تصاویر Carousel در پینترست قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست
4.58/5 (12)

تصاویر Carousel در پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تصاویر Carousel در پینترست

قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست

در مطلب قبل در مورد اضافه شدن دکمه more ideas صحبت کردیم و امروز در مورد امکان استفاده تبلیغاتی از تصاویر کاروسل در پینترست صحبت خواهیم کرد.

Pinterest نسخه جدید خود با قابلیت انتشار حداکثر 5 عکس در یک پست بصورت آلبوم را ارائه کرد. در این نسخه تبلیغ کنندگان میتوانند در قالب یک تبلیغ استفاده بهتری از فرصتهای تجاری داشته باشند.

تصاویر Carousel در پینترست قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست

همانطور که مشاهده میکنید ظاهر این پستها مشابه حالتهای قبلیست با این تفاوت که در زیر آنها یکسری نقطه درج شده است تا بازدید کننده بداند این پست حاوی آلبومی از عکسهاست. کافیست که اسکرول را به سمت چپ یا راست بکشید تا تمام عکسها را بطور کامل ببینید.

شما میتوانید به ازای هر یک از عکسهای آلبوم، یک تصویر با عنوان و توضیحات متفاوت قرار دهید و هر کدام از آنها را به صفحه ای دیگر برای توضیحات بیشتر ارجاع دهید. بطور کلی میتوان گفت که طیف وسیعی از امکانات برای تبلیغ کنندگان فراهم آمده است.

قابلیت جدید تصاویر Carousel در پینترست ، موفقیت خود را در شبکه های اجتماعی مختلف مانند Instagram ،Facebok و Linkedin ثابت کرده است. بنظر میرسد که در Pinterest هم از آن استقبال خواهد شد، هم از جانب کاربران و هم تبلیغ کنندگان. چون از طریق آن میتوان با استفاده از یک روش غیر تهاجمی برای یک محصول و یا یک کسب و کار بصورت کاملا عقلانی و تعاملی تبلیغات انجام داد.

در حال حاضر امکان تصاویر Carousel در پینترست برای تمام اکانتهای کسب و کار فراهم است.


مطلب مرتبط: هر چیزی که برای شروع کار با پینترست باید بدانید


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟