تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار
4.73/5 (11)

تبلیغات اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

براساس تحقیق Pew Research ، حدود 55 درصد از 18 تا 29 ساله ها در ایالات متحده از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند.

شرکت هایی که می توانند از قدرت این پلت فرم را برای به اشتراک گذاشتن کسب و کار خود استفاده کنند، اعتبار و سود خود را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. یکی از بهترین راههای استفاده از این پلتفرم اشتراک گذاری عکس برای کسب و کارها این است که از پتانسیل های تبلیغاتی در اینستاگرام استفاده کرده و بر روی آنها سرمایه گذاری کنند. تبلیغ کنندگان در هر اندازه ای نتایج فوق العاده ای به دنبال دارند. از افزایش آگاهی از برند گرفته تا افزایش فروش وب سایت ها و دانلود اپلیکیشن های موبایل، اینستاگرام فرصت های بسیار زیادی برای بازاریابان خلاق فراهم می کند.

چرا تبلیغ در اینستاگرام؟

تبلیغات اینستاگرام ثابت کرده است که یک ابزار موثر برای ایجاد کسب و کار جدید است. گزارشی از شرکت تحقیقاتی eMarketer ، پیش بینی می کند که نزدیک به سه چهارم شرکت های آمریکایی با 100 کارمند یا بیشتر به برنامه اشتراک عکس برای اهداف بازاریابی در سال 2017 خواهند پیوست .

اینستاگرام چندین مطالعه موردی برای بررسی و مشاهده اثربخشی قابلیت های تبلیغاتی خود ارائه می دهد. آنها موفقیت هر کمپین را براساس معیارهایی مانند دسترسی، یادآوری تبلیغ (معیاری برای تاثیرگذاری تبلیغ) و آگاهی به جای تعداد لایک ها ، کامنت ها و تعداد فالوورها در طول دوره تبلیغ اندازه گیری می کنند.

به عنوان مثال، Read Dog Books در زمان راه اندازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام و فیسبوک از تبلیغات در استوری اینستاگرام برای ارتباط با مخاطبان و تشویق آنها به مشارکت ، استفاده کرد. نتیجه این بود که هفت برابر هزینه تبلیغ ، درآمد کسب کرد.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

یک مطالعه انجام شده توسط Forrester در سال 2016 ، 50 برند برتر جهان در شبکه های اجتماعی را مورد بررسی قرار داده است. این تحقیق 11.8 میلیون مشارکت کاربران در 2489 پست مربوط به 249 برند را مورد ارزیابی قرار داده است. داده ها بر اساس اینکه چه تعداد از برندهای برتر و هر کدام از چه شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، تعداد طرفداران آنها، تناوب ارسال پست آنها و اینکه کاربران چقدر با پست های آنها ارتباط برقرار می کنند، جمع آوری شد. Forrester دریافت که متوسط تعداد فالوورهای اینستاگرام برای برندهای برتر بیش از 1 میلیون نفر است که تقریبا پنج برابر بیشتر از سال 2015 است.

کاربران اینستاگرام دیگر نه تنها دوستان و افراد معروف بلکه برندهای مورد علاقه خود را نیز دنبال می کنند. شما هم این کار را انجام می دهید؟

انواع تبلیغات اینستاگرام

سه نوع تبلیغات در اینستاگرم وجود دارد. چه هدف شما ایجاد آگاهی از برند ، جذب بازدیدکننده بیشتر برای وب سایت و یا افزایش دانلود اپلیکیشن موبایل باشد، اینستاگرام می تواند برای دسترسی به مخاطبان زیاد و فعال به شما کمک کند. در مورد تبلیغات عکس، ویدیو و تبلیغ کاروسل مطلب زیر را بخوانید و سپس ویدیو زیر را تماشا کنید تا ببینید بهترین گزینه برای کسب و کار شما چیست.

تبلیغات عکس اینستاگرام

از طریق تبلیغات عکس ، کسب و کارها می تواند فعالیت ها و محصولات خود را از طریق تصاویر چشمگیر و جذاب ارائه دهند.

به عنوان مثال، Suvinil یک کمپین تبلیغات اینستاگرام با هدف گذاری مخاطبان خاص ، افراد بالای 35 سال اجرا کرد. با استفاده از ابزارهای طبقه بندی اینستاگرام، Suvinil افرادی را که ممکن است علاقه مند به خرید رنگ آنها باشند، افرادی که اعلام کرده اند در حال تغییر مکان هستند یا اخیرا وضعیت ارتباطی خود را تغییر داده اند و همچنین افرادی که به بارداری و دکوراسیون علاقه مند بودند را هدف گذاری کرد.

فقط در 2 ماه ، این کمپین به افزایش بازدید 15 درصد از طریق تبلیغات در اینستاگرام دست پیدا کرد.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

تبلیغات ویدئویی اینستاگرام

شما می توانید از ویدئو به طول 60 ثانیه در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام استفاده کنید، اما بر اساس اطلاعات Wista ، در حدود 30 ثانیه اول ویدیو مهم تر است. اگر بتوانید مخاطبان خود را در این مدت زمان جذب کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که مشارکت کنند.

بسیاری از برندها از طریق تبلیغات ویدئویی اینستاگرام موفقیت های زیادی به دست آورده اند. شرکت اپلیکشن خلاق Lightricks از ویدیوهای زیبای اینستاگرام برای کمک به قرار گرفتن در بالای نمودار دانلود با اپلیکیشن جدید Enlight خود استفاده کرد.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

تبلیغات ویدئویی موفقیت بسیار بزرگی بود و نرخ تبدیل Lightricks را 50 درصد نسبت به کمپین های غیراینستاگرام افزایش داد. آنها به میزان دسترسی قابل ملاحظه و هزینه های کمتری برای هر نصب ، دست یافتند در پایان، Enlight بیش از 300،000 بار دانلود شد و به شماره یک در نمودار اپلیکیشن پولی iOS دست یافت.

تبلیغات کاروسل اینستاگرام

با تبلیغات کاروسل ، کاربران اینستاگرام می توانند با ورق زدن ، تصاویر بیشتری مشاهده کنند و یک دکمه فراخوان، برای کسب اطلاعات بیشتر آنها را به یک وبسایت هدایت می کند. تبلیغات کاروسل در واقع نسخه دیجیتال تبلیغات چاپی چند صفحه ای قدیمی است. برخلاف تبلیغات چاپی، تبلیغات کاروسل مزایای ارسال افراد به وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر را دارد.

به عنوان مثال، با استفاده از تبلیغ کاروسل یک رستوران جدید می تواند مراحل تهیه یک وعده غذایی خوب را نمایش دهد.

برگزار کننده مسابقه Rock ‘n’ Roll Marathon Series برای تشویق افراد به عضویت در یکی از رویدادهای خود ، از تبلیغ کاروسل اینستاگرام استفاده کرد. این تیم ابتدا افرادی را که برای یکی از رویدادهای گذشته ثبت نام کرده بودند، هدف قرار داده و سپس بر اساس دوستان آنها و افرادی که علاقه مندی خود را به اشتراک گذاشتند ، مخاطب جدید ایجاد کردند. این شرکت دو روز پیش از رویداد یک تبلیغ ویدئویی انجام داد که منجر به فروش یک روزه Rock ‘n’ Roll Marathon  شد. این ویدیو باعث افزایش آگاهی از سری های بعدی مسابقه شد و افراد را از تخفیف های بعد آگاه ساخت. این شرکت سپس افرادی که با این ویدئو ارتباط برقرار کرده بودند را هدف قرار داد.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

تیم Rock ‘n’ Roll با تبلیغ اینستاگرام بازده 24 برابر در هزینه تبلیغات و افزایش 52 درصدی ثبت نام نسبت به سال گذشته را به دست آورد.

تبلیغ استوری اینستاگرام

در استوری اینستاگرام، کاربران با پیمایش در فید استوری خود، تبلیغات تمام صفحه را مشاهده خواهند کرد. این قابلیت باعث تغییر رفتار کاربران اینستاگرام در تعامل با تبلیغات می شود.

این تبلیغ را در قسمت Power Editor یا Ads Manager فیسبوک می توانید ایجاد کنید، می توانید مشخص کنید که چه کسی و چقدر تبلیغ شما را ببیند. علاوه بر این می توانید برای محاسبه عملکرد استوری از آمارهای مربوط به استوری (Stories insights) استفاده کنید.

اینستاگرام قابلیت تبلیغاتی خود را با چندین شرکت از جمله Airbnb آزمایش کرده است که از تبلیغات استوری اینستاگرام برای ایجاد آگاهی در مورد تجربیات خود در راه اندازی محصول Airbnb استفاده کرد.

Airbnb (شرکتی که به صورت آنلاین به صاحب خانه ها و آپارتمان های خالی امکان می دهد تا آنها را به میهمانان اجاره دهند) برای دسترسی به مخاطبان مورد نظر خود از زنان 25 تا 44 ساله در ایالات متحده ، از ابزارهای تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کرد. کمپین Experiences on Airbnb نشان می دهد که چگونه مشتریان می توانند با استفاده از Airbnb به مسافرانی که دارای منافع مشابهی هستند دسترسی داشته باشند.

این کمپین با افزایش زیادی در آگاهی از برند موفقیت آمیز بود. هنگامی که از مردم در مورد یک شرکت مسافرتی سوال پرسیده می شد، پاسخ آنها Airbnb بود. مزیت عمده تبلیغات استوری اینستاگرام پتانسیل دسترسی آن است. 150 میلیون کاربر روزانه در استوری اینستاگرام حضور دارند و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است.

دکمه های فراخوان (CTA)

در اواخر سال 2015 اینستاگرام چندین قابلیت جدید را به پلت فرم تبلیغاتی خود اضافه کرد، از جمله دکمه های فراخوان مانند “خرید کنید” (Shop Now) و “نصب کنید” ( Install Now). دکمه های فراخوان در اینستاگرام با مقصد مورد نظر شما ارتباط برقرار می کند تا مهمترین هدف شما از حضور در شبکه های اجتماعی عملی گردد.

چگونه بهترین تبلیغ اینستاگرم را برای کسب و کار خود انتخاب کنید

ویدیو زیر از hootsuite را تماشا کنید تا بدانید چه نوع تبلیغی در اینستاگرام انتخاب کنید که منطبق بر اهداف کسب و کار شما باشد.

چگونه در Instagram تبلیغ کنیم

برای انجام تبلیغات اینستاگرام ابتدا به یک صفحه فیس بوک نیاز خواهید داشت. فیس بوک در حال حاضر مالکیت اینستاگرام را در اختیار دارد و این دو پلتفرم یکپارچه هستند.

مانند پروفایل های فیس بوک، صفحات را می توان با استوری ها، رویدادها و غیره سفارشی سازی کرد. افرادی که یک صفحه را دوست دارند میتوانند به روز رسانی های آن را در فید دریافت کنند. هنگامی که فرآیند راه اندازی یک صفحه فیس بوک برای کسب و کار خود را انجام دادید، می توانید تبلیغات اینستاگرام را شروع کنید.

اول، ثبت نام در Business Manager

 1. به business.facebook.com بروید.
 2. روی Create Account کلیک کنید.
 3. نامی برای کسب و کار خود وارد کنید، صفحه اصلی را انتخاب کنید، و نام و آدرس ایمیل کاری خود را وارد کنید. البته اگر هنوز صفحه ای برای کسب و کار خود ندارید.
 4. بقیه فیلدهای مورد نیاز را وارد کنید.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

به محض دسترسی به Business Manager ، می توانید حساب اینستاگرام خود را اضافه کنید

 1. به Business Manager خود بروید.
 2. در سمت چپ صفحه، روی Business Settings  و سپس Instagram Accounts کلیک کنید.
 3. روی Claim New Instagram Account کلیک کنید.
 4. نام کاربری و رمز عبور خود را اضافه کنید، سپس روی Next کلیک کنید.
 5. برای تأیید یک یا چند حساب کاربری خود برای استفاده از حساب اینستاگرام، کادر کنار هر حساب تبلیغاتی را انتخاب کنید و روی Save Changes کلیک کنید.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

اکنون آماده هستید که تبلیغ اینستاگرام خود را ایجاد کنید.

 1. به ad creation بروید.
 2. یک هدف را از لیست انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که تنها اهداف زیر را می توانید برای تبلیغ در اینستاگرام انتخاب کنید: آگاهی از برند (Brand awareness) ، دسترسی (Reach) ، ترافیک (Traffic برای کلیک به وبسایت یا فروشگاه اپلیکشن برای اپ شما)، نصب برنامه (App installs)، مشارکت یا Engagement (فقط برای مشارکت در پست)، بازدید ویدئو (Video views)، و تبدیل (Conversions برای تبدیل در وب سایت یا اپلیکیشن).
 3. در کنار Campaign Name ، یک نام برای کمپین خود اضافه کنید یا از نام پیش فرضی که ظاهر می شود استفاده کنید.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

اکنون وقت آن است که مخاطبان تبلیغ خود انتخاب کنید.

در بخش Audience ، یک مخاطب برای تبلیغ خود ایجاد کنید. می توانید مشخصات مخاطبان مانند سن ، جنسیت ، علاقه مندی ها ، رفتارها ، قومیت ، محل سکونت و … را انتخاب کنید.

همانند تبلیغات فیس بوک ، تبلیغات اینستاگرام نیز گزینه هایی برای پرداخت به ازای هر مشارکت و یا به ازای هر بازدید (CPM) در اختیار کاربر قرار می دهد. متوسط هزینه به ازای هر کلیک برای تبلیغ اینستاگرام در سه ماهه سوم 2016، 0.72 دلار بود.

اگر رئیس شما یک بودجه خاص برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است، می توانید آن را در قسمت Budget and Schedule قرار دهید، جایی که می توانید یک بودجه انتخاب کرده و زمانبندی تبلیغ خود را تنظیم کنید.

می توانید یک بودجه روزانه (Daily budget) یا یک بودجه بازه زمانی مشخص (Lifetime budget) برای کمپین خود انتخاب کنید. عاقلانه انتخاب کنید.

 • بودجه روزانه : تبلیغ شما را به گونه ای تنظیم می کند تا به طور مداوم در طول روز اجرا شود، به این معنی که الگوریتم به طور خودکار هزینه شما را در روز محاسبه می کند. با این گزینه هزینه روزانه بسته به عوامل مختلف در کمپین شما حداقل خواهد بود.
 • بودجه بازه زمانی : تبلیغ شما را برای مدت زمان مشخصی اجرا می کند، به این معنی که الگوریتم هزینه های شما را در طول دوره زمانی که برای این کمپین تعیین می کنید، محاسبه می کند.

شما می توانید گزینه های بهینه سازی و پیشنهاد پرداخت خود را به صورت دستی تنظیم کنید. در بخش Optimize for Ad Delivery مشخص می کنید که چگونه می خواهید تبلیغ خود را بهینه سازی کنید. در بخش Bid Amount میتوانید یک پیشنهاد دستی انتخاب کنید.

در کنار Ad Set Name ، یک نام برای مجموعه تبلیغ خود اضافه کنید یا از نام پیش فرضی که ظاهر می شود استفاده کنید.

در بخش Format،  نوع رسانه ای که می خواهید تبلیغ خود را اضافه کنید را انتخاب کنید. پیشنهادات فنی و طراحی را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که عکس ها و ویدیوهایتان به بهترین شکل ظاهر شوند.

توصیه های طراحی عکس

 • نسبت تصویر : 1:1
 • اندازه تصویر : 1080×1080 پیکسل
 • کپشن : فقط متن، 125 کاراکتر توصیه می شود

الزامات فنی عکس

 • نسبت تصویر : افقی (1.91:1)، مربع (1:1)، عمودی (4:5)
 • حداقل رزولوشن : 600×315 پیکسل (1.91:1 افقی) / 600×600 پیکسل (1:1 مربع) / 600×750 پیکسل (4:5 عمودی)
 • کپشن : فقط متن، حداکثر 2200 کاراکتر
 • پشتیبانی محدود برای فرمت افقی
 • حداکثر رزولوشن : 1936×1936 پیکسل
 • نوع فایل : jpg یا png
 • حداکثر اندازه : 30 مگابایت

همچنین تصویر شما نباید بیش از 20 درصد متن را شامل شود. از ابزار همپوشانی متن فیس بوک برای دیدن اینکه چقدر متن روی تصویر شماست استفاده کنید.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

توصیه های طراحی ویدیو

 • نسبت تصویر : 1:1
 • نوع فایل : mp4
 • ویدئو : فشرده سازی ویدئو H.264 ، پیکسل های مربع ، نرخ فریم ثابت ، اسکن پیشرفته
 • صوتی : فشرده سازی صوتی Stereo AAC ، بیش از 128kbps +  ترجیح داده شده است
 • کپشن : فقط متن، 125 کاراکتر توصیه می شود

الزامات فنی ویدئو

 • طول متن کپشن : 2200 حرف
 • نسبت تصویر ویدئویی : افقی (1.91:1)، مربع (1:1)، عمودی (4:5)
 • حداقل رزولوشن : 600×315 پیکسل (1.91:1 افقی) / 600×600 پیکسل (1:1 مربع) / 600×750 پیکسل (4:5 عمودی)
 • حداقل طول : 3 ثانیه
 • حداکثر طول : 60 ثانیه
 • نوع فایل : لیست کامل فرمت های فایل پشتیبانی شده را از آدرس facebook.com/help/218673814818907 مشاهده کنید.
 • کدک های ویدئویی پشتیبانی شده : H.264، VP8
 • کدک های صوتی پشتیبانی شده : AAC، Vorbis
 • حداکثر اندازه : 4 گیگابایت
 • نرخ فریم : حداکثر 30fps
 • میزان بیت : اگر از دو رمز گذار استفاده می کنید، تا زمانی که فایل شما بیش از 1 گیگابایت نباشد، برای فایل بیتی محدودیتی ندارید. در غیر این صورت، 8 مگابیت در ثانیه برای 1080p و 4 مگابیت در ثانیه برای 720p.
 • نسبت تصویر Thumbnail : باید متناسب با نسبت تصویر ویدئوی شما باشد. تصویر شما باید شامل حداقل متن باشد.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

جزئیات تبلیغ خود را پر کنید. تیتر، متن و دکمه فراخوان (در صورت لزوم) را انتخاب کنید. روی Show Advanced Options برای گزینه های بیشتر کلیک کنید. به یاد داشته باشید که گزینه های پیشرفته ممکن است بر اساس هدف تبلیغاتی ای که انتخاب می کنید، متفاوت باشند.

در زیر Ad Preview ، مکان های قرارگیری تبلیغ را مشاهده خواهید کرد. به طور پیشفرض، همه مکانها انتخاب خواهند شد. توصیه می شود که تبلیغات خود را در فیس بوک و اینستاگرام همزمان انجام دهید. اما اگر میخواهید تبلیغات خود را در اینستاگرام نمایش دهید، روی Remove کنار همه مکانها به جز اینستاگرام کلیک کنید.

هنگامی که تبلیغ خود را تکمیل کردید، روی Place Order در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. فراموش نکنید که قبل از ضربه زدن روی دکمه سبز بزرگ، تبلیغ خود را بررسی کنید. از آنجا که تبلیغات شما توسط تعداد بسیار زیادی مخاطب دیده می شود، نباید آن را با یک اشتباه در معرض خطر قرار دهید. اگر احساس می کنید بهتر است یکی از هم تیمی های شما نیز آن را بررسی کند ، قبل از ارسال ، می توانید زمانبندی را با تاخیر در نظر بگیرید اما سفارش را ثبت کنید.

چگونه در Instagram با استفاده از Hootsuite تبلیغ کنید

نیازی نیست بین ابزار تبلیغاتی فیس بوک و خود اینستاگرام جابجا شوید. با Hootsuite Ads می توانید تبلیغات اینستاگرام و همچنین تبلیغات فیس بوک را از همان پلتفرمی که تمام فعالیت های بازاریابی اجتماعی خود را انجام می دهید، مدیریت و بهینه سازی کنید.

Hootsuite Ads این امکان را به کاربر می دهد تا به راحتی پست های اینستاگرم را تبلیغ کرده و با آنالیز داخلی موفقیت کمپین را تحلیل کند.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

چگونه در Instagram با استفاده از AdEspresso تبلیغ کنید

اگر شما به قابلیت ها و خدمات سازمانی نیاز نداشته باشید، AdEspresso by Hootsuite (به آدرس adespresso.com) ایجاد، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی تبلیغات اینستاگرام را فوق العاده آسان می سازد. به علاوه ، این ابزار برای سازمان های کوچک و متوسط طراحی و قیمت گذاری شده است.

تبلیغات اینستاگرام و راهنمای کامل کسب و کار

نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام

مخاطبان خود را بشناسید

یکی از شگفت انگیزترین قابلیت های تبلیغات اینستاگرام ، قابلیت های هدف قرار دادن مخاطب است. می توانید تبلیغ را به طور مستقیم به افرادی که ممکن است علاقه مند به پیشنهاد شما باشند، ارسال کنید.

این مشتریان چه کسانی ممکن است باشند؟ چند ساله هستند؟ کجا زندگی می کنند؟ چه نوع شغل هایی دارند؟ خارج از کار چه کاری انجام می دهند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هدف قرار دادن و بهینه سازی تبلیغات اینستاگرام خود، ویدیو زیر از شرکت Hootsuite را مشاهده کنید.

ایجاد جذابیت با کپشن

در تبلیغات اینستاگرام تصاویر همه چیز نیستند. کپشن در پست اینستاگرام شما یک فرصت عالی برای نشان دادن شخصیت برند شما را فراهم می کند. صدای برند شما بخشی از برنامه بازاریابی شبکه های اجتماعی شماست. با پرسیدن این سوالات از خودتان شروع کنید: کیفیت ها و ارزش هایی که می خواهم برند من تبلیغ کند چیست؟

یک لیست ایجاد کنید و از آن برای ایجاد تصویر خود استفاده کنید. می توانید چندین صفت که برند شما را توصیف می کنند مشخص کرده و برای اصلاح صدای برند خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای ما را برای نوشتن کپشن اینستاگرام عالی بررسی کنید.

از هشتگها استفاده کنید

با توجه به مطالعاتی که Simply Measured انجام داده است، در پست های اینستاگرام با حداقل یک هشتگ به طور متوسط 12.6 درصد بیشتر از آنهایی که هشتگ ندارند، مشارکت صورت می گیرد. بنابراین از هشتگ هایی که مربوط به پست و مخاطبان مورد نظر شما هستند استفاده کنید اما از تعداد هشتگ زیاد استفاده نکنید که متن شما شلوغ و خواندن آن مشکل شود. در مورد هشتگ گذاری ، راهنمای کامل هشتگ برای کسب و کار را مطالعه کنید.

یک سبک مشخص را دنبال کنید

استفاده از فیلتر یا سبک مشابه در پست های اینستاگرام برند شما می تواند ظاهر خوبی به فید شما بدهد. با این کار مخاطبان در فید خود، شما را به سرعت شناسایی می کنند. محققان دریافتند که 90 درصد از شناسایی سریع در مورد یک محصول تنها می تواند بر اساس رنگ باشد.

از بهترین ها بیاموزید

می توانید از پیج اینستاگرامی به نام Hootsuite Showcase که شامل حساب های دیدنی و جذاب و یا کمپین های تبلیغات اینستاگرام می باشد به عنوان یک منبع برای الهام گرفتن و روشی آسان برای دیدن آنچه دیگران در پلت فرم انجام می دهند، استفاده کنید. هر حساب یا کمپین بر اساس تفکر و خلاقیت انتخاب شده است.

اینها به عنوان “بهترین های اینستاگرام” (Best of Instagram) می باشند، درس های فراوانی وجود دارد که می توان از محتوای موجود در Hootsuite Showcase یاد گرفت.

 

منبع : Instagram Ads: The Complete Guide for Business

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟