حالت تاریک مسنجر فیسبوک و روش مخفی فعالسازی آن
4.2/5 (5)

حالت تاریک مسنجر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

روش مخفی فعالسازی حالت تاریک مسنجر فسبوک

در مطلب پیش درباره امکان حذف پیامهای ارسال شده در مسنجر فیسبوک صحبت کردیم. در این مطلب قابلیت حالت شب در مسنجر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

چندین ماه پیش بود که فیسبوک قابلیت حالت شب در مسنجر را مورد آزمایش قرار داده بود. حالا پس از گذشت چندین ماه از این قابلیت به شکلی مخفی و عجیب رونمایی کرده است.

روش فعالسازی حالت تاریک مسنجر فیسبوک

در قدم اول باید آخرین نسخه مسنجر فیسبوک را در تلفن همراه خود نصب کنید. سپس وارد یک چت شده و با ضربه زدن بر روی عکس فرد مورد نظر وارد تنظیمات چت شوید. ایموجی هلال ماه را بعنوان ایموجی چت انتخاب کرده و دوبار به صفحه چت برگردید و همان ایموجی را برای آن شخص ارسال کنید. سپس پیام “شما حالت تاریک را پیدا کردید” در صفحه چت ظاهر میشود.

حالت تاریک مسنجر فیسبوک

پس از این مراحل برای برخی از کاربران همانند تصویر سوم حالت تاریک فعال خواهد شد. در غیر اینصورت کافیست روی ایموجی هلال ماه در چت دوبار پشت هم ضربه بزنید تا حالت تاریک فعال شود.

کافیست فقط یکبار این مراحل را طی کنید تا قابلیت حالت تاریک مسنجر فیسبوک برای همیشه در تنظیمات ظاهر شود. البته گزارش شده که این قابلیت هنوز برای تمامی کاربران فعال نیست و فقط عده محدودی قادر به استفاده از آن هستند.

حالت تاریک مسنجر فیسبوک

در هر صورت پیش بینی میشود که فیسبوک در آینده ای نزدیک روش ساده تری برای فعال کردن قابلیت حالت تاریک طراحی کند تا تمام کاربران بتوانند از آن استفاده کنند نه صرفا تعداد محدودی که با این تکنیک آشنایی دارند.

اگر با استفاده از روش بالا نتوانستید حالت تاریک را فعال کنید، کمی صبور باشید تا فیسبوک بطور رسمی از این قابلیت رونمایی کند.


مطلب آموزشی مرتبط: مزایای شگفت انگیز استفاده از چت بات مسنجر فیسبوک برای کسب و کارها


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟