4.57/5 (7)

رشد و ارتقا کسب و کار با HubSpot CRM در وبسایت شبکه های اجتماعی سونت اینفو

رشد و ارتقا کسب و کار با HubSpot CRM

یکی از راههای رشد هر کسب و کاری این است که تیم فروش آن کسب و کار، بدون درگیر شدن با کارهای متفرقه به طور متمرکز به وظیفه اصلی خود یعنی فروش محصولات بپردازد.

HubSpot CRM به فروشندگان در انجام کارها کمک میکند. یادگیری استفاده از این ابزار بسیار آسان و سریع است. استفاده از HubSpot CRM باعت میشود تا علاوه بر اینکه نیاز به ورود اطلاعات کمتر میشود، فروش نیز افزایش می یابد.

علاوه بر این با استفاده از این ابزار، تعاملات به صورت خودکار ردیابی میشوند و معاملات در یک صفحه داشبورد نمایش داده میشوند.

رشد و ارتقا کسب و کارها با HubSpot CRM

قابلیتهای رشد و ارتقا کسب و کار با HubSpot CRM

با استفاده از این ابزار، کاربران میتوانند تمام معاملات (موفق و ناموفق)، قرار ملاقاتهای برنامه ریزی شده و قراردادهای ارسال شده در هر دوره زمانی را بر اساس نام، مالک، مقدار و یا مرحله با فیلترهای سفارشی مرتب کنند و بر اساس آن عملکرد کسب و کار خود را ارزیابی کنند.

HubSpot CRM به طور خودکار تراکنشهای مشتری را که از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و یا از طریق تلفن انجام میشود، پیگیری میکند. همچنین این ابزار دارای امکان همگام سازی با جیمیل یا Outlook است و هر تماس، ایمیل و یا جلسه که با استفاده از آنها انجام شود را پیگیری میکند.

با استفاده از این ابزار همه فعالیتها مثل تماسها، ایمیلها، جلسات و یادداشتها در یک جدول زمانی منظم ذخیره میشوند. در این ابزار برای پیگیری ارتباط ها نیاز به انجام کارهای پیجیده نیست.

با ترکیب HubSpot CRM و نرم افزار بازاریابی آن، صاحبان کسب و کارها میتوانند پی ببرند که کدام محصول یا محتوا بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین میتوانند رویکرد خود را بر این اساس تنظیم کنند.

رشد و ارتقا کسب و کار با HubSpot CRM

دیگر قابلیتهای رشد و ارتقا کسب و کار با HubSpot CRM

  • سازماندهی تماسها با جزئیات در مورد کسب و کار و روابط
  • پیگیری در تماسها با ارسال ایمیل خودکار

لازم به ذکر است استفاده از HubSpot CRM هم از طریق ویسایت و هم اپلیکیشنهای Android و iOS آن میسر است. همچنین این ابزار دارای نسخه های مختلفی از جمله فروش، بازاریابی و … میباشد و هر کدام از این نسخه ها دارای نسخه های رایگان، آماتور، پیشرفته و حرفه ای است که به جز نسخه رایگان سایر طرحها را باید خریداری کرد.

 

آدرس سایت: www.hubspot.com/CRM

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟