داستان موفقیت کسب و کارهای پینترست
4.73/5 (11)

داستان موفقیت کسب و کارهای پینترست از وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

داستان موفقیت کسب و کارهای پینترست بخش جذاب اضافه شده به Pinterest

ابتکار جدید رونمایی شده پینترست در هفته گذشته جالب و نمایانگر خصوصیت مخاطب محور بودن این اپلیکیشن میباشد. داستانهای کسب و کارها، مربوط به ماجراهای افراد عادی است که از پینترست به عنوان راهی برای ایجاد کسب و کار خود استفاده کردند. این برنامه، مجموعه ای از پروفایلهای کاربران عادی است که کسب و کاری در پینترست راه انداخته اند را به همه مخاطبان خود معرفی میکنند. در واقع با اینکار مجموعه ای از ایده ها را به سایر مخاطبان نشان میدهد و داستان هر پروفایل را برایشان روایت میکند.

در همان زمانیکه سایر پلتفرم ها در بخشهای دیگری متمرکز بودند، پینترست همچنان به آرامی در حال تلاش و ساختن خود بود. نه تنها ابزارهای خود را گسترش داد، بلکه همچنان به عنوان یک اپلیکیشن کاربر محور خود را قوی کرد. به همین دلیل است که عمدتا با سایر اپلیکیشنهای اجتماعی دیگر متفاوت است.

داستان های واقعی کسب و کارها

در این مجموعه با کلیک روی هر پروفایل داستان پینترستی پشت آنرا میخوانید. خواندن این ماجراها خالی از لطف نیست به ما میگوید که افراد چطور به پینترست گرایش پیدا کرده اند و این برنامه چطور قابلیتهای بالقوه آنها را نمایش میدهد و به کسب و کارشان کمک میکند.

آیا از مزایای پینترست برای کسب و کار خود اگاه هستید؟

پینترست بر این باور است که همواره در حال رشد است و یک صف طولانی از فرصتها برای هر نوع کسب و کاری را در دل خود دارد و اذعان میدارد که این اپلیکیشن یک شبکه اجتماعی نیست در واقع یک ابزار کشف است برای اتصال کاربران به ایده ها که تمرکز بیشترش روی تجارت الکترونیکی و بازاریابی است و فرصتهای بیشتری در این زمینه در این پلتفرم وجود دارد.

گزارشها نشان میدهد که نرخ سریعتری نسبت به توییتر و اسنپ چت دارد. طبق گزارشات CNBC درآمد حاصل از تبلیغات در پینترست نسبت به سال 2017 دوبرابر شده است و در سال جاری نزدیک به 1 میلیارد دلار میباشد.

همچنین پینترست با تبلیغهای موبایلی به موفقیت ویژه ای دست پیدا کرده است، چون این برنامه با 200 میلیون کاربر فعال ماهانه به عنوان محبوبترین مکان برای تبلیغ برندهای بزرگ فشن و زیبایی میباشد.

هرچند ممکن است این پلتفرم تشابهاتی با دیگر پلتفرمها نداشته باشد اما در آن فرصتهایی وجود دارد که احتمالا انتظارش را ندارید.

میتوانید داستان موفقیت کسب و کارهای پینترست را در اینجا بخوانید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟