درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده
5/5 (8)

درآمدزایی از اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

افراد زیادی از طریق کارکردن آنلاین درآمد هنگفتی کسب می کنند.

اینستاگرام بزرگترین پلتفرم به اشتراک گذاری عکس است، به همین دلیل جوانان به آن گرایش زیادی دارند. در این مطلب نکات کسب درآمد در اینستاگرام را بررسی کرده ایم. این پلتفرم بیش از 500 میلیون کاربر دارد که هر روز بیش از 95 میلیون عکس به اشتراک می گذارند. اگر نمی دانید چگونه در اینستاگرام درآمد کسب کنید، این پست را دنبال کنید.

بسیاری از کاربران اینستاگرام به واسطه داشتن فالوورهای زیاد ، درآمد خوبی کسب می کنند. اگر شما از کاربران و طرفداران اینستاگرام هستید و فالوورهای نسبتا زیادی دارید، بدون آنکه تلاش زیادی انجام دهید، می توانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید. شما به تنهایی می توانید صدها دلار از این منبع ، درآمد داشته باشید.

قبل از شروع به یاد داشته باشید که هر گونه کسب درآمد آنلاین، زمان و تلاش زیادی لازم دارد. ممکن است آسان به نظر برسد، اما قبل از اینکه انتظار نتایج عالی داشته باشید، باید سخت کار کنید. اگر واقعا میخواهید در اینستاگرام فالوورهای زیادی جذب کنید، باید کار زیادی نیز برای آن انجام دهید.

کارهایی که باید قبل از شروع به کار در اینستاگرام انجام دهید

اینستاگرام پلتفرم بزرگ بازاریابی است. بسیاری از افراد مشهور و مردم عادی درآمد زیادی از آن کسب می کنند و شما هم می توانید از آن درآمد کسب کنید.

1. جذب فالوورهای زیاد

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

قبل از شروع به درآمدزایی از اینستاگرام ، باید فالوورهای زیادی داشته باشید زیرا به یک بازار برای تبلیغ محصول در اینستاگرام نیاز دارید، فالوورهای شما بازار شما هستند. بدون بازدید کننده هیچ چیز امکان پذیر نیست.

به طور منظم عکس های عالی و منحصر به فرد برای مشارکت مخاطبان ارسال کنید. اگر عکس های شما جذاب و هیجان انگیز باشد مطمئنا در کوتاه مدت شما می توانید یک پایگاه بزرگی از مخاطبان ایجاد کنید.

2. بیوگرافی خود را با داده های کامل پر کنید

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

درست مانند کتابی که به واسطه جلدش مورد قضاوت قرار می گیرد، حساب اینستاگرام شما را نیز با bio قضاوت می شود. بیو شما اولین چیزی است که فالوورها و بازاریابان می بینند.

در بیو از کلمات و شکلکها استفاده کنید تا تاثیر بسیار خوبی داشته باشد. بدون داشتن بیوی تاثیرگذار ، جذب فالوور کار دشواری خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطلب روش های افزایش تعداد لینک در بیو اینستاگرام را در نیز مطالعه کنید.

3. برای به دست آوردن افراد بیشتری از هشتگ استفاده کنید

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

به منظور دستیابی به مشارکت بیشتر ، هر عکس باید هشتگ های متناسب با خود داشته باشد. با توجه به عکس ، هشتگ های محبوب و مرتبط استفاده کنید.

از هشتگ های پرطرفدار که مربوط به عکس های شما نیستند استفاده نکنید، با انجام این کار شما به افراد بیشتری دسترسی پیدا نمی کنید زیرا مخاطب مرتبط مهم است. هشتگهای شما باید منحصر به فرد باشند و نباید از جای دیگری کپی شوند.

حتما از راهنمای کامل ایجاد هشتگ در اینستاگرام استفاده کنید.

4. کیفیت مهم تر از کمیت است

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

عکس های بی اهمیت و بی کیفیت ارسال نکنید. فالوورهای شما هوشمند هستند، آنها شما را به خاطر محتوای با کیفیت دنبال می کنند.

بنابراین یک عکس باکیفیت و مرتبط بهتر از پنج عکس نامرتبط و بی کیفیت است. همچنین سعی کنید برای جذب بیشتر مشارکت ، 3 پست در روز ارسال کنید. باید توجه داشته باشید که تناوب ارسال پست زیاد تغییر نکند و حدود 3 تا 4 پست در روز باشد. اما به یاد داشته باشید که ارسال بیش از 4 عکس در روز نیز ممکن است برای مخاطب خوشایند نباشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزشی بهترین روز و ساعت ارسال پست در شبکه های اجتماعی را مطالعه کنید.

بنابراین، هر کاری که انجام می دهید، پیشنهاد می شود که ابتدا از دید مخاطب به آن نگاه کنید و سپس قدم بعدی را بردارید. به این ترتیب، برای جذب بیشتر مخاطب ، موارد ذکر شده در بالا را دنبال کنید و همیشه راه های مختلف برای کسب نتایج بهتر را آزمایش کنید.

در پایین، روشهایی که باید برای درآمدزایی از اینستاگرام دنبال کنید را شرح خواهیم داد.

روش های درآمدزایی از اینستاگرام

1. بازاریابی کمیسیونی (پورسانتی)

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

بازاریابی پورسانتی، روش پیشرو در کسب درآمد آنلاین است. در این روش به ازای هر فروشی که از طریق لینک شما انجام شود به شما پورسانت تعلق می گیرد. افراد در اینستاگرام عکس هایی جذاب ارسال می کنند و از طریق لینک خرید صورت می گیرد.

این روش اگر به درستی و به صورت قابل قبول انجام شود ، روش خیلی خوبی برای کسب درآمد در اینستاگرام است. اگر مقدار زیادی فالوور دارید، این کار ، کار سختی نیست. شرکت های پورسانتی زیادی وجود دارند که می توانید با آنها کار کنید، آنها به شما نشان می دهند که چگونه در اینستاگرام درآمد کسب کنید، اما بهترین آنها Shareasale Liketoknow ، Ebates و Stylinity هستند.

بازاریابی کمیسیونی در حال حاضر بسیار محبوب است و ساده ترین ، سریع ترین و امن ترین راه کسب درآمد آنلاین شناخته شده است.

2. فروش عکس ها

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

اگر شما یک عکاس حرفه ای هستید، بدون تردید می توانید عکس های خود را با کمک اینستاگرام به فروش برسانید. عکس های با کیفیت بارگذاری کنید، آن را متنوع کنید، هشتگ اضافه کنید و با مخاطب تعامل کنید.

اضافه کردن واترمارک به عکس های خود و در دسترس قرار دادن عکس های خود برای خرید در شرکت هایی مانند Twenty20 و Community Foap . برای این کار مجبور نیستید که از طریق مخاطب کاری انجام دهید ، اما ایجاد مخاطب قابل توجه برای شما بسیار سودمند خواهد بود زیرا به شرکت ها نشان می دهید که چقدر محبوب هستید. این کار قیمت عکس های شما را افزایش می دهد.

تاثیر تصاویر در مغز ما بسیار بیشتر از متن و عبارات است، بنابراین عکاسی می تواند نقش برجسته ای برای ایجاد و تصویر برند ایفا کند.

شما می توانید از مقاله آموزشی نکات تخصصی طراحی تصاویر در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

3. همکاری

اگر فروش خوبی داشته باشید، می توانید از هر شرکتی یا افراد خاصی بخواهید که با آنها همکاری کنید. این روش تنها زمانی کار می کند که فروش شما خوب باشد، بسیاری از افراد مشهور این کار را انجام می دهند و بهترین نتیجه را می دهد.

این باعث می شود که درآمد خوبی کسب کنید و همچنین ارزش برند خود را افزایش دهید. همکاری با افراد مشهور می تواند فروش و محبوبیت شما را با یک حاشیه خیلی خوبی افزایش دهد.

4. ایجاد فروشگاه الکترونیکی خود

درآمدزایی از اینستاگرام با 4 روش ساده

شما ممکن است ترافیک زیادی در صفحه اینستاگرام خود دریافت کنید، اما هیچ پولی به جیب شما اضافه نشود. برای اینکه بازدیدکنندگان شما پول پرداخت کنند، باید کاری انجام دهید. شما باید آنها را از بازدیدکننده به خریدار تبدیل کنید. چطور باید این کار را انجام دهید؟

به جای روش قدیمی کلیک بر روی لینک و سپس سفارش محصول از وب سایت واقعی، شما می توانید فروشگاه اینستاگرام خود را باز کنید و استفاده از سایت هایی مانند Yotpo یا Linkinprofile این کار را انجام دهید.

این وب سایت ها به خریداران شما کمک می کند تا به طور مستقیم صفحه محصول را پیدا کرده و همچنین گزینه های دیگری برای نمایش محصولات مختلف ارائه دهد.

راه دوم برای درآمدزایی از اینستاگرام این است که در اینستاگرام تبلیغ کنید. تبلیغات در اینستاگرام بسیار موفقیت آمیز است. تبلیغات اینستاگرام به شدت نتیجه بخش است ، به خصوص هنگامی که تصاویر خوب باشند. داشتن یک تصویر خوب به تنهایی شانس فروش شما را 72% افزایش می دهد.

تبلیغات اینستاگرام روی مخاطبان هدف متمرکز شده است و شما می توانید تبلیغات خود را پیگیری و کنترل کنید.

نتیجه گیری

همانطور که این روزها درآمدزایی از اینستاگرام موضوع داغی است، اما هنوز هم، اکثر مردم این ایده واقعی را درک نمی کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تصویری کامل از تمام مراحل قبل از کسب درآمد در اینستاگرام ارائه کنیم.

چه شما این کار را به عنوان یک عادت انجام می دهید چه به عنوان یک حرفه ، قادر خواهید بود که به نحوی منطقی از مراحل و اصول نوشته شده پیروی کنید. این کار می تواند سرگرم کننده و شگفت انگیز باشد. فقط دستورالعمل های نوشته شده را به درستی دنبال کنید و این کار را بسیار راحت انجام دهید.

امیدوارم این مطلب را دوست داشته باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Tags:
2s یادداشت ها
 1. حمید 1 سال پیش

  سلام
  ضمن تشکر، می خواستم بدانم پرداخت سایت Foap به چه حسابی است؟ و حداقل برداشت چقدر؟ و از زمان درخواست برداشت، چقدر زمان لازم است تا پول به حساب ما بیاید؟ و اینکه آیا در ایران کسی با این سایت همکاری داشته و پولی دریافت کرده؟
  با تشکر

  • نویسنده
   تیم آنالیز سونت اینفو 1 سال پیش

   سلام، در مورد سوال اولتون خب باید حساب بین المللی داشته باشین که با نام ثبت نامی شما در سایت مطابقت داشته باشه.
   متاسفانه در مورد بقیه سوالات اطلاعی ندارم ولی مطمئنا در خود سایت Foap توضیحات کاملی داده شده.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟