راهنمای والدین اینستاگرام برای درک بهتر و مدیریت زمان فرزندان
4.78/5 (9)

راهنمای والدین اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

راهنمای والدین اینستاگرام برای درک بهتر و مدیریت زمان

در مطلب قبلی در مورد خرید آنلاین در اینستاگرام با رونمایی از برنامه IG Shopping صحبت کردیم و امروز به قابلیتی از اینستاگرام برای کمک به والدین میپردازیم. راهنمای والدین اینستاگرام در واقع منبع جدیدی است که آگاهی های لازم در مورد این برنامه را به پدر و مادرها میدهد تا از نحوه کاربری فرزندانشان در این برنامه مطلع شوند.

این قابلیت در پی تصمیم فیسبوک جهت اجرای استراتژی گذراندن زمان مفید به وجود آمد.

راهنمای والدین رونمایی جدید اینستاگرام

طبق توضیحات اینستاگرام:

میدانیم که بسیاری از والدین و سرپرستان فکرشان درگیر این قضیه است که نوجوانانشان در شبکه های اجتماعی آنلاین چه میکنند؟ و ما این مسئولیت را بر دوش خود احساس میکنیم تا آنها را مطمئن کنیم که اینستاگرام فضای مثبتی برای نوجوانشان است. پس راهنمای والدین را ایجاد کردیم که به عنوان منبعی برای والدین قابل استفاده است تا در مورد اینستاگرام و نحوه کاربری فرزندشان اطلاعات کسب کنند.

راهنمای والدین رونمایی جدید اینستاگرام

منبع جدید که از اینجا قابل دسترسی است شامل طیف وسیعی از ابزارهای مفید است که حاوی راهنماهایی در مورد مدیریت اکانتها، بلاک کردن کامنتها، ارجاع به داشبورد مدیریت و … میباشد.

راهنمای والدین رونمایی جدید اینستاگرام

همچنین لیستی از سوالاتی که والدین میتوانند از نوجوانانشان بپرسند تا اطلاعات بیشتری از نحوه کاربری فرزندانشان در اینستاگرام بدست بیاورند نیز در این راهنما وجود دارد.

راهنمای والدین رونمایی جدید اینستاگرام

میتوانید یک کپی از این راهنما را به صورت PDF داشته باشید تا به صورت آفلاین بخوانید و یا پرینت بگیرید.

راهنمای والدین رونمایی جدید اینستاگرام

این حرکت اینستاگرام بسیار مفید بوده و همانطور که گفته شد در پی اقدام فیسبوک ایجاد شد. فیسبوک در اواخر سال 2016 و در پی نگرانی جامعه از نحوه کاربری کاربران نوجوان از این شبکه اجتماعی پورتال والدین را راه اندازی کرد.

این مساله ای است که در مورد همه شبکه های اجتماعی وجود دارد و سایر پلتفرمها نیز باید مانند اینستاگرام حرکت مثبتی در این زمینه انجام دهند.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟