تایید اعتبار در اینستاگرام و نحوه اعتبار سنجی آن
4.43/5 (7)

تایید اعتبار در اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

تایید اعتبار در اینستاگرام و نحوه اعتبار سنجی آن

همه دوست دارند در اینستاگرام تایید شوند اما این کار ساده نیست.

برای بازاریابان شبکه های اجتماعی ، اعتبار سنجی (validation) اغلب مترادف با تایید (verification) است. بسیاری از شبکه های اجتماعی بزرگ دارای یک سیستم تأیید اعتبار هستند به این صورت که حساب های خاصی را از بقیه جدا می کنند که اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست.

متاسفانه، در اینستاگرام تایید شدن کار ساده ای نیست. برای کسب اطلاعات در مورد وضعیت فعلی تایید اعتبار در اینستاگرام و کارهایی که می توانید انجام دهید تا به مخاطب خود اطمینان دهید که پروفایل شما معتبر و مورد تایید است ، این مطلب را بخوانید.

مزایای تأیید اعتبار در اینستاگرام

تأیید اعتبار به این معنی است که حساب شما توسط اینستاگرام تأیید شده است. این کار به افراد کمک می کند تا به راحتی برندها یا چهره هایی که می خواهند دنبال کنند را پیدا کنند. حساب های تأیید شده دارای علامت آبی کوچکی در کنار نام خود هستند.

تایید اعتبار در اینستاگرام و نحوه اعتبار سنجی آن

این مهر تایید از اینستاگرام مورد تقاضای حساب های بسیار زیادی است، دقیقا به همین دلیل است که آنها هر حسابی را تأیید نمی کنند. اگر همه بتوانند در اینستاگرام تأیید شوند، این طراحی ارزش خود را از دست می دهد.

آیا من می توانم در اینستاگرام تایید شوم؟

بر اساس گفته خود اینستاگرام ، “در حال حاضر فقط برخی از شخصیت های عمومی ، افراد مشهور و برند ها مورد تایید قرار گرفته اند.” بنابراین اگر شما یک شخصیت یا برند شناخته شده ای دارید و احتمال اینکه افرادی نام شما را جعل کنند وجود دارد، ممکن است بتوانید علامت آبی رنگ در اینستاگرام را دریافت کنید، پس به اینستاگرام اطلاع دهید که می خواهید تأیید شوید. اما دریافت تاییدیه اعتبار قطعی نیست.

اگر شما فرد یا برند مهمی نیستید و تعداد فالوورهای خیلی زیاد ندارید، در واقع شانسی برای تایید شدن ندارید. در حال حاضر هیچ راهی برای درخواست یا خرید نشان تایید در اینستاگرام وجود ندارد.

پیشنهاد می کنیم از راهنمای دریافت تاییدیه در فیسبوک و ایجاد اعتبار آنلاین برند استفاده کنید.

گزینه های دیگر من چه هستند؟

اگر نمیتوانید در اینستاگرام تأیید شوید، روشهای دیگری برای کسب اعتبار حساب کاربری اینستاگرام شما وجود دارد.

1. به حساب کاربری خود در وبسایت و سایر پروفایل های اجتماعی لینک دهید. این نه تنها به افراد کمک می کند شما را در اینستاگرام پیدا کنند، هر گونه سردرگمی در مورد حساب های رسمی شما را برای افراد از بین می برند.

2. سعی کنید در پنجره Explore نمایش داده شوید. ایده ای شفاف از مخاطبان خود داشته باشید و آنها را بشناسید، به نوع محتوایی که در تب Explore خودتان نمایش داده می شود توجه کنید و محتواهایی که باعث تعامل می شود ارسال کنید.

3. از قابلیت های کمتر شناخته شده اینستاگرام استفاده کنید. آیا پست های خود را بایگانی می کنید؟ از کدهای UTM استفاده می کنید؟ اگر به طور فعال از جدیدترین قابلیت ها برای ارائه محتوای مرتبط و هیجان انگیز به مخاطب خود استفاده کنید ، مخاطبین شما در مورد ارتباط با برند شما در اینستاگرام احساس اعتماد خواهند کرد.

 

منبع: Get Verified on Instagram

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟