تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

Trello تقویمی مناسب و کاربردی برای تولید محتوا و مدیریت پروژه های مرتبط با شبکه های اجتماعی است. امکانات و قابلیت های مطلوب این نرم افزار ، استقبال کاربران زیادی از سراسر دنیا را به همراه داشته است.

کاربران می توانند با به کارگیری امکانات آن موجب تسهیل و افزایش راندمان در مدیریت محتوا ، مدیریت اعضای تیم ، مدیریت پروژه ها ، پیگیری فعالیت ها و دیگر فرآیند های مرتبط با شبکه های اجتماعی شده و از مزایای آن بهره مند می گردند.

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

قابلیت های تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

شعار Trello این است : همه چیز را سازماندهی کنید. این تقویم با تمرکز بر تکنیک های بصری و تصویری ، سازماندهی را انجام می دهد.

Trello دارای پلتفرم منحصر به فردی است که از board ، card و list برای تجسم سازی ، هماهنگی و زمانبندی استفاده می کند. بورد در واقع بستری است که بیانگر هدف کلی کاربر است. لیست ها درون بورد قرار دارند و می توان وظایف را درون آن ها طبقه بندی و دسته بندی نمود. کارت ها وظایفی هستند که به اعضای تیم اختصاص داده شده اند و می توان چندین کارت را تعریف کرد. وقتی کارت ها سر جایشان قرار گرفته باشند به راحتی و با یک نگاه می توان فهمید که پروژه در چه مرحله ای است و چه کسی چه کاری را انجام می دهد. علاوه بر این کاربران می توانند به راحتی بین نمای لیست و نمای تقویم جابجا شوند.

کارت ها ، لیست ها و بورد های Trello کاربر را قادر می سازند پروژه ها و وظایف خود را در مسیری منعطف و جذاب سازماندهی و اولویت بندی کنند.

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

دیگر قابلیت های تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

  • گذاشتن کامنت و الصاق فایل های مختلف و سایر جزئیات به کارت ها
  • کمک به سازماندهی هر تیمی با هر هدفی
  • قابلیت یکپارچگی با اپ ها و نرم افزار های مختلف
  • پشتیبانی مناسب از شرکت سازنده

 

لازم به ذکر است Trello تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه اولیه آن رایگان است و نسخه های دیگر آن تحت عناوین Business class و  Enterprise دارای قابلیت ها و امکانات بیشتری نسبت به نسخه اولیه بوده و با پرداخت پول قابل تهیه می باشند.

آدرس سایت : www.trello.com

 

به شما پیشنهاد می کنیم از مطلب وبلاگ ابزارهای کمکی در شبکه های اجتماعی نیز بازدید کنید.

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟