بازی در تلگرام
4.2/5 (10)

راهنمای بازی در تلگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

راهنمای بازی در تلگرام

در مطلب قبلی از ترفندهای جالب تلگرام صحبت کردیم و در این مطلب از راهنمای بازی در تلگرام میگوییم.

پیام رسان تلگرام ممکن است به عنوان رقیب واتساپ شناخته شود اما این اپلیکیشن به دلیل داشتن چند قابلیت جذاب، راه خود را جدا کرده است. یکی از این قابلیتهای جذاب، رباتها هستند که تلگرام سال گذشته آنها را معرفی کرد. این قابلیت توجه مخاطبان و توسعه دهندگان را جلب کرد و اکنون این شرکت پلتفرم ربات جدیدی برای بازی معرفی کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا در تلگرام بازی کنند.

فرآیند بازی در تلگرام

توجه: برای بازی در پیام رسان تلگرام ، باید اندروید 4.4 یا بالاتر و یا آیفون 4 یا بالاتر داشته باشید. همچنین باید تلگرام خود را به ورژن v3.13 آپدیت کنید.

1. اگر از تلگرام استفاده نمیکنید و میخواهید رباتهای بازی تلگرام را امتحان کنید، میتوانید بسته به دستگاهتان این اپلیکیشن را از Play Store یا App Store دانلود کنید.

2. در حال حاضر، حدود 30 بازی در تلگرام وجود دارد که اکثر آنها با @gamee و سه بازی با @gamebot قابل دسترسی است.

راهنمای بازی در تلگرام


مطلب پیشنهادی: دانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام بوسیله تلگرام


3. به عنوان مثال، میتوانید کلمه gamee را جستجو کنید سپس زمانی که چت ربات باز شد دکمه Start را کلیک کرده و شروع کنید.

راهنمای بازی در تلگرام

4. سپس میتوانید random game یا trending games یا گزینه های دیگر را انتخاب کنید. یک بازی را انتخاب کنید، سپس انتخاب کنید که میخواهید به تنهایی بازی کنید یا با دوستانتان.

راهنمای بازی در تلگرام

5. اکثر بازیها با دو دکمه قابل کنترل و انجام هستند و برای بازی کردن به مشکل برنخواهید خورد. همچنین تلگرام این اطمینان را به شما میدهد که امتیاز شما و دوستانتان در یک گروه را برای پیگیری رقابت ذخیره میکند.

راهنمای بازی در تلگرام

از طریق ربات @gamee بازیهایی مثل arcade , jump & run , puzzle & logic , sports & racing و retro و از طریق ربات @gamebot بازیهایی مثلMath Battle ، Corsairs  و Lumber Jack را میتوانید انجام دهید. به محض اینکه تلگرام API پلتفرم بازی خود را برای توسعه دهندگان باز کند تعداد بازیها به زودی افزایش می یابد.

در بحث عملکرد، بازیهایی که ربات تلگرام ارائه میدهند عملکرد خوبی دارند و راضی کننده است. البته که این بازیها ساده هستند و اگر به دنبال بازیهای عجیب و پیچیده هستید راضی کننده نخواهد بود اما برای بازیهای ساده و معمولی با دوستانتان میتواند بسیار سرگرم کننده باشند.


مطلب پیشنهادی: حذف دستگاه های متصل به اکانت تلگرام


نتیجه گیری

پیام رسان تلگرام به دلیل پلتفرم ها و قابلیتهای مختلف از جمله ربات بازی محبوبیت یافته است. این بازیها ساده اما اعتیادآور و سرگرم کننده هستند. حتی اگر قبلا از تلگرام استفاده نمیکردید، اکنون باید این بازیها را امتحان کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟