جذب فالوور در اینستاگرام
4.5/5 (4)

آشنایی با 8 نکته برای جذب فالوور در اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

8 نکته برای جذب فالوور در اینستاگرام

در  مطلب قبلی از مدیریت چند اکانت در اینستاگرام صحبت کردیم و در این مطلب به موضوع جذب فالوور میپردازیم.

اینستاگرام بدون شک یکی از محبوبترین برنامه های شبکه های اجتماعی است. بالا بودن تعداد فالوورها برای افراد و برندها بسیار مهم است. در اینجا 8 نکته که باعث افزایش تعداد فالوورها می شود را شرح خواهیم داد.

1. یک موضوع را انتخاب کرده و ثابت قدم باشید

یکی از روش های جذب فالوور در اینستاگرام تمرکز بر روی موضوعی خاص است. حساب کاربری های بسیار زیادی وجود دارد و به این فکر کنید که چطور می توانید متفاوت باشید. برای حفظ فالوورها باید روی یک موضوع مشخص تمرکز کنید وگرنه دنبال کنندگان خود را از دست خواهید داد.

2. برنامه ارسال پست منظم و بر اساس تقویم مشخصی داشته باشید.

حداقل یک پست در روز در اینستاگرامتان قرار دهید، این هم از دیگر روش های جذب فالوور در اینستاگرام می باشد. اگر یک هفته یا چند روز پستی قرار ندهید فالوورهایتان افزایش نخواهد یافت و پیشرفتی به دست نمی آورید . افراد وقتی شما را دنبال می کنند ، انتظاراتی دارند. پس خیلی مهم است که انتظارات آنها را برآورده کنید.

هر پست یک فرصت برای جذب فالوورهای جدید است . برای مثال زمانی که پستی در ایسنتاگرام قرار می دهید اگر برای فالورهایتان جذاب باشد کامنت می گذارند و افراد دیگری را تگ می کنند. اگر فرد جدیدی که تگ شده پست شما را دوست داشته باشد ، موفق شده اید یک فالوور جدید جذب کنید.


مطلب آموزشی پیشنهادی: زمانبندی ارسال پست ها در اینستاگرام


3. از هشتگ های مناسب استفاده کنید

با الگوریتم جدید ، اهمیت استفاده از هشتگ بیشتر شده است پس برای جذب فالوور در اینستاگرام باید هشتگهای مناسب و مرتبط با مخاطبانتان را جستجو کنید . توجه داشته باشید برای هر پست حداقل 30 هشتگ قرار دهید . لیستی از بهترین و مناسب ترین هشتگها را تهیه کنید و بعد از ارسال هر پست ، آن را در کامنت ها کپی پیست کنید. دقت کنید که هشتگها را در قسمت کپشن قرار ندهید زیرا مانع رساندن پیام شما می شود.

جذب فالوور در اینستاگرام


مطلب آموزشی مرتبط: راهنمای استفاده از هشتگ در اینستاگرام 


4. از قابلیت ” برچسب جغرافیایی ” اینستاگرام استفاده کنید.

موقعیت جغرافیایی عکسهای خود را مشخص کنید . برای مثال زمانی که پستی در مورد قهوه قرار می دهید ، استارباکس را تگ کنید . به این ترتیب افرادی که به استارباکس علاقه مند هستند و آن را در هشتگ مکانی جستجو می کنند ، پست شما را می بینند و ممکن است دوست داشته باشند و فالو کنند.

5. زمانهای مناسبی برای ارسال پست انتخاب کنید.

اگر در لس انجلس هستید و زمانی که از خواب بیدار می شوید پست ارسال می کنید ، کسانی که در شرق هستند پست شما را نمی بینند . باید ببینید چه زمانی بیشترین مخاطبانتان در اینستاگرام هستند و در آن زمان پست بگذارید.

بر اساس تجزیه و تحلیل ، افراد قبل از خواب تمایل به دیدن مطالب طنز و خنده دار دارند . اینگونه پست ها را بهتر است در محدوده زمانی قبل از خواب ارسال کرد.


مطلب آموزشی پیشنهادی: بهترین زمان انتشار پست در شبکه های اجتماعی


6. مطالب خوب و قابل اشتراک گذاری قرار دهید

نه تنها مطالبتان باید مرتبط و جالب باشد ، بلکه باید قابل اشتراک گذاری باشد. هیچ کس تمایل ندارد پستی که واترمارک ( نوشته یا همان امضای صاحب اثر است که در قسمتی از تصویر قرار داده می شود ) بزرگی در کل آن درج شده را به اشتراک بگذارد. اگر کسی بخواهد عکس زیبای شما را به اشترا ک بگذارد با وجود یک تبلیغ بزرگ روی آن ، این کار را انجام نمی دهد. به اشتراک گذاری پستها ، باعث پیشرفت حساب کاربری و افزایش فالور می شود .

7. روی مطالبی که خودتان ایجاد کرده اید واترمارک گذاری کنید

روی همه مطالبی که خودتان ایجاد کرده اید یک واترمارک بگذارید تا پس از به اشتراک گذاشتن مشخص شود صاحب پست چه کسی است. افراد از عکس های شما اسکرین شات می گیرند و یا آن را بازنشر می کنند ، پس یک واترمارک خوانا و معقول که به زیبایی کار شما لطمه ای نزند اضافه کنید.

8.اکانت های مرتبط و بزرگتر را در پستتان تگ کنید

از شیوه های جذب فالوور در اینستاگرام این است که اگر مطلبی در مورد شخص معروفی قرار می دهید ، خود شخص ، مدیر برنامه ها ، صفحه هوادارانش و … را نیز تگ کنید .این کار باعث می شود از وجود صفحه شما مطلع شوند و یا حتی فالو کنند و اگر خوش شانس باشید ممکن است پست شما را در صفحه آنها که دنبال کنندگان خیلی زیادی دارند به اشتراک بگذارند و به بیشتر دیده شدن شما کمک کنند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟