تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello
5/5 (3)

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

Trello تقویمی مناسب و کاربردی برای تولید محتوا و مدیریت پروژه های مرتبط با شبکه های اجتماعی است. امکانات و قابلیت های مطلوب این نرم افزار، استقبال کاربران زیادی از سراسر دنیا را به همراه داشته است.

کاربران میتوانند با به کارگیری امکانات آن موجب تسهیل و افزایش راندمان در مدیریت محتوا ، مدیریت اعضای تیم ، مدیریت پروژه ها ، پیگیری فعالیتها و دیگر فرآیندهای مرتبط با شبکه های اجتماعی شده و از مزایای آن بهره مند می گردند.

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

قابلیت های تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

شعار Trello این است : همه چیز را سازماندهی کنید. این تقویم با تمرکز بر تکنیک های بصری و تصویری ، سازماندهی را انجام می دهد.

Trello دارای پلتفرم منحصر به فردی است که از board ، card و list برای تجسم سازی ، هماهنگی و زمانبندی استفاده می کند. بورد در واقع بستری است که بیانگر هدف کلی کاربر است. لیست ها درون بورد قرار دارند و می توان وظایف را درون آن ها طبقه بندی و دسته بندی نمود. کارت ها وظایفی هستند که به اعضای تیم اختصاص داده شده اند و می توان چندین کارت را تعریف کرد. وقتی کارت ها سر جایشان قرار گرفته باشند به راحتی و با یک نگاه می توان فهمید که پروژه در چه مرحله ای است و چه کسی چه کاری را انجام می دهد. علاوه بر این کاربران می توانند به راحتی بین نمای لیست و نمای تقویم جابجا شوند.

کارت ها ، لیست ها و بورد های Trello کاربر را قادر می سازند پروژه ها و وظایف خود را در مسیری منعطف و جذاب سازماندهی و اولویت بندی کنند.

تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

دیگر قابلیتهای تقویم کاری در شبکه های اجتماعی با Trello

  • گذاشتن کامنت و الصاق فایل های مختلف و سایر جزئیات به کارت ها
  • کمک به سازماندهی هر تیمی با هر هدفی
  • قابلیت یکپارچگی با اپ ها و نرم افزار های مختلف
  • پشتیبانی مناسب از شرکت سازنده

لازم به ذکر است Trello تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عاملهای موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه اولیه آن رایگان است و نسخه های دیگر آن تحت عناوین Business class و Enterprise دارای قابلیتها و امکانات بیشتری نسبت به نسخه اولیه بوده و با پرداخت پول قابل تهیه میباشند.

آدرس سایت : www.trello.com

 

به شما پیشنهاد می کنیم از مطلب وبلاگ ابزارهای کمکی در شبکه های اجتماعی نیز بازدید کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟