4/5 (1)

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

اگر دوست دارید بدانید در سال 2017 چه تغییراتی در بازاریابی اینستاگرام رخ خواهد داد این مقاله را مطالعه کنید. متخصصان شبکه های اجتماعی نظر خود را در این باره بیان نموده اند.

1. تحولات اینستاگرام در سال 2017

تجربه کاربری (User Experience) و تجزیه و تحلیل اینستاگرام بهبود می یابد.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Sue B. Zimmerman

در حال حاضر 48 درصد برندها در اینستاگرام فعالیت دارند و تخمین زده میشود این آمار در سال 2017 به 70 درصد برسد. مانند دیگر اپلیکیشن های مرتبط به کسب و کار، اینستاگرام تاکید زیادی بر بهبود تبلیغات و تجزیه و تحلیل اطلاعات طی سال های پیش رو دارد.

انتظار میرود در سال 2017، درآمد تبلیغات موبایلی اینستاگرام به 2.81 میلیارد دلار برسد که با ارائه ابزارهای تجزیه و تحلیل بهبود یافته به آن دست خواهند یافت. اینستاگرام همچنان بر کاربری آسان برای تمامی صاحبان کسب و کار تاکید دارد.

در حال حاضر، صاحبان کسب و کار در چند مورد میتوانند تجزیه و تحلیل و ارزیابی انجام دهند. اما پیش بینی میشود هم وسعت و هم نوع تجزیه و تحلیل ها بهبود یابد.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

چند مورد از تغییرات و پیش بینی بهبود در اینستاگرام برای سال 2017 در زیر آورده شده است:

  • پخش زنده اینستاگرام برای 24 ساعت قابل ذخیره کردن خواهد شد.
  • فیلترهای بیشتری به استوری اینستاگرام اضافه خواهد شد. توسعه لینکهای قابل کلیک و یکپارچگی با Hyperlapse و Boomerang
  • امکان ذخیره پیش نویس در فولدرهای دسته بندی شده
  • امکان پاسخ به کامنت ها درست زیر همان کامنت
  • بهبود برچسب های خرید

2. تحولات اینستاگرام در سال 2017

اینستاگرام گوی سبقت را از اسنپ چت می رباید

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

John Lee Dumas

با در نظر گرفتن روند چند ماه گذشته، به نظر میرسد اینستاگرام گوی سبقت را از اسنپ چت ربوده است و این روند در سال 2017 نیز ادامه خواهد یافت. قابلیت استوری در اسنپ چت به شما امکان نمایش درون کسب و کار و زندگیتان را به مخاطبانتان می دهد در حالیکه در استوری اینستاگرام چندین کار را میتوانید روی یک پلتفرم انجام دهید.

بزرگترین تفاوت بین این دو پلتفرم (اسنپ چت و اینستاگرام)، علاوه بر انجام چندین کار روی یک پلتفرم توسط اینستاگرام، در قابلیتهای ایجاد ارتباط (کانکشن) با برنامه هایی مثل فیسبوک است. در اسنپ چت به راحتی نمیتوان با بقیه برنامه ها ارتباط برقرار کرد اما در اینستاگرام به راحتی میتوانید با مخاطبان فیسبوک ارتباط برقرار کنید و همچنین دوستان و افرادی که میخواهید دنبال کنید را جستجو کنید.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

به راحتی میتوانید پستهای اینستاگرام را در فیسبوک به اشتراک بگذارید.

برای برقراری ارتباط بهتر به مخاطبان و ارج گذاشتن به آنها با استفاده از InstaStories، پشت صحنه کارتان را نمایش دهید و مخاطبان همچنین همزمان میتوانند لایک کرده و کامنت بگذارند.

3. تحولات اینستاگرام در سال 2017

استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در اینستاگرام گسترش می یابد

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Donna Moritz

در سال 2017 خواهیم دید که گرایش بیشتری به سمت محتوای تولید شده توسط کاربران (UGC) ایجاد میشود. برند ها، خصوصا در زمینه توریسم، در حال رفتن به سمت ایجاد محتوا توسط کاربران از طریق هشتگ ها و کمپین ها هستند. به خصوص با وجود قابلیت پخش زنده و تصاویر ناپدید شونده که در اینستاگرام و اسنپ چت وجود دارند.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

محتوای ایجاد شده توسط کاربر ممکن است مسائل حقوقی به دنبال داشته باشد. ابزارهایی مانند Tack، در سیستماتیک کردن فرآیند درخواست قانونی و مجوز برای انتشار محتوای تولید شده توسط کاربران، به کسب و کارها کمک میکند.

4. تحولات اینستاگرام در سال 2017

سبقت گرفتن اینستاگرام از رقبا با بهبود عملکرد

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Melanie Deziel

برای مدت طولانی ، صاحبان کسب و کار به اینستاگرام به عنوان پلتفرم صرفا بصری نگاه میکردند و تصور میکردند بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که محصولات بصری دارند (به ویژه صنایع غذایی و مد). به دلیل عدم وجود لینکهای قابل کلیک کردن از آن به عنوان پلتفرمی برای بیشتر دیده شدن استفاده نمیشد. با وجود پلتفرم هایی مانند فیسبوک، توئیتر و یوتیوب، اینستاگرام به راحتی قابل چشم پوشی بود.

اما تحولات و ویژگیهای جدید معرفی شده طی چند سال (علی الخصوص چند ماه اخیر)، این دیدگاه ها در مورد اینستاگرام را تغییر داده است. امکان ارسال ویدئوهای طولانی تر، Hyperlapse ،Boomerang، امکان جابجایی بین اکانتها، امکان زوم روی تصویر، استوری و پخش زنده، اینستاگرام را به یک فرصت پویا برای برندها، تاثیرگذاران و صاحبان کسب و کار تبدیل کرده است.

افراد زیادی از این پلتفرم به روشهای جدید و خلاقانه استفاده میکنند و با استفاده از استوری و پخش زنده، فرصت تعامل بیشتر با مشتریان و مخاطبانشان را ایجاد میکنند.

اگر اینستاگرام این مسیر را ادامه داده و قابلیتهای جدید و براساس نیاز بازار و خواست مشتریانش ایجاد کند به سرعت از رقبایش پیشی خواهد گرفت.

اینستاگرام در زمینه تبلیغات و ارتباط با فیسبوک میتواند تغییرات قابل توجهی ایجاد کند.

5. تحولات اینستاگرام در سال 2017

ابزارهای کسب و کار در اینستاگرام بهبود می یابند

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

John Kapos

کاملا مشخص است که مارک زوکربرگ در صدد پیشی گرفتن از اسنپ چت است، بنایراین به طور مرتب قابلیتهای جدید ارائه میکند. پس از اضافه کردن قابلیتهای استوری و پخش زنده، تلاشهای بیشتری برای بهبود ابزارهای کسب و کار برای کمک به فروشندگان و ایجاد یک بازار بر روی این پلتفرم صورت خواهد گرفت.

6. تحولات اینستاگرام در سال 2017

برچسب خرید محصول در اینستاگرام

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Kim Garst

اینستاگرام در حال تست Shoppable Product Tag (برچسب خرید محصول) میباشد که به کاربران امکان مشاهده اطلاعات محصول بدون خروج از اینستاگرام را میدهد. اگر کاربر تصمیم به خرید داشته باشد، روی یک دکمه کلیک کرده و وارد صفحه خرید میشود.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

پیش از این، تنها گزینه موجود، لینک موجود در قسمت Bio بود. قابلیت جدید برای خرید تحول زیادی ایجاد کرده است.

7. تحولات اینستاگرام در سال 2017

قابلیتهای پروفایل های کسب و کار گسترش می یابد

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Jenn Herman

اینستاگرام در سال 2017 انتظار می رود تغییرات زیادی را ایجاد کند و بیشتر به برادر (خواهر) بزرگتر خود، فیسبوک شبیه گردد. در سال 2016 تغییرات زیادی در اینستاگرام ایجاد شد و انتظار میرود در 2017 این تحولات بیشتر نیز باشد.

الگوریتم اینستاگرام تغییر خواهد کرد، تبلیغات بهبود خواهد یافت، پخش زنده با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد و کاربران بیشتری از آن استفاده خواهند کرد.

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

قابلیتهای بیشتری به اکانتهای کسب و کار اضافه خواهد شد و راههای جدیدی برای خرید از دورن خود پلتفرم و یا دسترسی به لینکها ایجاد خواهد شد.

همزمان با تغییر وتحولات و تکامل اینستاگرام، کسب و کارها باید هوشیار باشند و از این قابلیتها استاده کنند و از بازار عقب نمانند.

8. تحولات اینستاگرام در سال 2017

اینستاگرام به دنبال جلب توجه بیشتر بازاریابان

تحولات اینستاگرام در سال 2017 از نگاه کارشناسان

Peg Fitzpatrick

اینستاگرام از یک پلتفرم برای به اشتراک گذاری تصاویر روزمره به یک پلتفرم بصری قوی تبدیل شده است که هیجان انگیز و چالش برانگیز است.

بهبود و تحولات  در موارد زیر رخ خواهد داد:

  • بومرنگ و ویدئوهای تکرار شونده
  • ویدئوهای کوتاه
  • استفاده از ابزارهای سرگرم کننده
  • استوری اینستاگرام
  • پخش زنده

نکته مهم در مورد پخش زنده و استوری اینستاگرام اینست نمیتوانید آهنگی را پخش کنید که مجوز قانونی پخش آن را ندارید. کاربران زیادی پستهایی در استوری قرار میدهند و آهنگی به آن اضافه میکنند در حالیکه این کار غیرقانونی است و حق کپی رایت رعایت نشده است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟