ذخیره با یک کلیک قابلیت جدید اضافه شده به پینترست
4.45/5 (11)

ذخیره با یک کلیک در پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ذخیره با یک کلیک قابلیت جدید اضافه شده به پینترست

پینترست به دنبال راهی برای کاربری راحت تر در پلتفرم خود است. جدیدترین ایده آن قابلیت ذخیره سریع پین ها در نسخه دسکتاپ خود میباشد که تنها با یک کلیک میتوان عکس مورد نظر را در بوردها ذخیره کرد. اینکار جایگزین روند قدیمی شده که بجای کلیک روی دکمه ذخیره و انتخاب بورد مورد نظر، از طریق حرکت موس بر روی تصویر صورت میگیرد که به نسبت بسیار سریع تر و آسانتر است.

طبق توضیحات پینترست:

“اکنون دیگر یک کلیک برای ذخیره عکسهایی که در نتیجه جستجو در فید شما می آید کافی است. موس را روی عکس ببرید و با یک کلیک برد مورد نظرتان را برای پین کردن عکس انتخاب کنید.

ما حتی پیش بینی میکنیم که شما این پین را در کدام برد میخواهید پین کنید. پینترست اینکار را بر اساس اطلاعات مربوط به هر پین انجام میدهد. مثلا اگر روی عکس مایکل جردن کلیک کنید، برد بسکتبال تان را برای پین کردن این عکس پیش بینی میکند.”

پیشنهاد میکنم حتما راهنمای کامل بازاریابی در پینترست را مطالعه کنید.

البته به نظر میرسد که برای فارسی زبانان این هوشمندی برای پیش بینی بورد جواب نمیدهد و آنچه برای شما پیش بینی میشود بوردهایی است که اخیرا بیشترین پین را روی آنها داشته اید.

بدیهی است که پینترست در مسیر درستی گام نهاده است و گزارشها اخیرا نشان میدهد که کاربری پینترست با سرعت بیشتری نسبت به توییتر و اسنپ چت افزایش یافته است. این پلتفرم همواره به پیشبرد پتانسیل تجارت الکترونیکی خود فکر میکند و در حال گسترش آن است.

پینترست به جای اینکه در مقابل پیشرفت فیسبوک در بازاریابی اجتماعی بایستد، درحال باز کردن و پیش بردن راه خود میباشد. رویکرد اصلی پینترست درک رفتار خرید و تمایلات افراد میباشد. این امر، کاربری این پلتفرم را متمرکز کرده و به طور قابل ملاحظه ای باعث پیشبرد آن شده است.

برای کسب نتیجه بهتر در بازاریابی از راهنمای ایجاد پین های Rich پینترست استفاده کنید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

ذخیره با یک کلیک قابلیت جدید اضافه شده به پینترست

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟