میتواند بسیار سریع برای شما مخاطبان جدید جذب کند. فقط باید درست انتخاب کنید که چه کسی را هدف قرار می دهید و افراد نامرتبط را تگ نکنید.

20. همکاری با تاثیرگذاران توییتر

بازاریابی تأثیرگذار بر این اصل عمل می کند که مشتریان بالقوه احتمال بیشتری دارد به شخصی که از قبل می شناسند و به آن اعتماد دارند در مقابل یک کسب و کاری که هیچ ارتباطی با آن ندارند، پاسخ مثبت دهد. اگر شما با یک تأثیرگذار مرتبط (می توانید از آنها برای تبلیغ یک محصول یا پیوستن به یک چت توییتر) شریک شوید، فالوورهای آنها می توانند به شما نیز بپیوندند.

21. جامعه محلی خود را فعال کنید

اگر شما یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستید که می خواهید به مخاطب محلی دسترسی پیدا کنید، باید به بحث های مرتبط در داخل جامعه بپیوندید و دیگر مشاغل محلی را دنبال کنید. حتی برندهای بزرگتر و کسب و کارهای آنلاین می توانند به منظور جذب افراد محلی ، اخبار و محتوای مربوط به مناطق خاص را به اشتراک بگذارند. با اضافه کردن مکان به پروفایل توییتر خود، شروع کنید.

22. پخش زنده رویدادها در توئیتر

پخش زنده رویدادها شانس شما برای فعال کردن و مشارکت دادن مخاطب، به نمایش گذاشتن تخصص خود و ارائه ارزش به مخاطب هدف است.

اگر شما در حال برگزاری یا شرکت در یک کنفرانس یا رویداد هستید، می توانید با استفاده از هشتگ ، با افراد در توییتر ارتباط برقرار کنید. این نه تنها به شما کمک می کند با فالوورهای بالقوه جدید در این رویداد ارتباط برقرار کنید، بلکه به افرادی که قادر به شرکت در آن نیستند نیز دسترسی پیدا می کنید.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

23. افراد بیشتری را دنبال کنید

تحقیقات، ارتباط مستقیمی بین تعداد افرادی که دنبال می کنید و تعداد افرادی که شما را دنبال می کنند، نشان می دهد. هنگام دنبال کردن کاربران جدید، مطمئن شوید که آنها مربوط به حوزه کاری شما هستند. اگر مرتبط هستند و حساب توییتر شما پر از پستهایی است که برای آنها ارزشمند است، پس احتمال بسیار زیادی وجود دارد که شما را دنبال کنند.

24. از مخاطبین ایمیل خود، برای یافتن افرادی که قبلا در توییتر می شناختید استفاده کنید

افرادی که از قبل آنها را می شناسید منبع خوبی برای جذب فالوورهای جدید هستند. مخاطبین ایمیل خود را در توییتر آپلود کنید و پروفایل های آنها را پیدا کنید (اگر آنها این ویژگی را فعال کرده باشند). سپس می توانید آنها را دنبال کنید و امیدوار باشید هنگامی که نام کاربری شما را شناسایی کردند، شما را دنبال کنند (به یاد داشته باشید که باید در همه کانال ها یکسان و همخوان باشد).

25. برای پیدا کردن مخاطب بیشتر از جستجوی توییتر استفاده کنید

جستجوی توییتر می تواند به شما کمک کند که کاربران مربوطه را پیدا کرده و آنها را دنبال کنید. یک موضوع یا کلمه کلیدی را جستجو کنید و روی برگه People در صفحه نتایج جستجو کلیک کنید.

همچنین می توانید افرادی را دنبال کنید که برندها و کسب و کارهای مشابه یا رقبا را دنبال می کنند. باز هم شانس زیادی دارید که این افراد نیز به دنبال کردن شما علاقمند باشند.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

26. به فالوورهای توییتر کمک کنید فالوورهای بیشتری جذب کنند

منشن کردن و پاسخ دادن به مخاطبان، به شما کمک می کند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. این کار می تواند به صورت پاسخ دادن به سوالات، پیوستن به بحث و تحسین یا تایید و… باشد. این کار می تواند به ایجاد حسن نیت نسبت به برند شما کمک کند و کاربر ممکن است متقابلا این کار را برای شما انجام دهد.

27. فالوور تقلبی خریداری نکنید

در حالی که داشتن تعداد فالوورهای می تواند باعث محبوبیت بیشتری در شبکه های اجتماعی شود، فالوورهای خریداری شده در واقع با شما تعامل نخواهند کرد. چرا؟ آنها ربات هستند و کاربران دیگر ممکن است این را متوجه شوند و اعتماد به برند شما را از دست بدهند و شما را از داشتن فالوورهای جدیدی که ممکن است مشتری شوند، محروم کنند.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

28. به تمام کامنتها و منشن ها پاسخ دهید

پاسخ دادن به افرادی که در توییتر هستند، نشان می دهد که حساب شما فعال و پاسخگوست و ارزش دنبال کردن را دارد. این روش بهترین شیوه برای برقراری ارتباط با افراد است. برای اطمینان از این که هیچ منشنی را در توییتر از دست ندهید، این 15 ابزار عالی برای شبکه های اجتماعی را بررسی کنید.

29. جستجوی کلمات کلیدی را تنظیم کنید

بسیاری از افرادی که در مورد برندها در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند فراموش می کنند که کاربری آنها را تگ گذاری کنند. برای اطمینان از این که هیچ منشنی را از دست ندهید، جستجوی کلمات کلیدی را در داشبورد مدیریت شبکه های اجتماعی خود تنظیم کنید.

30. پیوستن به ترندها و هشتگ های مرتبط

در هشتگ های محبوب و معروف توییتر مانند هشتگ FF (اختصاری Follow Friday)، شرکت کنید. یک راه عالی برای کمک به فالوورهاست تا فالوورهای خود را بیشتر کنند و همچنین ممکن است شما جزیی از این هشتگ آنها شوید.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

31. یک منبع اطلاعات قابل اطمینان باشید

برای بسیاری از صنایع مانند خدمات مالی ، املاک و مستغلات و یا آموزش عالی، معتبر و قابل اعتماد بودن یک معیار کلیدی برای موفقیت است. به مخاطبین خود کمک کنید تا مشکلات خود را حل کنند و آنها را آگاه و سرگرم کنید و اعتماد آنها را به دست آورید. وقتی این کار را می کنید، سرعت افزایش فالوورهای خود به صورت ارگانیک را خواهید دید.

32. به گفتگوها و مکالمات مرتبط بپیوندید

توییتر نه تنها برای انشار پیام ، بلکه برای مکالمات نیز هست. اگر میخواهید خودتان یا برند خود را به عنوان یک متخصص قابل اعتماد یا رهبر فکر حوزه خود معرفی کنید، با ارائه دیدگاههای ارزشمند یا محتوایی در راستای بحث مورد نظر در مکالمات و مباحث حوزه خود شرکت کنید. از شنود اجتماعی (social listening) برای پیدا کردن افرادی که درباره چیزهایی صحبت می کنند که برای شما و مخاطبان شما اهمیت دارد، استفاد کنید.

33. ایجاد لیست توییتر

لیست توییتر یکی دیگر از راه های عالی برای کشف مکالمات مربوط به کسب و کار شما است و سپس از آن مکالمات برای ارتباط با کاربران مرتبط که از دنبال کردن شما سود می برند استفاده کنید. شما می توانید لیست خود را ایجاد کنید (و آن را به صورت عمومی یا خصوصی تنظیم کنید) یا لیست عمومی که شخص دیگری ایجاد کرده را دنبال کنید. استخراج لیست دیگر افراد برای مخاطبان بالقوه جدید نیز راه خوبی برای رشد و پیشرفت شماست.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

34. ایجاد یا حضور در چت توییتر

پیوستن یا تشکیل چت توییتر یک راه عالی برای رشد اجتماعی شماست. با استفاده از هشتگ (در Hootsuite از هشتگ HootChat استفاده می شود)، کاربران در یک تاریخ و زمان معین برای بحث در مورد یک موضوع، حوزه یا مباحث روز به چت می پیوندند. اگر این کار به طور صحیح انجام شود، این چت ها ارتباط عمیق بین شرکت کنندگان و برندها ایجاد می کند. همچنین می توانند دسترسی شما در توییتر را افزایش دهند که به جذب مخاطب جدید کمک می کند.

روش جذب فالوور در توییتر با 41 نکته و ترفند

35. بهترین محتوای خود را مجددا به اشتراک بگذارید

برای ایجاد محتوای عالی، زمان و پول لازم است، بنابراین ارزش آن را دارد که حداکثر استفاده را از آن محتوا داشته باشید. اگر محتوایی دارید که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و موفق بوده است، دوباره آن را به اشتراک بگذارید تا در دسترس افراد جدید قرار بگیرند. فقط باید با ظاهر و فرمت مختلف از آن استفاده کنید.

36. عناوین و سرفصل ها، تصاویر، و متن های مختلف را امتحان کنید

اکثر بازاریابان با تست A/B آشنا هستند. در این تست با آزمایش تغییرات کوچک در موارد مربوط به بازاریابی موثرترین گزینه را پیدا می کنید.

تست های A/B شبکه اجتماعی نیز به همین شیوه عمل می کنند. شما در توییتر می توانید با ارسال دو توییت با تغییرات جزئی تست ها را انجام دهید. با تیتر ، متن یا تصویر متفاوت. انجام این کار به شما کمک می کند تا سلایق فالوورهای خود را بشناسید و سپس می توانید توییت های خود را بهینه سازی کنید و فالوورهای بیشتری جذب کنید.

37. مسابقه “فالو کنید و برنده شوید” را اجرا کنید

رقابت توییتری “فالو کنید و برنده شوید” مورد توجه برندهاست زیرا افراد به راحتی می توانند وارد این مسابقه شوند. اینکه از افراد بخواهید برای برنده شدن یک جایزه عالی شما را دنبال کنند، تقریبا ورود طرفداران جدید را تضمین می کند. فقط مطمئن شوید که بعد از پایان مسابقه، با ارائه محتوای باکیفیت آنها را نگه دارید تا آنها را درگیر کرده و مطمئن شوید که شما را آنفالو نمی کنند.

38. از طریق تبلیغات توییتر حساب کاربری خود را تبلیغ کنید

برای جذب فالوورهای بیشتر ، اجرای کمپین تبلیغاتی بهترین گزینه است. با حسابهای تبلیغی، پروفایل شما در تایم لاین فالوورهای بالقوه که با پروفایل مخاطبان هدف شما همخوانی دارند و همچنین در پیشنهادات “چه کسی را دنبال کنید” و نتایج جستجو نمایش داده می شود.

39. از قدرت کارکنان خود استفاده کنید

افراد به دیگر افراد حقیقی که آنها را می شناسند بهتر اعتماد می کنند، به همین دلیل توصیه های دوستان و همکاران اغلب وزن بیشتری نسبت به یک پیام از یک کسب و کار دارد. با کمک مشارکت کارکنان خود و تشویق آنها به تقویت پیام شرکت خود در توییتر ، می توانید میزان دسترسی خود را افزایش دهید و فالوورهای جدید کسب کنید.

در اینجا راهنمای استفاده از فعالیت کارکنان در جهت ارتقای کسب و کار خود را ارائه کرده ایم.

40. از الگوریتم توییتر به نفع خود استفاده کنید

وقتی وارد سیستم می شوید، توئیت هایی که بالای تایم لاین خود می بینید به طور تصادفی آنجا نیستید. متخصصان زیاد و مجربی برای طراحی این الگوریتم ساعت ها زمان صرف می کنند. جالب است بدانید که روزانه حدود 500 میلیون توییت در جهان ارسال می شود.

در واقع، الگوریتمی وجود دارد که در پس زمینه کار می کند تا برای افراد مناسب ترین محتوا را ارائه کند. شناخت عمیق الگوریتم توییتر به شما کمک می کند بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

41. تجزیه و تحلیل توییتر را بررسی کنید

مهمترین بخش استفاده از این ایده ها در عمل، تست و محاسبه آنها است. این تنها راهی است که واقعا می توانید بدانید که کدام یک برای کسب و کار شما بهتر عمل می کنند در نتیجه بهتر می توانید روی تلاش های خود تمرکز کنید.

استفاده از تجزیه و تحلیل توییتر به شما اجازه تعیین دقیق استراتژی توییتر خود برای کمک به جذب مخاطبان جدید را می دهد. آموزش تجزیه و تحلیل توئیتر ما به شما نحوه استفاده از ابزارها برای بهینه سازی استراتژی خود را آموزش خواهد داد.

 

منبع : How to Get Twitter Followers: 41 Tips and Tricks That Actually Work

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟