خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017
5/5 (2)

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017 در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

1. اینستاگرام به صورت رسمی Location Stories و Hashtag Stories  را راه اندازی کرد

با کمک این دو قابلیت جدید می توانید استوری های مورد علاقه خود را بیابید. Location Stories هم اکنون در آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید و iOS در دسترس است و Hashtag Stories طی هفته های آینده راه اندازی خواهد شد.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

 

2. اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدید آرشیو پست هاست

این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد تا پست های منتشر شده خود را پنهان کرده و در یک پوشه جداگانه درون اپلیکیشن ، یک فضای خصوصی برای مشاهده شخصی ایجاد کند. TechCrunch گزارش می دهد اینستاگرام قصد گسترش این قابلیت طی ماه های آینده دارد.

 

3. پینترست امکانات جدیدی به Lens Beta و Search اضافه می کند

از طریق این قابلیت ها کاربران می توانند عکسی از یک خوراکی را با دوربین Lens گرفته و دستور پخت مرتبط با آن را جستجو کند. پینترست همچنین فیلترهای جدیدی برای جستجو اضافه کرده است که کاربر می تواند دستور پخت ها را بر اساس زمان ، رژیم غذایی و مواد تشکیل دهنده جستجو کند.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

 

4. پینترست در حال آزمایش قابلیت جدید پخش خودکار برای تبلیغات ویدئویی می باشد

پینترست اعلام کرد تغییرات زیادی برای ارتقا تبلیغات ویدئویی در راه است مانند فرمت جدید پخش خودکار برای فیدها ، نتایج جستجو و گالری های Related Pins. پینترست در حال حاضر این قابلیت را بر روی چند برند انتخابی آزمایش می کند و قصد دارد اواخر تابستان آن را به صورت گسترده در دسترس قرار دهد.

 

5. توئیتر روش جدیدی برای دسترسی به مشتریان از طریق کارت پیام مستقیم (Direct Message Card) آزمایش می کند

این کارت جدید و قابل سفارشی سازی است و کسب و کارها می توانند ربات ها و دیگر تجربیات مشتریان را در پیام مستقیم (Direct) به اشتراک بگذارند. امکان اضافه کردن عکس ، فیلم و چهار دکمه فراخوان برای بازاریابان وجود دارد. توئیتر در حال حاضر در حال آزمایش نسخه بتای این قابلیت می باشد.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

6. توئیتر پشتیبانی از Emoji 5.0 را گسترش می دهد

توئیتر با پشتیبانی از Emoji 5.0 ، شکلک های سفارشی خود را به روز کرد. کاربران توئیتر در حال حاضر امکان انتخاب 69 شکلک با 239 نوع مختلف ( رنگ پوست و …) را دارند. البته همه آیکون های جدید به راحتی در خارج از وبسایت و اپلیکیشن رسمی توئیتر قابل مشاهده نیستند. به عنوان مثال ، شکلک پرچم در اپلیکیشن های جانبی به صورت مشکی نمایش داده می شود.

 

7. توئیتر پشتیبانی برای ویدئوهای زنده 360 درجه را به اپلیکیشن Apple TV اضافه می کند

توئیتر اپلیکیشن Apple TV را با قابلیت تماشای ویدئوهای زنده 360 درجه و پشتیبانی برای Global Map پریسکوپ به روزرسانی کرد. Adweek گزارش می دهد کاربران Apple TV می توانند از ریموت Siri برای مشاهده ویدئوهای 360 درجه از هر زاویه ای استفاده کنند و از طریق Global Map پریسکوپ ویدئوهای زنده 360 درجه را جستجو کنند. با راه اندازی این قابلیت ها ، توئیتر اولین اپلیکیشن Apple TV خواهد بود که ویدئوی زنده 360 درجه را پشتیبانی می کند.

 

8. فیسبوک بخش جدید “سفارش غذا” (Food Order) را به منوی اصلی اضافه می کند

فیسبوک گزینه جدید “سفارش غذا” را به منوی اصلی اضافه کرده است که شامل تمامی فرآیند از انتخاب صفحات رستوران ها ، سفارش تا پرداخت ، همه در خود فیسبوک انجام می شود.

 

9. فیسبوک لایو (پخش زنده فیسبوک) امکانات جدیدی به پخش زنده اضافه می کند

فیسبوک اعلام کرد دو قابلیت جدید به نام Live Chat With Friends و Live With به پخش زنده اضافه می کند که باعث می شود به اشتراک گذاری تجربیات و ارتباط با دوستان در پخش زنده راحت تر صورت بگیرد. فیسبوک در حال حاضر در حال آزمایش Live Chat With Friends در چند کشور می باشد که این قابلیت این امکان را به کاربران می دهد تا دوستان خود را به یک چت خصوصی دعوت کنند و قصد دارد اواخر تابستان آن را در کشورهای بیشتری در دسترس قرار دهد. با قبلیت Live With کاربران می توانند دوستان خود را به یک پخش زنده دعوت کرده تا به آنها ملحق شوند. این قابلیت هم اکنون برای همه پروفایل ها و صفحات روی iOS در دسترس است.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

 

10. فیسبوک در حال آزمایش طراحی جدیدی برای صفحه مطالب محبوب (Trending Topics) می باشد

تاپیک های محبوب به صورت کاروسل کنار هم چیده شده و کاربران با ورق زدن می توانند بین آنها جابجا شده و آنها را مشاهده کنند. این قابلیت در حال حاضر فقط برای کاربران iOS و در آمریکا در دسترس است و اعلام شده به زودی برای کاربران اندروید و وب نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. فیسبوک همچنین اعلام کرده است قصد دارد روش های جدیدی برای راحت تر پیدا کردن لیست تاپیک های محبوب در فید اخبار آزمایش کند.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

11. فیسبوک طراحی جدیدی برای صفحه اصلی مسنجر ارائه می کند

فیسبوک ظاهر و چیدمان جدیدی برای صفحه اصلی مسنجر طراحی کرده است و بخش ها و پنجره های جدیدی را برای ارتباط بهتر با افراد و کسب و کارها ایجاد کرده است. این به روزرسانی اکنون برای همه دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

12. فیسبوک ، مسنجر و اینستاگرام نوتیفیکیشن های بین برنامه ای را آزمایش می کنند

با قابلیت جدید نوتیفیکیشن بین برنامه ای افراد می توانند راحت تر از قبل با یکدیگر و چیزهایی که برایشان مهم است ارتباط برقرار کنند و همچنین به راحتی بین نوتیفیکیشن های مختلف از اکانت های متفاوت جابجا شده و آنها را مشاهده کنند.

 

13. سفارشی سازی استوری ها در اسنپ چت

اسنپ چت قابلیت ایجاد استوری های سفارشی که محدود به گروه خاصی از دوستان ، مخاطبان خاص یا افرادی از منطقه جغرافیایی خاص است را راه اندازی کرده است. عملکرد استوری های سفارشی اسنپ چت همانند استوری معمولی است اما اگر در 24 ساعت کسی در آن مشارکت نکند به طور کامل ناپدید خواهد شد.

14. فیسبوک امکان غربالگری اعضای گروه را برای ادمین ها راحت تر می سازد

فیسبوک اخیرا قابلیت جدیدی را راه اندازی کرده است که به مدیران گروه ها این امکان را می دهد تا برای افرادی که درخواست عضویت در گروه را دارند سه سوال مطرح کند تا اطمینان حاصل شود افرادی که به گروه اضافه می شوند سازنده و مناسب گروه هستند. این قابلیت اکنون برای همه گروه های فیسبوک در همه جای جهان در دسترس است.

15. همکاری مشترک فیسبوک و لیگ بیسبال آمریکا برای پخش زنده

لیگ بیسبال آمریکا و فیسبوک برای مشارکت برای پخش حداقل 20 بازی در هفته ( بازی های باقیمانده متعاقبا اعلام خواهد شد) به توافق نهایی رسیده اند. این بازی ها برای بازدیدکنندگان در آمریکا به صورت رایگان از طریق صفحه رسمی MLB (لیگ بیسبال آمریکا) در فیسبوک در دسترس خواهد بود.

خبرهای جدید از شبکه های اجتماعی جولای 2017

16. فیسبوک روش های جدیدی برای ارتباط افراد به اخبار محلی آزمایش می کند

به عنوان بخشی از پروژه روزنامه نگاری فیسبوک (Facebook Journalism Project) ، این شبکه اجتماعی در حال آزمایش سه محصول جدید است تا به مردم کمک کند تا راحت تر به اخبار محلی دسترسی پیدا کنند. فیسبوک برای ساختن community ها و بحث پیرامون اخبار محلی از ویژگی های گروه (Groups) استفاده می کند. همچنین فیسبوک با شناسایی کاربران محلی از طریق کامنت گذاشتن در مورد اخبار محلی و … به افراد کمک می کند تا گروه های محلی مورد علاقه خود را بیابند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟