تیک تایید در اینستاگرام و راهنمای درخواست نشان آبی
4.93/5 (14)

تیک تایید در اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تیک تایید در اینستاگرام و راهنمای درخواست نشان آبی

اکنون همه میتوانند درخواست ارسال کنند

قبل از اوت 2018 تقریبا غیرممکن بود که در اینستاگرام تایید شوید. نشان آبی فقط برای شخصیتهای عمومی، افراد مشهور و برندها محفوظ بود. حتی یک فرآیند یا فرم رسمی درخواست برای پر کردن وجود نداشت.

اما شرایط تغییر کرده است و اکنون هر کسی میتواند به راحتی برای دریافت نشان تأیید درخواست ارسال کند اما این بدان معنا نیست که گرفتن تیک تایید در اینستاگرام آسان باشد. اصلا اینطور نیست.

در این راهنما ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه برای تأیید و تیک تایید در اینستاگرام درخواست ارسال کنید و چگونه شانس گرفتن تاییدیه را افزایش دهید.

چگونه تیک تایید در اینستاگرام را دریافت کنید

ارسال درخواست فقط چند لحظه طول میکشد

  1. اپ Instagram را باز کنید و به تنظیمات بروید
  2. به پایین بروید و روی Request Verification کلیک کنید
  3. اگر یک شخص حقیقی هستید نام اکانت ، نام کامل و عکسی از ID خود را ارسال کنید اگر حساب کسب و کار دارید ID کسب و کار خود را ارسال کنید.
  4. Send را کلیک کنید

تیک تایید در اینستاگرام و راهنمای درخواست نشان آبی

به اندازه کافی ساده بود، درسته؟

بعد از بررسی درخواست شما، به شما اطلاع داده خواهد شد که آیا درخواستتان تایید شده یا رد شده است. اما منتظر پاسخ نباشید. زمان مشخصی برای اعلام نتیجه وجود ندارد.

خب، آیا باید درخواست کنید یا خیر؟ در اینجا به چند سوال متداول پاسخ میدهیم.

تایید شدن و تیک تایید در اینستاگرام چقدر مهم است؟

گرفتن تیک تایید در اینستاگرام به این معنی است که حساب شما توسط اینستاگرام احراز هویت شده و مورد تایید اینستاگرام است. اینکار از سردرگمی کاربران جلوگیری میکند و به آنها کمک میکند تا به راحتی برندها یا چهره های عمومی که میخواهند دنبال کنند را پیدا کنند.

تیک تایید در اینستاگرام و راهنمای درخواست نشان آبی

آیا درخواست من تایید خواهد شد؟

تقاضا برای گرفتن تیک تایید در اینستاگرام بسیار زیاد است، دقیقا به همین دلیل است که آنها هر حسابی را تأیید نمیکنند. اگر همه بتوانند در اینستاگرام تأیید شوند، ارزش خود را از دست میدهد.

بنابراین، به این بستگی دارد که حساب شما همه مشخصه های لازم را دارید یا خیر…

چه کاری باید انجام دهم تا اینستاگرام مرا تایید کند؟

اول اینکه باید از شرایط و قوانین اینستاگرام تبعیت کنید و سپس حساب شما باید شامل مشخصه های زیر باشد …

  • معتبر باشد. بدیهی است که شما باید کسی باشید که ادعا میکنید هستید. یعنی یک شخص واقعی، کسب و کار یا برند ثبت شده.
  • منحصر بفرد باشید. فقط یک حساب کاربری به ازای هر شخص یا کسب و کار ممکن است تأیید شود.
  • عمومی باشید. اگر میخواهید تأیید شوید، حسابتان باید برای همه قابل مشاهده باشد.
  • کامل باشید. باید بیو، عکس پروفایل و حداقل یک پست داشته باشید. توجه داشته باشید، Instagram میگوید پروفایل شما نباید لینکهای add me به سایر سرویسهای شبکه های اجتماعی داشته باشد.
  • قابل توجه باشد. باز هم Instagram تأکید میکند که حسابهای تأیید شده باید “مواردی باشند که زیاد در جستجو استفاده میشوند”. مانند شخصیتهای عمومی، مشهور یا برندهای جهانی. هنگامیکه اینستاگرام یک درخواست تأیید دریافت میکند، بررسی میکند که کاربر در چه منابع خبری و جستجوها حضور داشته است. محتوای پولی یا تبلیغاتی محاسبه نمیشود.

اگر توسط اینستاگرام تایید نشدم چه کاری میتوانم انجام دهم؟

اگر تایید نشدید، روشهای دیگری برای نشان دادن اعتبار حساب کاربری شما در اینستاگرام وجود دارد.

1. حساب Instagram خود را در وبسایت خود و سایر پروفایلهای اجتماعی تبلیغ کنید.

این نه تنها به افراد بیشتری کمک میکند که شما را در Instagram پیدا کنند بلکه سردرگمی افراد مبنی بر اینکه حساب شما کدام است از بین میبرد.
پس یک لینک به پروفایل Instagram خود در سایر کانالهای شبکه های اجتماعی، وب سایت و هر پروفایل آنلاین دیگر اضافه کنید.

2. حسابهای Instagram خود را در امضای ایمیل و خبرنامه، پستهای وبلاگ، ابزارهای آفلاین و … نیز به اشتراک بگذارید.

اضافه کردن حساب اینستاگرام در امضای ایمیل و خبرنامه ها این اطمینان را حاصل خواهد کرد که افرادی که در تماس با برند شما هستند، میتوانند شما را در Instagram پیدا کنند.

تیک تایید در اینستاگرام و راهنمای درخواست نشان آبی

همچنین باید محتوای Instagram خود را در پستهای وبلاگ قرار دهید. به این ترتیب افرادی که وبلاگ شما را از طریق موتور جستجو پیدا میکنند، میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

از ابزارهای ارتباطی آفلاین مانند بسته بندی محصول، کارتهای کسب و کار یا علامتهای تبلیغاتی در یک رویداد یا فروشگاه نیز غافل نشوید.

3. استفاده از تم و ظاهر یکسان و مشترک

بر طبق تحلیل WebDam، شصت درصد از برندهای برتر در Instagram از یک فیلتر برای هر پست استفاده میکنند. با استفاده از یک فیلتر برای پستها، افراد به راحتی میتوانند شما را از وبسایت و یا محصولات تشخیص دهند و به عنوان سیگنال واقعی بودن حساب شما برای کاربران محسوب میشود.

4. اطمینان حاصل کنید که نام کاربری Instagram شما همانند سایر کانالهاست

همان مفهوم فوق. برندینگ ثابت یا متن و ظاهر مشابه، باعث میشود فالوورهای شما به راحتی بتوانند شما را در پلتفرمهای دیگر پیدا کرده و تشخیص دهند.

5. در پروفایل خود یک لینک به وبسایت اضافه کنید

یکی دیگر از روشهای آسان برای نشان دادن اینکه حساب شما معتبر است، اینست که لینک وبسایت را در پروفایل خود قرار دهید. اما مجددا تاکید میکنیم که به دیگر شبکه ها لینک قرار ندهید. Instagram میگوید “پروفایلهایی که حاوی add me به سایر کانالهای اجتماعی اضافه میکنند را تایید نمیکند. ”

6. یک بیوی قوی بنویسید

بیوی شما باید نشان دهد شما چه کسی هستید و چه کاری انجام میدهید، شخصیت و هویت را بیان کنید، کلمات کلیدی مرتبط (برای کشف بهتر) و فراخوان در آن قرار دهید.


پیشنهاد میکنیم ترفندهای پروفایل و bio اینستاگرام را حتما مطالعه کنید.


7. ارتباطات خود با اکانتهای تأیید شده را نشان دهید

به عنوان مثال، اگر شما برای یک برند که قبلا تأیید شده است، کار میکنید، عنوان و پست خود را وارد کنید و اینستاگرام شرکت را در بیوی خود قرار دهید. اینکار اعتبار شما را افزایش خواهد داد.

8. عکس پروفایل مناسب را انتخاب کنید

اگر یک برند هستید، عکس پروفایل شما باید لوگوی شرکت باشد.

هر تصویری که انتخاب میکنید، مطمئن شوید که ابعاد پیشنهادی اینستاگرام در آن رعایت شده باشد. برای عکسهای پروفایل: 320×320 پیکسل. همچنین باید در مرکز باشد تا با قالب دایره ای همخوانی داشته باشد.

9. درخواست خود را دوباره ارسال کنید

اگر در ابتدا درخواست تیک تایید در اینستاگرام شما رد شد، توصیه های بالا را به کار گیرید و پروفایل خود را بهبود دهید. هنگامیکه تغییرات لازم را انجام دادید مجددا درخواست ارسال کنید.

در نهایت، گرفتن تیک تایید در اینستاگرام بر این بستگی دارد که یک استراتژی برنده در اینستاگرام داشته باشید و فالوورهای وفادار و اختصاصی جذب کنید و صبر کنید، سپس ممکن است برای شما اتفاق بیفتد.

 

منبع: Hootsuite Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟