جدایی پیام دایرکت از اینستاگرام
4.75/5 (4)

جدایی پیام دایرکت از اینستاگرام از مجموعه قابلیت ها و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی در سونت اینفو

جدایی پیام دایرکت از اینستاگرام و عرضه به صورت یک اپلیکیشن مستقل

اکنون ، دایرکت اینستاگرام به عنوان سرویس پیام رسانی درون برنامه ای اینستاگرام ، به عنوان یک برنامه مستقل مورد آزمایش قرار می گیرد و از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام خارج می شود. همانطور که The Verge گزارش میدهد، اینستاگرام فعلا در حال آزمایش جدایی پیام دایرکت از اینستاگرام است و اینکار تنها در شش کشور شیلی ، اسرائیل ، ایتالیا ، پرتغال ، ترکیه و اروگوئه اجرا می شود. اساسا، اپلیکیشن جدید دایرکت اینستاگرام ، یک پیام رسان دوربین محور است که با هدف افزایش امکانات پیام رسانی ایجاد می شود و فیس بوک، صاحب اینستاگرام ، مسنجر فیس بوک و واتساپ به خوبی می داند چطور این کار را انجام دهد.

در دایرکت اینستاگرام دوربین به طور مستقیم باز میشود، بنابراین به اشتراک گذاری آسان تر از قبل خواهد بود. با کشیدن صفحه به پایین ، پیام های شما نمایش داده میشود، درست برعکس فیس بوک مسنجر که کاربر با کشیدن صفحه از بالا به دوربین دسترسی خواهد داشت.

در اپلیکیشن جدید، اینستاگرام چهار فیلتر جدید ارائه میکند. از جمله فیلتری که تصویرتان را درون دهان قرار میدهد (فیلترهای جدید و صفحه پیام ها را در تصویر مشاهده میکنید) .اگر از دوربین صفحه را به سمت راست بکشید به صندوق پیام های خود دسترسی پیدا خواهید کرد، در حالی که کشیدن صفحه به چپ شما را به تنظیمات مختلف می برد.

در حالی که استفاده از دو اپلیکیشن برای استفاده از امکانات کامل اینستاگرام بدون شک بسیاری از کاربران را ناراحت خواهد کرد، اما نکته مثبت این است که جابجایی بین این دو اپلیکیشن به راحتی صورت می گیرد. اگر از صفحه پیام ها در Direct صفحه را به راست بکشید ، شما را به اپلیکیشن اصلی اینستاگرام منتقل می کند. به طور مشابه، به راحتی می توانید از اینستاگرام به Direct بروید. امیدوارم این به اندازه کافی برای اغلب کاربران راحت باشد.

جدایی پیام دایرکت از اینستاگرام

هنگامی که فیس بوک ، مسنجر خود را به عنوان یک اپلیکیشن مستقل ارائه کرد، حدود 500 میلیون کاربر فعال ماهانه داشت. در حال حاضر این تعداد بیش از 1.3 میلیارد کاربر فعال ماهانه است. تا آوریل 2017، دایرکت اینستاگرام حدود 375 میلیون کاربر فعال ماهانه داشت. با توجه به تجربه موفق مسنجر ، حدس می زنیم پس از عرضه آن برای همه کشورها، این اپلیکیشن نیز محبوبیت زیادی کسب کند.

در حالی که اکنون می توانید صفحه اپلیکیشن دایرکت اینستاگرام را در Google Play مشاهده کنید، به احتمال زیاد نمیتوانید آن را به طور کامل دانلود کنید.

 

منبع : Instagram is testing Direct, a standalone messaging app that replaces the current inbox

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟