خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در شبکه های اجتماعی
3.5/5 (2)

خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در شبکه های اجتماعی

IFTTT برنامه ای کاربردی شامل مجموعه متنوعی از برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف است که توسط این برنامه به هم مرتبط شده و فعالیت های زیادی بواسطه ارتباطات ایجاد شده بصورت خودکار انجام می گیرند. کاربران شبکه های اجتماعی از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند در راستای خودکارسازی فعالیت های خود استفاده نموده و از مزایای آن در جهت کاهش زمان و ارتقای کارایی فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی بهره مند شوند.

خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در شبکه های اجتماعی

قابلیت های خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در شبکه های اجتماعی

IFTTT مجموعه ای از برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف و به اصطلاح اپلت می باشد که از آنها برای ساده تر کردن فعالیت ها و خودکار سازی آنها می توان استفاد نمود. در هر یک از اپلت ها شامل برنامه ها یا اپلیکیشن هایی به هم مرتبط شده می باشد و عملیات مختلف را با استفاده از آنها می توان اجرا نمود. فعالیت یا عملیات مورد اجرا توسط اپلت ها طیف گسترده ای را شامل میشوند که تعدادی از آنها عبارتند از : مطلع شدن از اخبار مختلف ، ارتقای فعالیت ها در حوزه های مختلف ، تسهیل فعالیت ها در شبکه های اجتماعی ، ارسال آلارم های مختلف و …

تعدادی از اپلت های IFTTT مختص فعالیت در شبکه های اجتماعی است و کاربران شبکه های اجتماعی می توانند از آنها در حوزه کاری خود بهره مند گردند. تعدادی از این اپلت های این برنامه و مربوط به شبکه های اجتماعی را می توان موارد زیر نام برد :

  • ذخیره کردن و به اشتراک گذاری عکس های اینستاگرام در سایر شبکه های اجتماعی
  • خودکارسازی ارسال پست با هشتگ خاص به فیسبوک
  • ارسال پست های جدید وبلاگ وردپرس یه صفحه فیسبوک کاربر
  • انتشار ویدئوهای یوتیوب در تلگرام و …

اپلت های برنامه IFTTT بسیار متنوع و گسترده بوده و همچنان در حال گسترش و بهبود است. همچنین کاربران این برنامه قادرند اپلت های مورد نظرشان را ایجاد و به این برنامه اضافه نمایند.

دیگر قابلیت های خودکارسازی فعالیت ها با IFTTT در شبکه های اجتماعی

  • امکان ورود به برنامه از طریق جیمیل و فیسبوک
  • طیف متنوع کاربرد برنامه در حوزه های شخصی ، شغلی ، سرگرمی و …
  • انتخاب اپلت های مورد نیاز کاربر در صفحه شخصی وی و استفاده از آنها در زمان مورد نیاز

لازم به ذکر است IFTTT تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. استفاده از قابلیت ها و امکانات این برنامه به صورت رایگان برای همه افراد امکانپذیر است.

 

آدرس وبسایت :  www.IFTTT.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟