خرید فالوور اینستاگرام ارزشمند است یا خیر
4.46/5 (13)

خرید فالوور اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

خرید فالوور اینستاگرام ارزشمند است یا خیر؟

شما به دو روش می توانید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. با به روشی صحیح و صادقانه با تبیین یک استراتژی دقیق، تعیین اهداف هوشمندانه، به اشتراک گذاشتن محتوای عالی و درگیرکردن مخاطبان خود این کار را انجام دهید. یا اینکه مسیر سریع و آسان را انتخاب کنید و به بخش تاریک بازاریابی اینستاگرام بپیوندید و فالوور اینستاگرم بخرید.

ما یک حساب کاربری ایجاد کردیم تا این تاکتیک را آزمایش کنیم و بدانیم خرید فالوور ارزش دارد یا خیر. می توانید نتایج این آزمایش را ببینید یا اینکه ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد چرا و چگونگی خرید فالوور اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرا فالوور اینستاگرام خریداری می کنند؟

برندها، افراد مشهور، تاثیرگذاران و حتی سیاستمداران فالوورهای جعلی خریداری می کنند. چرا این کار را انجام می دهند؟

تعداد فالوور چیزی است که بسیاری از افراد هنگام دنبال کردن حساب ها به آن توجه می کنند و معیاری است که برندها برای محاسبه فعالیت های اینستاگرام خود استفاده می کنند.

اگر شما به خرید فالوور اینستاگرام فکر می کنید، ممکن است به این دلیل باشد که شما دنبال جذب سریع هزاران فالوور هستید تا افراد را تحریک کنید شما را دنبال کنند. کیفیت بهتر از کمیت است، اما واقعیت این است که بسیاری از افراد بر این باورند که حساب کاربری اینستاگرام با تعداد فالوور آن قضاوت می شود. همچنین، در ادامه خواهید دید خرید فالوور اینستاگرام ارزان و ساده است.

خرید فالوور اینستاگرام چگونه است

در ابتدا، مهم است توجه داشته باشید این کار به دو صورت انجام می شود. عمل خرید آشکار فالوور و عمل خودکارسازی اینستاگرام .

خودکارسازی اینستاگرام در واقع اجازه دادن به یک ربات برای لایک کردن و کامنت گذاشتن به جای شماست. اگر میخواهید درباره این راه میانبر غیرعاقلانه بیشتر بدانید، این پست را بررسی کنید.

از سوی دیگر، خرید فالوور اینستاگرام دقیقا همین است. شما حساب خود را به یک سرویس لینک می دهید، پول پرداخت می کنید و مخاطبان شما افزایش می یابند.
این کار می تواند بسیار ارزان باشد، سرویس های زیادی هستند که برای هر 100 دنبال کننده حدود 3 دلار آمریکا پول می گیرند. اما چیزی که به دست می آورید به اندازه هزینه ای است که پرداخت کرده اید. در اکثر موارد فالوورها ربات ها و حساب های زامبی هستند.

گزینه های گرانقیمتی نیز وجود دارد که 1000 دلار برای 10 هزار فالوور دریافت می کنند. این سرویس ها حساب های فعالی که خودشان ارتباط برقرار می کنند را حفظ می کنند.

بعضی از ابزارها از طرف شما کاربران را دنبال می کنند به این امید که آنها نیز این کار را انجام دهند. نوع حسابهایی که میخواهید دنبال کنید بر اساس مواردی مانند موقعیت مکانی، استفاده از هشتگ ، حسابهای مشابه و جنسیت از شما پرسیده می شود. بعد از یک زمان معین، ربات هر کسی که شما را دنبال نمی کند را دنبال می کند.

ابزار فالوور اینستاگرامی که با آن آزمایش کردیم، هیچ کدام از این کارها را انجام نداد. در حقیقت، حساب ساختگی ما هرگز هیچ ربات یا کاربر واقعی را دنبال نکرده است.

وقتی فالوور اینستاگرام می خریم چه اتفاقی می افتد

ما ابزاری انتخاب کردیم که وعده می داد 1000 فالور باکیفیت را در ازای 9.95 دلار به ما می دهد. برای لینک دادن به حساب ، نام کاربری fruitless.strategy را وارد کردیم و با استفاده از Visa پیش پرداخت را پرداخت کردیم.

ساعت 11:41 دقیقه روی Get Followers Now کلیک کرده و برای دنبال کردن نتایج ، اینستاگرام را باز کردیم. تقریبا بلافاصله مخاطبان ما از صفر به 12 فالوور افزایش یافت و هر بار که برنامه را رفرش می کردیم چند مورد اضافه می شد.

دو ساعت بعد از شروع، 412 فالوور جدید داشتیم. در این مرحله تصمیم گرفتیم پستی ارسال کنیم تا میزان مشارکت فالوورهای خود را ببینیم. نتایج با انتظارات ما منطبق و صفر بود. ما هیچ لایک و کامنتی دریافت نکردیم.

تا ظهر روز بعد ما 1000 فالوور داشتیم، اما در پست ما هیچ نوع مشارکتی صورت نگرفته بود. چند ماه بعد، حتی یک دنبال کننده نیز لایک نکرد.

خرید فالوور اینستاگرام ارزشمند است یا خیر

پس این کاربران مرموز که انقدر سریع ما را دنبال کردند، چه کسانی هستند؟ ترکیبی عجیب و غریب از نوجوانان با سلفی های نامانوس، حساب های بدون پست و ربات ها.  هیچ مخاطب مرتبط با برند شما بین آنها نیست.

خرید فالوور اینستاگرام ارزشمند است یا خیر

زمانی که تعداد معینی از فالوورها ناپدید می شوند، احتمالا حساب ها غیرفعال می شوند. ابزار دوباره جای آنها را پر می کند. اما کیفیت فالوورها هرگز بهبود نمی یابد.

در این آزمون ما نیمی از فالوور جدید را پس از تنها یک هفته از دست دادیم.

چرا نباید فالوور اینستاگرام بخرید؟

شما به همان اندازه که هزینه کنید به دست خواهید آورد. این فالوورها هیچ یک از پست های شما را لایک نمی کنند و هیچ کامنتی نخواهند گذاشت. علاوه بر این خود را در معرض ریسک قرار خواهید داد زیرا اگر فالوور واقعی داشته باشید و لیست فالوورهای شما را دقیق بررسی کند، ممکن است فکر کند شما یک حساب غیرفعال و جعلی هستید و حساب شما را ترک کند.

هنگامی که از میانبرها استفاده می کنید در واقع برند خود را به خطر می اندازید. اگر فالوور اینستاگرام خریداری کنید و مخاطبان واقعی شما متوجه این موضوع شوند، می توانید انتظار داشته باشید به شما اعتماد کنند؟

خود را به جای آنها تصور کنید. اگر شما یک تاثیرگذار شبکه های اجتماعی را برای کمک به تبلیغ یکی از محصولات کسب و کار خود استخدام کنید و هیچ نتیجه ای دریافت نکنید. در ادامه پروفایل آن تاثیرگذار را به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار بدهید و ببینید که اکثر فالوورهای او ربات هستند. آیا می خواهید دوباره با این شخص کار کنید؟
البته که نه.

چه چیزی برای کسب و کار شما ارزشمند است: داشتن 10000 فالوور تقلبی یا 100 فالوور واقعی که روی پست شما کامنت می گذارند و به طور بالقوه آن را با شبکه های خود به اشتراک بگذارند؟

موارد مهمتری از تعداد فالوور وجود دارند که باید روی آنها تمرکز کنید. کلیک و بازدید و تعامل (لایک و کامنت) دو مورد بزرگ هستند.

یک روش محاسبه مشارکت ، محاسبه نرخ مشارکت شما است. تعداد لایک و کامنت های دریافتی پست های یک بازه مشخص ، مثلا 10 پست اخیر را مورد بررسی قرار دهید. سپس آن را بر تعداد فالوورها تقسیم کنید. این عدد به درصد ، نرخ مشارکت شما را نشان می دهد.

این فرمول: تعداد لایک + تعداد کامنت ها / تعداد فالوورها = 100 x نرخ مشارکت

چطور می توان فالورهای اینستاگرام خود را به روش صحیح افزایش داد

مخاطبان خود را بشناسید، آنها را درگیر کنید و محتوای عالی به اشتراک بگذارید. اینها جزء کلیدی استراتژی برنده اینستاگرام است. راهنمای ما، روش های جذب بیشتر فالوورهای اینستاگرام ، مراحلی که باید طی کنید تا فالوورهایی جذب کنید که به برند شما مرتبط هستند و مشارکت می کنند را به طور دقیق می آموزد.

همچنین باید برای قرار دادن پست های خود در معرض دید مخاطبان بزرگ و هدفمند از هشتگ های مهم و مرتبط با برند خود استفاده کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که فالوورهای جدید و هدفمندی جذب کنید.

تخصیص بودجه برای استراتژی اینستاگرام شما یک راه مطمئن برای قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان هدف است. اینستاگرام بسته به هدف برند شما دارای گزینه های تبلیغی مختلف است (هدف آگاهی از برند ، ترافیک وب سایت ، فروش محصول یا دانلود اپلیکیشن). پست ما، راهنمای جامع کسب و کارها برای تبلیغات در اینستاگرام هر چیزی که در مورد تبلیغات در این پلتفرم باید بدانید را آموزش می دهد.

این روش برای کسب و کارهایی که به دنبال راه های میانبر برای موفقیت در شبکه های اجتماعی هستند بسیار مضر خواهد بود و به اعتبار آنها ضربه خواهد زد.

 

منبع: Want to Buy Instagram Followers? This is What Happens When You Do

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟