تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ
4.43/5 (14)

تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ قابلیت جدید این برنامه

فیسبوک که اکنون مالک واتس اپ محسوب میشود، اعلام کرده که قابلیت تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ را برای کاربرانش اضافه کرده است.

تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ

طبق توضیحات واتس اپ:

“در طول چند سال گذشته تماس صوتی و تصویری اضافه شده در برنامه مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. در واقع کاربران ما هر روز بیش از 2 میلیارد دقیقه از تماس صوتی و تصویری واتس اپ استفاده میکنند. اکنون میتوانیم اعلام کنیم تماس گروهی صوتی و تصویری نیز شروع به کار کرده است.”

تماس گروهی واتس اپ در یک زمان میتواند تا 4 نفر را ساپورت کند که این مقدار کمتر از مسنجر است که در هر تماس گروهی می تواند تا 50 نفر را در برگیرد.

برای ایجاد یک تماس گروهی صوتی و تصویری ابتدا باید با یکی از مخاطبین تماس ویدیویی برقرار کرد و سپس با استفاده از دکمه Add Participant در گوشه سمت راست تصویر افراد دیگر را در این تماس وارد کرد.

از دیدگاه بازاریابی همین تماس گروهی 4 نفره صوتی و تصویری واتس اپ بسیار میتواند کاربردی باشد زیرا این برنامه 1.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و به عنوان پیام رسان اصلی در بسیاری از مناطق دنیا استفاده میشود در حالیکه مسنجر بیشتر در بازارهای غربی مورد استفاده قرار میگیرد.

تماس گروهی صوتی و تصویری واتس اپ

کاربری برنامه واتس اپ در حال رشد است و در طول زمان به ابزار ارزشمندتری تبدیل خواهد شد. هر چه قدر که مردم بخواهند بیشتر به سمت تعاملات بازتر در شبکه های اجتماعی روی بیاورند و برندهای تجاری بخواهند پتانسیل فروش خود را در مناطق دیگر جهان افزایش دهند، WhatsApp بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

قابلیت تماس گروهی WhatsApp در حال حاضر برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS رونمایی شده است.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟