تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

معرفی تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn از مجموعه مطالب اخبار شبکه های اجتماعی در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

آیا با نسخه جدید LinkedIn کار کرده اید؟ نمی دانید چه تغییراتی ایجاد شده است؟ این خبر همان چیزی است که بازاریاب ها باید حتما بدانند

LinkedIn جستجو و یافتن افراد ، تعامل با مخاطبین و ارسال پست را آسان تر کرده است. در این مقاله خواهید آموخت چطور با نسخه جدید LinkedIn کار کنید و چگونه چیزهایی که نیاز دارید را پیدا کنید.

 

1. صفحه اصلی (home page) را بررسی کنید

زمانی که وارد LinkedIn می شوید بلافاصله متوجه مرتب تر بودن ظاهر صفحه اصلی خواهید شد. نوار ابزار باریکتر شده و آیکون ها شبیه نسخه موبایلی LinkedIn می باشد. طراحی جدید صفحه اصلی LinkedIn نسخه دسکتاپ را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

در سمت چپ ، خلاصه ای از پروفایلتان همراه با عکس، خلاصه ای از شغل و کسب و کار، تعداد افرادی که از پروفایل شما بازدید کرده اند و بازدید مقالات اخیرتان را می بینید. که این قسمت تقریبا با نسخه موبایل یکسان است. زمانی که وارد پروفایلتان در نسخه جدید LinkedIn می شوید خلاصه ای از پروفایلتان را مشاهده می کنید.

یک تفاوت جزئی در بخش اشتراک گذاری که در وسط صفحه اصلی قرار دارد ، وجود دارد . در این قسمت می توانید مقاله ، عکس و … را به اشتراک بگذارید . در پایین این قسمت لینکی برای ایجاد مقاله وجود دارد . مستقیما از پروفایلتان درLinkedIn می توانید مقالات خود را منتشر کرده و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. feed وtimeline در قسمت بعد قرار دارند که تقریبا مشابه نسخه قبل می باشند.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین

2. بررسی بخش Me

مشابه نسخه موبایلی LinkedIn ، بخشی که قبلا به نام Profile بود ، الان Me نامگذاری شده است. برای ویرایش پروفایل ، تغییر تنظیمات ، دسترسی به بخش Help ، تغییر زبان پروفایل ، تبدیل به حساب کاربری ویژه و خروج ، روی ME کلیک کنید . برای ویرایش و تنظیمات خاص پروفایلتان ، آیکون Me را کلیک کنید.

توجه کنید سایز عکس پس زمینه شما در نسخه جدید تغییر کرده است. سایز پیشنهادی جدید برای عکس پس زمینه 1536×768 می باشد. عکس پس زمینه را بر اساس سایز جدید تنظیم کنید.عکس پروفایل شما در نسخه جدید به صورت دایره ای و در مرکز قسمت معرفی قرار دارد که مشابه نسخه موبایل می باشد.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین

برای ویرایش قسمت معرفی ، آیکون شبیه خودکار را کلیک کرده و این تغییرات را انجام دهید. نام و نام خانوادگی ، موقعیت شغلی فعلی ، تحصیلات ، کشور و کد ، صنعت ، عنوان شغل و کسب و کار، قسمت خلاصه ( summery ) و تصاویری را که میخواهید به آن اضافه کنید. زمانی که افراد پروفایل شما را مشاهده می کنند تنها دو خط اول از بخش summery 1 را می بینند ، پس مهمترین ها را در آن قرار دهید.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

نسخه جدید لینکدین LinkedIn کار شما را در تغییر اطلاعات قسمت معرفی راحت تر کرده است.

زمانی که شخصی پروفایل شما را مشاهده می کند اطلاعات تماس شما را در سمت راست صفحه مشاهده می کند.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

زمانی که شخصی پروفایل شما را مشاهده می کند ، اطلاعات تماس و لینک ها در سمت راست صفحه پروفایلتان نمایش داده می شود . توجه داشته باشید که لینک های وب سفارشی قبلی در پروفایلتان ، با یک URL جایگزین شده و توضیحات شما در پرانتز درست بعد از لینک قرار می گیرد . با اینکه دیگر نمی توانید لینکهای پروفایلتان را سفارشی کنید اما میتوانید توضیحات خود را در کنار آنها قرار دهید.

پایین قسمت Me یا معرفی ، می توانید ببینید چه کسانی پروفایل و مقالاتتان را مشاهده کرده اند. در قسمت پایین آن ، پیشنهاداتی برای بهتر شدن پروفایلتان خواهید دید. LinkedIn ممکن است پیشنهاد دهد ، مهارت ها یا بخش هایی را به پروفایلتان اضافه کنید ، مثل تجارب و سوابق کاری و تحصیلات . این قسمت قبلا بالای پروفایل شما بود و الان جایی قرار گرفته که کمتر مزاحمت برای شما ایجاد می کند. دیگر بخش های پروفایل شبیه نسخه قبلی است. بخش های سوابق ، تحصیلات ، Volunteer Experience and Causes، مهارت ها ، Endorsements و بخش Recommendations همچنان وجود دارند. تفاوت اصلی در این است که دیگر نمی توانید ترتیب این قسمت ها را تغییر دهید.

همچنین بخش جدیدی به نام دستاوردها ( Accomplishments ) وجود دارد که شما می توانید پروژه ها ، دوره ها ، publications ، مدارک ، افتخارات ، جایزه ها و اختراعات خود را اضافه کنید.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

دستاوردهای خود را در بخش جدید از پروفایلتان اضافه کنید.

new profile sections (اضافه کردن بخش جدید به پروفایل) را به دو طریق می توانید اضافه کنید : یا از نوار سمت راست یا از داخل خود پروفایل .

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

بخش جدید ( new section ) را از پروفایلتان یا از نوار سمت راست اضافه کنید. در انتهای بخش Me نیز میتوانید افراد و شرکتهایی که شما را دنبال می کنند، ببینید.

 

3. جستجو کردن

در نسخه جدید لینکدین LinkedIn بیشترین تغییرات در بخش جستجو ایجاد شده است. در رابط کاربری جدید بخش جستجوی پیشرفته وجود ندارد ، بنابراین دیگر نمی توانید جستجوها را براساس کلیدواژه ، نام و نام خانوادگی و عنوان و مکان فیلتر کنید.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

LinkedIn در نسخه جدید عملکرد جستجو را تغییر داده است.

با این حال ، همچنان می توانید بر اساس سطح کانکشنها ( اول ، دوم و سوم) ، مکان های عمومی ( نه زیپ کدها) ، شرکت ها ، صنایع ، زبان پروفایل ، non-profit، زبان و … فیلتر کنید. در صفحه جستجو همچنین میتوانید مشاغل ، شرکتها ، گروهها و … را دنبال کنید.

امکانات جستجو در نسخه جدید LinkedIn محدود شده است.

می توانید از Boolean search استفاده کنید اما به اندازه زمانی که با جستجوی پیشرفته ادغام شده بود ، کارآمد نیست. Boolean search را در نسخه قدیم و جدید تست کردم و نتایج کاملا متفاوتی به دست آمد. دو گزینه دیگر ، جستجوهای ذخیره شده و تگ کردن ، دیگر رایگان در دسترس نیستند. با این حال حساب های ویژه  ( LinkedIn’s premium option, Sales Solutions’ Sales Navigator ) ، امکان جستجوی ذخیره شده و پیشرفته و تگ کردن را دارد. در حال حاضر LinkedIn سه ماه دسترسی رایگان به حساب ویژه Sales Navigator به افرادی که قبلا با آن کار نکرده اند را می دهد.

4. بررسی قسمت My Network

در نسخه جدید لینکدین LinkedIn چندین تغییر قابل توجه در My Network وجود دارد. ظاهر جدید و مرتب این قسمت شما را قادر می سازد دعوتنامه ها و افرادی که ممکن است بشناسید را ببینید و همچنین روی پروفایل آنها کلیک کنید. با این حال زمانی که روی آنها کلیک می کنید فقط میتوانید به آنها پیغام داده یا آنها را حذف کنید.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

محیط جدید my network به شما امکان تایید ، تماس ، پیغام یا حذف مخاطبین از صفحه را می دهد. در قسمت my network ، فقط میتوانید بر اساس نام و نام خانوادگی و افرادی که اخیرا اضافه شده اند مرتب سازی کنید. LinkedIn دیگر گزینه های مرتب سازی و تگ کردن را حذف کرده است.

 

5. امکانات بخش More

این قسمت مشابه آیکون نسخه موبایل می باشد. در این قسمت شما می توانید به بخش های زیر دسترسی داشته باشید. یادگیری ، Post a Job ، گروهها ، Pro Finder ، جستجو ، Slide Share ، همچنین ارتقا به حساب کاربری Talent Solutions یا Sales Solutions و نیز در این قسمت می توانید برای شرکتتان یک صفحه ایجاد کنید.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

لینک های مستقیم زیادی در بخش More وجود دارد . همچنین از این قسمت می توانید یک شرکت ایجاد کنید. یکی از امکاناتی که در بخش More به آن علاقمند هستم این است که شما می توانید تنها با یک کلیک به Pro Finder ،   Lookupو Slide Share دسترسی داشته باشید . پیش از این برای دسترسی به آنها باید جستجو می کردید.

 

6. بررسی قسمت Notifications

Notifications در رابط کابری جدید ، بخش مجزای خودش را دارد که موجب می شود تا تعاملات و واکنش ها را راحت تر دیده شوند.

تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn

نوتیفیکیشن ها در نسخه جدید لینکدین LinkedIn در بخش مجزا قرار گرفته اند را به راحتی بررسی کرده و پاسخ دهید. قسمت Notifications همچنین امکان مشاهده work anniversaries شخصی از مخاطبین شما که یک مقاله منتشر می کند و یا در خبری به آنها اشاره می شود ، تولدها ، و ارتقا به نسخه جدید را به شما می دهد. همچنین می توانید افرادی که شما را دنبال کرده اند ، افرادی که به نوعی در مقالات و مطالب شما مشارکت می کنند را ببینید.

 

نتیجه گیری

هدف از تغییرات در نسخه جدید لینکدین LinkedIn این است که انسجام بیشتری بین نسخه موبایل و نسخه دسکتاپ LinkedIn برای کاربران ایجاد کند. چیزی که این نسخه جدید به آن دست یافته است. اگرچه تغییرات زیادی انجام شده ، به نظر می رسد Messaging ، Jobs و Ads در نسخه جدید تغییری نکرده اند. درست است که بعضی امکانات مثل جستجوی خاص و تگ کردن در نسخه جدید وجود ندارد با این حال اکثر بازاریاب ها نسخه جدید را کارآمدتر می دانند.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال
کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام

در سونت اینفو با برترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام به همراه مطالب آموزشی ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، استیکرها ، وبسایت ها و نرم افزارهای برتر شبکه های اجتماعی در کنار شما هستیم.

سونت اینفو اولین و تنها مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی است که اولین هدف از پروژه بزرگ خود را حذف دغدغه و نگرانی کاربران جهت انتخاب معتبرترین و بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام ترسیم نموده است. رویکرد این وبسایت تخصصی علاوه بر معرفی بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام  انتشار مطالب آموزشی ، ترفندها ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، تصاویر و استیکرها و وبسایت ها و نرم افزارهای برتر شبکه های اجتماعی می باشد.بر این اساس ، پس از پژوهش و تحقیقاتی گسترده در زمینه شبکه های اجتماعی ، شاخصه های علمی استخراج شد و بر پایه آن برترین و پر امتیازترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام توسط کارشناسان مجرب ، آنالیز و در صورت تایید نهایی ارائه می شوند.

دسته بندی های متنوع کانال های تلگرام و پیج اینستاگرام

همچنین در جهت سازماندهی و تسریع در جستجو و انتخاب کانال ها و پیج ها ، تمامی آن ها بر اساس نام شبکه اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام ، آپارات ، لینکدین و …) ، موضوع فعالیت ( آشپزی و شیرینی پزی ، آموزش و سرگرمی ، بازار و فروشگاه ، بازی و اسباب بازی ، پزشکی و سلامت ، خبر و اطلاع رسانی ، خلاقیت و ایده ، دکوراسیون و چیدمان ، روانشناسی و موفقیت ، روزنامه و مجله ، سفر و گردشگری ، شرکت ها و برندها ، صنایع دستی ، طلا و جواهر ، فیلم و انیمیشن ، کتاب و ادبیات ، کودک و نوجوان ، گرافیک و تصویرسازی ، گل و گیاه ، مادر و نوزاد ، ماشین و خودرو ، مد و پوشاک ، موسیقی و ساز ، نقاشی و عکاسی ، هنرمندان و بازیگران ، ورزشکاران و فوتبالیست ها ، ورزشی ، دین و مذهب و …) .سایر مولفه ها مانند تعداد اعضا و یا دنبال کنندگان ( بین ۱۰۰ هزار تا ۳۰۰ هزار عضو و … ) ، سطح کیفی ( کیفیت عالی ، کیفیت خوب ، کیفیت متوسط ، کیفیت ضعیف و کیفیت خیلی ضعیف ) و زبان محتوادهی ( زبان فارسی ، زبان انگلیسی ، زبان روسی ، عربی و … ) طبق بندی شده تا از این جهت بتوانیم کارایی و اثربخشی خدماتمان را به حد مطلوب رسانده و کاربران سایت از خدمات ارائه شده رضایت کامل داشته باشند.

سایر فعالیت های وبسایت سونت اینفو

از دیگر فعالیت های مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ، ارائه مطالب آموزشی شامل ( تلگرام ، اینستاگرام ، لینکدین ، فیسبوک و توتیتر ) ، معرفی شبکه های اجتماعی شامل ( تلگرام ، اینستاگرام ، لینکدین ، آپارات ، فیسبوک ، توییتر ، Raptr  و … ) ، بازی و سرگرمی در فضای مجازی ، تصویر و استیکر و همچنین معرفی وبسایت ها و نرم افزارهای کمکی برای شبکه های اجتماعی مرتبط با این حوزه می باشد.هدف بعدی سونت اینفو فراهم ساختن محیطی برای ارائه تمامی خدمات به کلیه افراد در حوزه شبکه های اجتماعی شامل ادمین های کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام ، کاربران آنها ، شرکت های بازاریابی و تبلیغاتی و … است تا در نهایت بتوانیم تمامی نیازها در این فضای جذاب و گسترده را جوابگو باشیم. 
استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.
  

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟