بورد گروهی پینترست ابزار جدید تعاملی
4.56/5 (9)

بورد گروهی پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

بورد گروهی پینترست ابزار جدید تعاملی

پینترست ابزار تعامل گروهی را برای ارتباطات بیشتر در قالب بوردهای گروهی ایجاد کرده است که هدف آن افزایش تعاملات بین فردی میباشد. این ابزار فعالیتهایی مانند برنامه ریزی برای یک رویداد یا پروژه خاص و یا گفتگوی یک سری از افراد در مورد موضوعی مشترک را در این پلتفرم آسان میکند.

 

ابزار تعامل گروهی

طبق توضیحات پینترست:

پینترست اکنون از بوردهای گروهی رونمایی کرده است. حالا میتوانید چند نفر در بورد گروهی پینترست جمع شوید و درباره فعالیت مشترکی که با هم دارید، گفتگو کنید. همانطور که در عکس بالا می بینید در ابزار تعامل گروهی میتوانید عکسهای مربوط به گروهتان را پین کنید و یا در مورد پین های گروه در قسمت Say Something صحبت کنید، عکسها را لایک کنید و یا منشن کنید. این مکالمه ها به همین گروه محدود میشود و اینجا یک محیط خصوصی است.

اکثر افراد از بوردهای گروهی برای تعامل با خانواده و دوستان استفاده میکنند مثلا برای هماهنگی یک مهمانی، برنامه ریزی برای یک دیدار دوستانه و یا پروژه های گروهی.

پینترست، در ادامه افزودن قابلیت ذخیره تصاویر با یک کلیک در بوردها، همواره تلاش میکند در زندگی افراد کاربردی تر شود و ابزار بورد گروهی پینترست نیز در راستای همین هدف است.

تمرکز این ابزار بر تعاملات بین فردی است و منافع ان برای برندهای تجاری به نظر محدود میرسد ولی با این حال برندها از این ابزار میتوانند به عنوان یک راه منحصر به فرد برای تعامل بیشتر با مخاطبانشان در این پلتفرم استفاده کنند. هر چند برنامه های دیگری به این منظور وجود دارد و آنها هم احتیاج به مدیریت و زمان دارند ولی اگر مخاطبان هدفتان عمدتا در پینترست باشند، این ابزار گزینه دیگری برای بررسی جهت ایجاد تعامل است که ارزش صرف وقت و انرژی را دارد.

به طور حتم ارزش پینترست در حال افزایش است. گزارشهای اخیر نشان میدهد که پینترست با سرعت بیشتری نسبت به اسنپ چت و توییتر در حال رشد است و داده های خود پلتفرم نیز نشان میدهد که 90 درصد مخاطبان هفتگی از پینترست برای تصمیمات خرید استفاده میکنند، علاوه بر این 78 درصد مخاطبان اذعان دارند که محتوای برندها در این پلتفرم برایشان مفید است.

پیشنهاد میکنیم آموزشهای تخصصی پینترست را حتما مطالعه کنید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

بورد گروهی پینترست ابزار جدید تعاملی

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟