ترفندهای جذب فالوور لینکدین به صفحه شرکت خود
4.79/5 (14)

ترفندهای جذب فالوور لینکدین از مجموعه نکات و ترفندهای شبکه های اجتماعی در سونت اینفو

ترفندهای جذب فالوور لینکدین به صفحه شرکت خود

بعد از اینکه کیفیت صفحه خود را ارتقا دادید، حالا زمان آن رسیده که روابط خود با کاربران که همان فالوورهای شما هستند را تقویت کنید. بوسیله ابزاری که LinkedIn در اختیار شما قرار داده است، باید فالوورهای ارزشمندی را به سمت صفحه شرکت خود جذب کنید.

فالوورهای صفحات لینکدین شرکتها مجذوب بروزسانی ها شده و محتواها را در صفحه خود نیز به اشتراک میگذارند. ما متوجه شده ایم که 64% از فالوورها تا مدت زمان نامحدودی صفحه لینکدین شما را دنبال خواهند کرد.

در ادامه با نکات کلیدی و ترفندهای جذب فالوور لینکدین با ما همراه باشید.

این نکات به شما کمک خواهد کرد که فالوورهای ارزشمندی را به سمت صفحه LinledIn خود جذب کنید.

1. از کارمندان خود کمک بخواهید

نیروی کار شما بهترین افراد برای جذب فالوور هستند. آنها میتوانند بهترین حامیان شما باشند. آنها را تشویق کنید که برای خود پروفایل LinkedIn بسازند. آنها نماینده اسم شرکت شما هستند و همین باعث میشود که برای صفحه شما فالوور جمع کنند. از آنها بخواهید که لینک صفحه شما را در پروفایل ایمیل خود هم قرار دهند.

2. در خارج از محیط شرکت صفحه خود را تبلیغ کنید

لینک صفحه خود را در همه بسترهای ارتباطی بازاریابی مثل ایمیل، خبرنامه و وبسایت قرار دهید و از مشتریان و مخاطبان بخواهید که از صفحه LinkedIn شما بازدید کنند.


مطلب مرتبط: راهنمای کامل کسب و کار و بازاریابی لینکدین


3. دکمه Follow را در وبسایت خود قرار دهید

با اینکار، بازدیدکنندگان از وبسایت میتوانند تنها با فشردن یک کلید وارد صفحه LinkedIn شرکت شما بشوند.

از اینجا میتوانید دکمه Follow صفحه شرکت خود را در لینکدین دریافت کنید.

4. در گروه های مختلف LinkedIn مشارکت داشته باشید

در لینکدین بیش از یک میلیون گروه بسیار معروف وجود دارد که در واقع بهترین ترفندهای جذب فالوور لینکدین و موثرترین راه برای تبلیغ صفحه شما و جذب فالوور بیشتر هستند. میتوانید خودتان گروه های بحث و گفتگو ایجاد کنید و یا وارد گروه های محبوبی که سایر اعضا آنرا تشکیل داده اند بشوید. اگر گروهی را که تمرکز بیشتر آن روی فعالیت شرکت خودتان است تشکیل داده اید، میتوانید لینک آنرا در صفحه LinkedIn شرکت قرار دهید.

5. کمپینی برای تبلیغ صفحه خود راه اندازی کنید

تبلیغات شما در سراسر لینکدین ظاهر میشود و میتواند در صنایع، شرکتها و محیطهای مختلف برای شما جذب فالوور کند. این تبلیغات اعضا را تشویق میکند تا با فشردن کلید Follow به صفحه شما بپیوندند. این عمل با یک بروزرسانی ساده برای آنها امکانپذیر خواهد بود و انگیزه ای برای سایر اعضا میشود تا صفحه شما را دنبال کنند. HP یک انجمنی از فالوورها برای حمایت و افزایش آگاهی نسبت به برندها تشکیل داده که کمک قابل توجهی به جذب فالوور نیز کرده است.


مطلب مرتبط: نحوه برنامه ریزی و اجرای اولین تبلیغات ویدئویی در لینکدین


به خاطر داشته باشید: زمانیکه فالوورهای خود را افزایش پیدا کرد، سعی کنید میزان آپدیتهای صفحه خود را بالا برده و دائما بروزرسانی کنید تا از این طریق میزان مشارکت بازدیدکنندگان با کسب و کار شما هم افزایش پیدا کند.


مطلب مرتبط: ترفندهای انتخاب مناسب ترین عکس پروفایل در لینکدین


 

منبع: Linkedin Business

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟