تبلیغات چند زبانه فیسبوک و ایجاد فرصتهای بازاریابی بین المللی
4.78/5 (9)

تبلیغات چند زبانه فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تبلیغات چند زبانه فیسبوک و ایجاد فرصتهای بازاریابی بین المللی

در خبر پیش درباره امکان اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک صحبت کردیم. در این خبر شما را با قابلیت جدید ارائه شده در این پلتفرم یعنی امکان انتشار تبلیغات چند زبانه فیسبوک و تاثیر آن در بازاریابی کسب و کارها آشنا خواهیم کرد.

یک دنیای ایده آل از نظر فیسبوک، دنیاییست که در آن هرکسی در هرجای دنیا بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند. جاییست که صاحبان کسب و کار بتوانند براحتی بازاریابی کرده و مشتری جذب کنند.

فیسبوک همواره بدنبال کشف موقعیتهای جدید بوده است. نمونه بارز آن ابزار Cross-Border Insights است که در سال 2017 از آن رونمایی شد. کاربران با استفاده از این ابزار میتوانستند در سرتاسر دنیا برای کسب و کار خود بازاریابی کرده و مشتری جذب کنند.


مطلب آموزشی مرتبط: ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک که محتوای شما را شاخص تر میکنند


و حالا در سال 2019 فیسبوک برای محقق ساختن این ایده، یک قدم جدید برداشته است.این قابلیت چیزی نیست جز امکان نمایش تبلیغات فسبوک به زبانهای مختلف. تبلیغات چند زبانه فیسبوک قابلیتی است که در آن آگهی ها بنابر خواست و موقعیت کاربر، بصورت خودکار ترجمه میشوند.

تبلیغات چند زبانه فیسبوک

تبلیغات پویای فیسبوک چه تبلیغاتی هستند؟

همانطور که میدانید، تبلیغات پویای فیسبوک تبلیغاتی هستند که فیسبوک پس از سنجش و ارزیابی علاقمندی های کاربران خود برای آنها به نمایش میگذارد. بعنوان مثال محتوای تبلیغات پویای مربوط به سفر شامل معرفی تورها و ارائه برنامه هایی برای ایام تعطیلات است.

تبلیغات چند زبانه فیسبوک

صاحب کسب و کار کافیست محصول خود و جزییات مربوط به آنرا معرفی کند و سایر کارها را به فسبوک بسپارد. فیسبوک بصورت خودکار آن آگهی را در اختیار مشتری مورد نظر قرار میدهد.

با ارائه قابلیت تبلیغات چند زبانه در فیسبوک ،کار صاحبان کسب و کار خیلی راحتتر از قبل شده. کافیست آنها هنگام آپلود آگهی و یا تبلیغ خود، سایر زبانها را نیز انتخاب کنند تا تبلیغشان برای کاربران به زبانهای مختلف به نمایش گذاشته شود.

ایده خلاقانه نمایش تبلیغات چند زبانه در فیسبوک، کسب و کارهای زیادی را به سمت فیسبوک جذب کرده است. بسیاری معتقدند که این حرکت همان چیزیست که فیسبوک برای موفقیت به آن نیاز داشت.

اگر فیسبوک در زمینه کسب و کارهای بین المللی عملکرد خوبی را از خودش نشان بدهد، بدون شک فرصتهای شغلی بیشتری ارائه خواهد شد. در نتیجه شاهد جذب مشتری در حجم گسترده و افزایش تعاملات در این پلتفرم خواهیم بود.


مطلب آموزشی مرتبط: 18 نکته مهم برای موفقیت در کمپین تبلیغات فیسبوک


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟