دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار
5/5 (2)

” دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار و تجارت در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار و تجارت

اینستاگرام اپلیکیشن شبکه اجتماعی و به اشتراک گذاری تصاویر است که در سال 2010 توسط Kevin Systrom و Mike Krieger راه اندازی شد. در سال 2012 فیسبوک آن را به قیمت یک میلیارد دلار خرید . بر اساس آمارهای اینستاگرام ، این پلت فرم بیش از 300 میلیون کاربر فعال روزانه و 500 میلیون کاربر ماهانه دارد.

اینستاگرام یک اپلیکیشن عکس و ویدئو محور است. کاربران می توانند عکس ها و ویدئوهای کوتاه خود را به اینستاگرام ارسال کنند در استوری ضبط کنند و ویدئوی زنده پخش نمایند .

پیشنهاد میکنیم آموزش کامل اینستاگرام در 15 گام را در سونت اینفو مطالعه کنید.

آشنایی با دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار

1. ایجاد اکانت

اولین قدم از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ایجاد اکانت در این شبکه اجتماعی است .

با این که از طریق دسکتاپ هم امکان مشاهده اینستاگرام وجود دارد اما در اصل یک اپلیکیشن موبایل است . باید قبل از ایجاد اکانت ، آن را دانلود کنید. اینستاگرام در Apple App Store و Google Play store رایگان در دسترس است.

برای ثبت نام ، هم می توانید از طریق اکانت فیس بوک و هم از طریق ایمیل ثبت نام کنید. اگر با اکانت فیس بوک ثبت نام کنید اطلاعات فیس بوک شما در اینستاگرام ثبت می شود مثل نام و عکس کاربری. همچنین می توانید با نام کاربری و پسورد جدید ثبت نام کنید.

اگر بخواهید برای دسترسی به تجزیه و تحلیل ها ، اکانتتان را به اکانت کسب و کار تبدیل کنید باید اکانت خود را به اکانت کسب و کارتان در فیس بوک متصل کنید برای این کار از قسمت تنظیمات ، ” Switch to Business Profile ” را انتخاب کنید.

پس از ایجاد اکانت ، می توانید از تب پروفایل (سمت راست پایین صفحه) پروفایل خود را ویرایش کنید . نام و نام کاربری و عکس پروفایل خود را تغییر دهید یا وبسایت اضافه کنید و یک بیوگرافی کوتاه بنویسید.(حداکثر 150 کاراکتر)

برای تغییر تنظیمات اپلیکیشن ، گوشه سمت راست بالای صفحه را لمس کنید . از اینجا می توانید پست هایی که لایک کرده اید را ببینید ، افراد را جستجو و دنبال کنید ، به گزینه های پشتیبانی اینستاگرام دسترسی پیدا کنید ، سابقه جستجو را حذف و از اکانت خارج شوید.

راهنمای ایجاد و مدیریت چندین اکانت در اینستاگرام را در سونت باکس مطالعه کنید.)

2. راهنمای اپلیکیشن

قدم بعدی از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار آشنایی با آیتم های مختلف ، کارایی و عملکرد هر کدام از آنها است .

زمانی که وارد اینستاگرام می شوید به صفحه اصلی هدایت می شوید . در این صفحه پست هایی که همه کسانی که شما آنها را دنبال می کنند پشت سر هم نمایش داده می شود و اگر شما پستی قرار داده اید نیز در این قسمت نمایش داده می شود.

در قسمت پایین صفحه ، پنج تب وجود دارد . تب صفحه اصلی ، تب جستجو ، تب دوربین (برای اضافه کردن تصویر از گالری و یا گرفتن عکس و فیلم) ، تب شبیه قلب ( برای مشاهده کسانی که پستهای شما را لایک کرده اند) و تب پروفایل.

تب جستجو به شما در یافتن محتواهای جذاب و کاربران جدید کمک می کند. با استفاده از این تب می توانید محتوا ، کاربر و هشتگ را جستجو کنید. اگر جستجوی خاصی مد نظرتان نیست ، محبوب ترین نتایج جستجوها در این قسمت نمایش داده می شوند.

همچنین ردیفی از عکس ها را می بینید که Trending Tags نامیده می شوند و پایین آن پست های محبوب که Explore Posts نامیده می شوند را مشاهده می کنید. استفاده از این قابلیت روش خوبی برای یافتن افراد و برندهایی است که با شما علایق مشترک دارند.

در صفحه فعالیت (Activity) که با آیکون شبیه قلب مشخص شده ، دو تب در بالای صفحه دیده می شود تب Following و تب You. در تب You می توانید لایک ها ، کامنت ها و کسانی که شما را دنبال کرده اند را ببینید . همچنین اگر کسی شما را تگ یا منشن کرده می توانید در این تب مشاهده کنید. در تب Following فعالیت های اخیر افرادی که آنها را دنبال می کنید را می توانید مشاهده کنید. عکس هایی که لایک کرده اند یا کامنت هایی که گذاشته اند و اگر کسی را دنبال کرده اند می توانید مشاهده کنید.

در تب Profile می توانید همه عکس هایتان را ببینید ، پروفایلتان را ویرایش کنید و تنظیمات را تغییر دهید . در قسمت پایین بیوگرافی ، محتواها را می توانید به صورت 4 چیدمان مختلف ببینید. بصورت کلاژی از پست های اخیر ( چیدمان پیش فرض)، چیدمان full-size ، چیدمان photo map (اگر از برچسب جغرافیایی استفاده می کنید) ، چیدمان به صورت کلاژی که دیگر کاربران شما را تگ کرده اند.

3. ایجاد محتوا

سومین مرحله از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، ایجاد محتوای مناسب و مرتبط با موضوع تجارت شما در این شبکه اجتماعی است .

اینستاگرام امکان ارسال پست و همچنین ارسال استوری و پخش زنده بصورت موقت را برای کاربران مهیا کرده است .

راهنمای آماده سازی محتوای متفاوت تصویری را در سونت باکس مطالعه کنید.)

4. اضافه کردن عکس

قدم بعدی و اولین مرحله اجرایی از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، افزودن عکس و تصویر در این شبکه اجتماعی است .

برای ارسال عکس ، در پایین صفحه آیکون دوربین را لمس کنید . این کار باعث باز شدن دوربین گوشی شما می شود . هم می توانید مستقیم عکس گرفته و ارسال کنید و هم می توانید از گالری عکس انتخا ب کرده و ارسال کنید.

پس از انتخاب یا گرفتن عکس ، با لمس کردن Next ، به صفحه بعد هدایت می شوید . در این قسمت می توانید با تغییر روشنایی ، کنتراست ، رنگ ، سایه و … تصویر را ویرایش کرده و یا به عکس فیلتر اضافه کنید.

پس از ویرایش عکس ، Next را کلیک کنید . در این مرحله اینستاگرام دو گزینه در اختیار شما قرار می دهد ، اینکه می خواهید عکس را به صورت عمومی ارسال کنید یا به صورت خصوصی و برای فرد یا افراد خاص. اگر می خواهید تصویر را به برای عموم به اشتراک بگذارید ، برای توضیح عکس ، کپشن (Caption) بنویسید ، به تصویرتان مکان اضافه کنید ، افراد را تگ کنید و در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از قسمت پایین Advanced Settings کامنت ها را ببندید .

اگر می خواهید تصویر را به صورت خصوصی برای فرد یا افراد خاصی ارسال کنید ، فقط کافیست یک توضیح یا کپشن به آن اضافه کرده و ارسال کنید.

صاحبان کسب و کار باید توجه داشته باشند که پیش از ارسال تصاویر ، برای بهتر دیده شدن ، به آن هشتگ اضافه کنند. برای مثال ،برای تصاویر سگ معمولا هشتگ #DogsofInstagram استفاده می شود یا تصاویر غذا معمولا هشتگ #Food . استفاده از هشتگ مناسب باعث جذب فالور بیشتر می شود.

اگر پس از ارسال عکس ، می خواهید تغییری اعمال کنید ، دکمه (…) در کنار آن پست را کلیک کنید و Edit را انتخاب کرده و تغییرات را اعمال کنید. می توانید توضیح عکس ، مکان یا تگ را ویرایش کنید یا آن را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا اینکه کلا آن پست را حذف کنید.

آشنایی با نرم افزار جذاب ویرایش عکس را در سونت باکس مطالعه کنید.)

5. استوری اینستاگرام ( Stories )

قدم پنجم و خلاقانه ترین قسمت از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، استفاده از استوری است .

قابلیت جدید اینستاگرام به نام Instagram Stories ، عکس ها و ویدئوها پس از 24 ساعت ناپدید می شوند.

بالای صفحه اصلی ، افرادی که شما را دنبال می کنند و همچنین تصویر پروفایل خودتان نمایش داده می شود. زمانی که تصویر خودتان را کلیک می کنید ، صفحه دیگری باز می شود که گزینه های زیر در آن وجود دارند. live video ، Normal ( برای گرفتن عکس ) ، Boomerang ( برای ایجاد GIF ) و Hands-Free که با استفاده از آن ، امکان ضبط ویدئو بدون نگهداشتن دکمه ضبط وجود دارد.

همچنین می توانید با ابزار Pen در گوشه بالا سمت راست ، روی عکس یا ویدئو چیزی بکشید ، استیکر اضافه کنید یا با آیکون ” Aa ” ، متن اضافه کنید. برای اضافه کردن محتوای بیشتر به استوری ، در گوشه بالا سمت چپ ، آیکون دوربین را کلیک کنید. این امکانات بسیار شبیه به امکانات اسنپ چت است ، اگر با اسنپ چت کار کرده اید کار کردن با این قسمت برایتان راحت تر است.

 

6. ویدئو در اینستاگرام

از بخش های شگفت انگیز و جالب دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، استفاده مناسب از پخش زنده ویدئو است .

علاوه بر استوری اینستاگرام ، از طریق پخش زنده اینستاگرام می توانید بخش های پشت صحنه جالب و جذاب کسب و کارتان را به نمایش بگذارید و همزمان پاسخ سوالات آنها را در کامنت ها بدهید. پس از اتمام پخش زنده ، ویدئو دیگر در دسترس و قابل مشاهده نخواهد بود.

اگر می خواهید ویدئو در فید شما باقی بماند و ناپدید نشود می توانید ویدئو را مستقیما ضبط کرده و آپلود کنید و یا از گالری انتخاب کرده و ارسال کنید . همچنین امکان قرار دادن صدا یا حذف آن را نیز دارید.

استفاده تخصصی از پخش زنده اینستاگرام در بهبود کسب و کار را در سونت باکس مطالعه کنید.)

7. دسترسی به اینستاگرام از طریق وب

مرحله 7 از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، آشنایی با وب سایت این شبکه اجتماعی است .

از طریق وبسایت Instagram.com می توانید به اینستاگرام دسترسی داشته باشید اما این وبسایت محدودیت دارد . فقط می توانید وارد شده ، پروفایل و تایم لاین خود و دیگر کاربران را ببینید و لایک کنید و کامنت بگذارید. ولی نمی توانید عکس به اشتراک بگذارید و از جستجو استفاده کنید. می توانید پروفایل و تنظیمات را ویرایش کنید اما نمی توانید عکس پروفایلتان را تغییر دهید. همچنین لیست کسانی که شما را دنبال می کنند و کسانی که شما آنها را دنبال می کنید را ببینید.

8. تعامل با دیگر کاربران

از ضروریات و مهمترین دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، تعامل اثربخش با کاربران است .

راه های زیادی برای تعامل با کاربران وجود دارد به عنوان مثال ، تگ کردن دیگر کاربران در پست هایتان یا پیغام خصوصی ارسال کردن .

 • لایک کردن :

یک راه ساده برای برقراری ارتباط با کاربران لایک کردن است . برای لایک کردن یک پست هم می توانید روی آن دو بار ضربه بزنید و هم می توانید آیکون قلب زیر آن پست را لمس کنید . برای مشاهده پست هایی که لایک کرده اید ، به بخش پروفایل رفته و از گوشه بالا سمت راست Posts You’ve Liked را انتخاب کنید.

 • کامنت گذاشتن ( نظر دادن ) :

روش ساده دیگری برای برقراری ارتباط ، نظر دادن زیر پست هاست. آیکون کامنت کنار لایک قرار دارد. با لمس آیکون می توانید نظرتان را بنویسید و پس از اتمام ، Send را بزنید و ارسال کنید.

 • منشن کردن :

همانند توئیتر ، در اینستاگرام نیز می توانید با استفاده از @کاربران را در کامنت ها یا کپشن ، تگ کنید. پس از تایپ @ لیستی از فالورها برای شما نمایش داده می شود که هم می توانید از آن لیست انتخاب کنید و هم می توانی با تایپ نام کاربری کامل ، شخص مورد نظر را تگ کنید. برای پاسخ دادن به کامنت ها نیز باید از این روش استفاده کنید.

 • تگ کردن :

همانند تگ کردن در فیس بوک ، اینستاگرام نیز امکان تگ کردن افراد قبل از انتشار پست را به شما می دهد. برای انجام این کار ، گزینه Tag People را لمس کرده و در جای دلخواه از عکس ضربه زده و سپس از شما می خواهد تا نام کاربری را وارد کنید و سپس عکس را ارسال می کنید. دیگر کاربران می توانند با ضربه زدن روی عکس ببینند که چه کسی تگ شده است.

 • دایرکت اینستاگرام :

برای دسترسی به قسمت دایرکت ، به صفحه اصلی رفته و آیکون بالا وسمت راست صفحه را کلیک کنید. از این جا می توانید عکس و ویدئو را به صورت خصوصی به دیگر کاربران ارسال کنید. برای ارسال پیام دایرکت ، ” + ” را در گوشه سمت راست بالا لمس کرده و ارسال عکس یا ویدئو و یا ارسال پیام را انتخاب کنید. زمانی که پیام را ارسال کردید می توانید با گیرنده ، پیام رد و بدل کنید.

معرفی ابزارهای زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام را در سونت باکس مطالعه کنید.)

9. استفاده از هشتگ ها

مرحله نهم از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، استفاده مناسب از هشتگ ها است .

استفاده از هشتگ روش بسیار خوبی برای پیدا کردن محتوای مورد نظر است. درست مثل توئیتر . هشتگ می توانند شامل حروف و اعداد باشد ، اما نمی توان از نمادهای غیر عددی برای هشتگ گذاری استفاده کرد برای مثال #DaveAndBusters می تواند به عنوان هشتگ استفاده شود اما #Dave&Busters را نمی توان استفاده کرد .

کاربران هم می توانند از طریق هشتگ ها جستجو کنند و هم با کلیک روی آن ، پست ها را ببینند . استفاده از هشتگ مناسب و مرتبط ، ابزار بسیار موثری برای بهتر دیده شدن است . درست مانند توئیتر ، باید اطمینان حاصل کنید که هشتگ را درست را انتخاب کرده اید .

هشتگ هایی مثل #nofilter ( عکس هایی که ویرایش خاصی روی آنها انجام نشده است ) ، #selfie ( عکس های سلفی ) ، #tbt یا #throwbackthursday ( عکس های قدیمی ) در اینستاگرام بسیار محبوب و پرکاربرد هستند اما ممکن است برای کار و برند شما مناسب نباشد. بهتر است در میان دیگر برندها و کاربران حوزه خودتان جستجو کنید و هشتگ های مناسب و محبوب حوزه خودتان را بیابید .

برای هر پست حداکثر 30 هشتگ می توانید قرار دهید اما استفاده از 30 هشتگ برای هر پست توصیه نمی شود . استفاده از از هشتگ مناسب و به تعداد کمتر می تواند نتیجه بهتری داشته باشد . استفاده از هشتگ زیاد ممکن است تعداد لایک شما را افزایش دهد اما احتمالا فالورهای شما را زیاد افزایش نخواهد داد و به جای اینکه بیشتر ، افراد و برندهایی که علاقمند به برند شما هستند مشارکت کنند عده ای فقط عکس شما را دیده و لایک می کنند .

10. برچسب جغرافیایی در اینستاگرام

از جالب ترین و موثرترین دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، استفاده از برچسب های جغرافیایی است .

اینستاگرام امکان اضافه کردن مکان به پست را دارد و اگر از این قابلیت استفاده کنید یک photo map از پست هایتان ایجاد می شود و روی نقشه مکانی که شما عکس گرفته اید را نمایش می دهد . اگر کسب و کار شما به سفر کردن ارتباط دارد و یا به خاطر کسب و کارتان زیاد مسافرت می کنید ، این ویژگی برای شما بسیار کاربردی است .

با اضافه کردن مکان به عکس هایتان ، بالای هر پست ، مکان آن نمایش داده می شود . کاربران می توانند روی آن کلیک کنند و تمام پست های مربوط به آن مکان را ببینند . بنابراین این روش خوبی برای یافتن فالورهای جدید است. همچنین اگر می خواهید کابران مکان کار شما را بدانند می توانید مکان را تگ کنید . از این طریق افرادی که در نزدیکی شما هستند ممکن است بخواهند با شما ارتباط کاری برقرار کنند .

ممکن است بخواهید مکان بعضی از عکس ها را نمایش دهید و بعضی را نه ، به راحتی می توانید قبل از ارسال پست هم برچسب جغرافیایی را حذف و هم اضافه کنید .همچنین می توانید رستوران ها ، جاذبه های توریستی و … نزدیک خود را جستجو کنید .

11. تبلیغات در اینستاگرام

از کاربردی ترین دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، انجام تبلیغات در این شبکه اجتماعی است .

همانند دیگر شبکه های اجتماعی ، کاربران می توانند کسب و کارشان را در اینستاگرام تبلیغ کنند .

به سه روش امکان انجام این کار وجود دارد :

 • تبلیغات تصویری ( photo Ads ) :

این مورد شبیه پست های تصویری معمولی است اما یک برچسب اسپانسر بالای عکس وجود دارد . همچنین گزینه Learn More ( اطلاعات بیشتر) گوشه راست پایین صفحه زیر عکس وجود دارد.

 • تبلیغات ویدئویی ( Video Ads ) :

شبیه مورد بالا ( تبلیغات تصویری ) است و مشابه دیگر پست های ویدئویی معمولی است فقط یک برچسب اسپانسر دارد .

 • Carousel Ads :

در این نوع تبلیغ وقتی با چند تصویر روبرو هستید می توانید با سوایپ کردن تصاویر به چپ و راست ، آنها را پشت سر هم و به صورت افقی ببینید.

 

هر سه فرمت تبلیغات در فید کاربران وجود دارد . این تبلیغات چهار هدف را پشتیبانی می کند : نمایش های ویدئویی ، کلیک کردن روی لینک وبسایت ، نصب اپلیکیشن های تلفن همراه و اطلاع رسانی جمعی .

آشنایی با نکات کاربردی جذب فالوور در اینستاگرام را در سونت باکس مطالعه کنید.)

12. استراتژی های اینستاگرام

از ضروری ترین و مهمترین دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، تدوین استراتژی های کسب و کار است .

اگر نمی دانید برای کسب و کارتان در اینستاگرام چه استراتژی به کار ببرید موارد زیر را مطالعه و بررسی کنید :

 • نمایش محصولات و خدمات :

به محض دریافت محصولات جدیدتان از آنها تصاویر با کیفیت تهیه کنید یا تصاویری از محبوب ترین محصولاتتان را به اشتراک بگذارید . اگر کسب و کار شما خدماتی است ، مثل سالن زیبایی یا رستوران ، زمانی را برای عکس گرفتن از کارتان اختصاص دهید.

 • نمایش پشت صحنه کار :

از نحوه ساخت کالا و خدماتتان فیلم و عکس تهیه کنید . خصوصا اگر فرآیند خاص و جالبی دارد یا اینکه کاربران زیاد در این مورد سوال می پرسند . نه تنها محتوای جذابی برای اکانت شما خواهد بود بلکه به مشتریان و فالورهایتان نشان می دهید که در پشت صحنه چه اتفاقی می افتد .

 • قرار دادن تصاویر کارمندان :

در پست هایتان از کارمندان و همکارانتان عکس و تصویر قرار دهید . تصاویری از آنها در حین کار و لحظات خوب با آنها برای کاربران به اشتراک بگذارید .

 • از مشتریان بخواهید عکس هایشان را نمایش دهند :

مشتریانتان را تشویق کنید تا زمانی که عکسی از محصول شما در اینستاگرامشان قرار می دهند شما را نیز تگ کنند . با این کار کسانی که می خواهند بدانند این محصولات یا خدمات مربوط به چه کسی است ، به راحتی متوجه می شوند . حتما پس از تگ شدنتان آنها را لایک کرده و کامنت بگذارید تا این کار ادامه یابد .

 • در نظر گرفتن امتیاز خاص برای دنبال کنندگان (فالورها)

برای دنبال کنندگانتان در اینستاگرام تخفیف خاص در نظر بگیرید . دستورالعمل استفاده از تخفیف را در پستی به اشتراک بگذارید . می توانید کدی به عنوان کوپن تخفیف ایجاد کنید و یا زمان پرداخت از آنها بخواهید که نشان دهند جزو فالورهای شما هستند . با این کار به احتمال زیاد آنها با دوستانشان در مورد این کار شما صحبت خواهند کرد و به این ترتیب فالورهای شما افزایش می یابد .

 

آشنایی با 9 ابزار برای بهبود بازاریابی در اینستاگرام را در سونت باکس مطالعه کنید.)

13. نکات و ترفندهای اینستاگرام

حتما به آخرین نکته از دانستنی های اینستاگرام برای کسب و کار ، توجه کافی داشته باشید .

این نکات را به ذهن بسپارید :

 • لینک ها در قسمت کپشن کار نمی کنند ( فعال نیستند )

تنها جایی که می توانید لینک قرار دهید که کاربران بتوانند با کلیک روی لینک مستقیما به آن هدایت شوند ، در قسمت پروفایل شماست ( یا از طریق دکمه اسپانسر در پست های تبلیغی ) . لینک ها در کپشن یا در کامنت ها کار نمی کنند پس اگر می خواهید افراد مستقیما از طریق لینک به صفحه وب شما دسترسی داشته باشند در قسمت کپشن توضیح دهید که لینک در پروفایل شما قرار دارد.

 • اطمینان حاصل کنید که پست شما به برندتان مرتبط است

قرار دادن تصاویری از غذا و خوراکی ها ، مد و فشن و حیوانات وسوسه کننده است ولی اگر اینها هیچ ارتباطی به کار شما ندارند از قرا دادن اینگونه پست های نامرتبط بپرهیزید زیرا باعث سردرگمی کاربران و عدم ثبات در استراتژی بازاریابی شما می شوند . با این حال اگر راهی پیدا کنید که اینگونه تصاویر محبوب را به کسب و کارتان ارتباط دهید استراتژی موفق تری خواهید داشت .

 • از گسترش تبلیغات توسط کاربران استفاده کنید

پستی در رابطه با تخفیف ، مسابقه و … قرار دهید و از کاربران بخواهید با هشتگ مشخص شده ، آن را به اشتراک بگذارند . سپس می توانید از طریق آن هشتگ جستجو کرده و برنده را انتخاب کنید . در واقع کاربران با به اشتراک گذاری برند شما برای شما بازاریابی می کنند و باعث جذب افراد بیشتری به پروفایل شما می شود .

 • پاسخ به نظرات دیگر کاربران

زمانی که افراد زیر پست های شما کامنت می گذارند ، به آنها پاسخ دهید.با تعامل با مشتریان و دنبال کنندگان ، به آنها نشان می دهید که نظراتشان برایتان مهم است و دوست دارید بدانید در مورد پست شما چه نظری دارند اگر احساس کنند که برایتان مهم هستند به احتمال زیاد به دنبال کردن و تعامل با شما ادامه خواهند داد .

 • قرار دادن ( embed ) عکس های اینستاگرام در وب سایتتان

برای قرار دادن عکس های اینستاگرامتان در وب سایت ، می توانید از نسخه دسکتاپ اینستاگرام یک embed code دریافت کنید . این کد به بازدیدکننده ها نشان می دهد که شما در اینستاگرام نیز فعال هستید و دنبال کنندگانتان افزایش خواهد یافت . عکسی که می خواهید embed کنید را انتخاب کنید و دکمه بیضی شکل گوشه سمت راست پایین را کلیک کنید و embed را انتخاب کنید . با این کار یک جعبه با کد embed نمایش داده می شود. فقط کافی است کد را کپی و پیست کرده هر جایی در وب سایت می خواهید قرار دهید .

 

راهکارهای بهبود فروش کالا و خدمات را در سونت باکس مطالعه کنید.)

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟