تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly
4.55/5 (11)

تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly در سونت اینفو

تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly

Quintly یک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی است که به کاربر در ردیابی، سنجش و بهینه سازی عملکرد این رسانه ها کمک میکند. با استفاده از Quintly ، کاربر میتواند امتیاز خود را در برابر رقبا ارزیابی کرده و یک استراتژی بهینه رسانه های اجتماعی را بیابد.

تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly

قابلیتهای تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly

به منظور بهینه سازی عملکرد رسانه های اجتماعی، کاربر نه تنها باید به عملکرد صفحه خود نگاه کند، بلکه باید به چگونگی فعالیت رقبا در شبکه های اجتماعی نیز  توجه نماید. با Quintily اطلاعات رقابتی رسانه های رقیب، بدون هیچ مشکلی به دست کاربر میرسد. فقط کاربر می بایست صفحات یا پروفایلهایی که قصد ردیابی و مقایسه آنها را دارد، اضافه کند. در اینصورت Quintly پروسه ارزیابی را انجام داده و همه اطلاعات عمومی موجود را نمایش میدهد.

داشبورد Quintly به کاربر یک نمای کلی از مهمترین نمودارها را میدهد و کاربر با اضافه کردن ویجت های فردی میتواند یک داشبورد سفارشی در کنار نیازهای خود ایجاد کند. این بر اساس یک منطق ویجت است، به این معنی که کاربر میتواند یک ویجت را که شامل هر نوع تجزیه و تحلیل است، در داشبورد نقشه برداری ایجاد کند. هر صفحه ویجت را میتوان به صورت تمام صفحه نمایش داد. علاوه بر این، کاربر میتواند پارامترهای هر ویجت را تغییر دهد و با یک کلیک آن را به حالت Minimize یا تمام صفحه تبدیل کند. همچنین امکان کشیدن و حرکت پنجره های ویجت به موقعیت و ترتیب مورد نظر کاربر نیز وجود دارد.

تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly

دیگر قابلیتهای تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی با Quintly

  • گزارش گیری هوشمند با استفاده از یک موتور گزارشگیری هوشمند
  • گزینه های متعدد برای گرفتن خروجی

لازم به ذکر است خدمات این ابزار در قالب یک وبسایت ارائه شده است و با دسترسی به اینترنت میتوان از آنها استفاده کرد. همچنین استفاده از قابلیتها و امکانات این وبسایت تنها 14 روز به صورت رایگان در دسترس است و پس از آن، کاربر مستلزم به پرداخت هزینه میباشد و میتواند از میان طرحهای موجود در سایت، طرح مورد نیاز خود را خریداری نماید.

آدرس سایت : www.quintly.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟