راهنمای بازی در تلگرام
4.29/5 (7)

راهنمای بازی در تلگرام از مجموعه مطالب آموزشی مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

راهنمای بازی در تلگرام

پیام رسان تلگرام ممکن است به عنوان رقیب واتساپ شناخته شود اما این اپلیکیشن به دلیل داشتن چند قابلیت جذاب ، راه خود را جدا کرده است. یکی از این قابلیت های جذاب ، ربات ها هستند که تلگرام سال گذشته آنها را معرفی کرد. این قابلیت توجه مخاطبان و توسعه دهندگان را جلب کرد و اکنون این شرکت پلت فرم ربات جدیدی برای بازی معرفی کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا در تلگرام بازی کنند.

فرآیند بازی در تلگرام

توجه : برای بازی در پیام رسان تلگرام ، باید اندروید 4.4 یا بالاتر و یا آیفون 4 یا بالاتر داشته باشید. همچنین باید تلگرام خود را به ورژن v3.13 آپدیت کنید.

 

1. اگر از تلگرام استفاده نمی کنید و میخواهید ربات های بازی تلگرام را امتحان کنید ، می توانید بسته به دستگاهتان این اپلیکیشن را از Play Store یا App Store دانلود کنید.

 

2. در حال حاضر ، حدود 30 بازی در تلگرام وجود دارد که اکثر آنها با @gamee و سه بازی با @gamebot قابل دسترسی است.

راهنمای بازی در تلگرام

 

3. به عنوان مثال ، می توانید کلمه “gamee” را جستجو کنید سپس زمانی که چت ربات باز شد دکمه “Start” را کلیک کرده و شروع کنید.

راهنمای بازی در تلگرام

 

4. سپس می توانید random game یا trending games یا گزینه های دیگر را انتخاب کنید. یک بازی را انتخاب کنید ، سپس انتخاب کنید که می خواهید به تنهایی بازی کنید یا با دوستانتان.

راهنمای بازی در تلگرام

5. اکثر بازیها با دو دکمه قابل کنترل و انجام هستند و برای بازی کردن به مشکل برنخواهید خورد. همچنین تلگرام این اطمینان را به شما می دهد که امتیاز شما و دوستانتان در یک گروه را برای پیگیری رقابت ذخیره می کند .

راهنمای بازی در تلگرام

 

از طریق ربات @gamee بازی هایی مثل arcade , jump & run , puzzle & logic , sports & racing و retro و از طریق ربات @gamebot بازی هایی مثل Math Battle , Corsairs  و Lumber Jack را می توانید انجام دهید. به محض اینکه تلگرام API پلت فرم بازی خود را برای توسعه دهندگان باز کند تعداد بازی ها به زودی افزایش می یابد.

در بحث عملکرد ، بازی هایی که ربات تلگرام ارائه می دهند عملکرد خوبی دارند و راضی کننده است . البته که این بازی ها ساده هستند و اگر به دنبال بازی های عجیب و پیچیده هستید راضی کننده نخواهد بود اما برای باز های ساده و معمولی با دوستانتان می تواند بسیار سرگرم کننده باشند.

 

نتیجه گیری

پیام رسان تلگرام به دلیل پلت فرم ها وقابلیت های مختلف از جمله ربات بازی محبوبیت یافته است . این بازی ها ساده اما اعتیادآور و سرگرم کننده هستند. حتی اگر قبلا از تلگرام استفاده نمی کردید ، اکنون باید این بازی ها را امتحان کنید.

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟