دوره های آموزشی لینکدین
4.67/5 (3)

دوره های آموزشی لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

دوره های آموزشی لینکدین ، خدمتی ارائه شده از ایرلاین ها در زمان پرواز

در مطلب قبلی در مورد بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین صحبت کردیم و امروز به همکاری لینکدین و خطوط هوایی برای نمایش دوره های آموزشی در زمان پرواز میپردازیم.

همکاری جدید و جذاب لینکدین با خطوط هوایی مختلف از جمله Delta، مسافران را قادر میسازد تا از دوره های آموزشی لینکدین در طول پرواز بهره ببرند.

دوره های آموزشی لینکدین

طبق توضیحات لینکدین:

استفاده بهینه از مدت زمانی که در پرواز هستید یکی از بهترین راههایی است که میتوانید مهارت هایتان را تقویت کنید و یا چیزی یاد بگیرید که شما را در کارتان موفق تر کند. میتوانید در بین هزاران دوره آموزشی لینکدین، آموزشهای مورد علاقه تان را که توسط مربیان متخصص تهیه شده را ببینید. در واقع بخش آموزشی لینکدین ، گستره وسیعی از آموزشها را پیشنهاد میدهد و این یک راه هوشمندانه اتخاذ شده توسط لینکدین است تا در بازار کسب و کار حرفه ای بیشتر خود را مطرح کند و علاوه بر آن سطح آگاهی جامعه را بالاتر ببرد.

بخش دوره های آموزشی لینکدین به عنوان LinkedIn Learning در واقع نوعی برندسازی مجدد برند ارایه دهنده خدمات آموزشی Lynda است که هزاران دوره آموزشی در زمینه های مختلف تا به حال تولید کرده است. لینکدین با پرداخت یک و نیم میلیارد دلار برند Lynda را به مجموعه خود اضافه کرده است و از آن زمان ابزارها و دوره های آموزشی مختلفی را به صورت حرفه ای به آن اضافه کرده است.

یکی دیگر از ابتکارات جذاب لینکدین در این زمینه این است که لیست شغلی تان را با توانایی های ذکر شده در پروفایلتان را تطبیق میدهد و اگر مهارتتان با کارهایی که میخواهید انجام دهید مطابقت نداشته باشد به شما دوره های اموزشی مرتبط را پیشنهاد میدهد.

دوره های آموزشی لینکدین

علاوه بر ایرلاین Delta، ایرلاینهای Emirates ،Turkish ،Alaska و خطوط راه آهن Eurostar نیز از این قابلیت لینکدین استفاده کرده و با این شرکت همکاری مشترک دارد. این حرکت لینکدین روند افزایشی گسترش کاربران را به همراه خواهد داشت.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟