به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )
4.56/5 (9)

آشنایی با به روز کردن پروفایل لینکدین در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

در مطلب قبلی به مشخصات عکس پروفایل لینکدین پرداختیم و در این مطلب در مورد به روز کردن پروفایل لینکدین صحبت کنیم.  آخرین باری که اطلاعات LinkedIn خود را بررسی کردید چه زمانی بوده است؟ بررسی مرتب پروفایلتان ، این اطمینان را می دهد که کارها و دستاوردهای جدید اضافه می کنید و از شر اطلاعات غیرضروری رها می شوید.

در این مقاله 7 راه آسان برای آماده سازی پروفایلتان برای سال جدید را خواهید آموخت.

 1. قدم اول ، به روز کردن پروفایل لینکدین : به روز کردن برند

اولین چیزی که برای دسترسی به پروفایل خود به آن نیاز دارید برند شماست ، با عکسهایتان شروع کنید.

اگر طی 12 ماه گذشته تغییراتی در برندتان ایجاد کرده اید اطمینان حاصل کنید که عکس بکگراند شما برند و تغییرات شما را منعکس می کند. علاوه بر این ، اگر یک محصول ، خدمت یا … جدیدی را راه اندازی کرده اید، ممکن است بخواهید آن ها را در عکس بکگراندتان بگنجانید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

بررسی کنید عکس بکگراندتان با برندتان مطابقت داشته باشد. به خاطر داشته باشید در نسخه جدید LinkedIn ، ابعاد عکس هدر تغییر خواهد کرد ( عکس باریک تر خواهد شد).پس حواستان به این مسئله باشد. سپس عکس خود را در اولین فرصت ممکن آپدیت کنید. همچنین اگر در یک سال گذشته ازدواج کرده یا طلاق گرفته اید ، مطمئن شوید که نام شما صحیح است ، اگر بخواهید نام قبلی خود را ثبت کنید ، لینکدین جایی برای نام قبلی شما در نظر گرفته است. به پروفایلتان بروید ، آیکون Edit کنار نامتان را کلیک کنید ، در کادر پایین Former Name کلیک کنید و نام جدید را تایپ کنید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

اگر طی یک سال گذشته نام شما تغییر کرده است ، پروفایلتان را به روز کنید . حتی جایی برای ثبت نام قبلیتان نیز وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که 120 کاراکتر در سرصفحه (هدلاین) پروفایل شما دقیقا منعکس کننده این باشد که شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید و در حال حاضر به چه کسانی خدمات رسانی می کنید.

برای مثال Steve Dotto ویدیوهایی را در شبکه های اجتماعی اش ارائه کرده است بنابراین ” Social Broadcaster ” را به عنوان خود اضافه کرده است.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

هدلاین پروفایل خود را اضافه یا ویرایش کنید تا مطمئن شوید 120 کاراکتر شما بیشترین مطابقت را با شما و کسب و کارتان دارد. تا از این طریق پروفایل شما در نتایج جستجو بسیار بالا نشان داده می شود . پس اطمینان حاصل کنید که همه برند شما را دربر داشته باشد.


ترفند مرتبط: ترفندهای عکس پروفایل لینکدین


 2. گام دوم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : بررسی تصاویر و مدیاهای باارزش

به احتمال زیاد از آخرین باری که پروفایل خود را بررسی کرده اید مباحث و مطالب جدیدی در مورد کسب و کار شما ایجاد شده است. این که وبلاگی با شما مصاحبه ای انجام داده است، یا در ویدئویی در یوتیوب حضور دارید یا دموی محصولی در Facebook Live را انجام دادید ، ممکن است چیز جدیدی برای به نمایش گذاشتن در LinkedIn داشته باشید.

جستجوی آنلاین برای خودتان انجام دهید و کامپیوتر خود را بررسی کنید .بعد از آن خواهید دید که چه مطالب باارزشی ممکن است در پروفایل شما از قلم افتاده باشد . حداقل دو مورد جدید از محتوا را برای اضافه کردن انتخاب کنید. این فایل ها یا لینک ها را زیر خلاصه عنوان خود اضافه کنید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

مدیاهای جدید به پروفایلتان اضافه کرده و به گونه ای تنظیم کنید تا جدیدترین مدیاها در ابتدا قرار گیرند. زمانیکه مطالب جدیدی به پروفایلتان اضافه می کنید ، تنظیم مجدد انجام دهید تا جدیدترین و مناسبترین مدیا قابل مشاهده باشد.


مطلب پیشنهادی: برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزارهای جدید


3. گام سوم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : سوابق و تجربیات خود را مرور کنید

بخش “سوابق و تجربیات گذشته” یکی از اشتباهات رایج در لینکدین است. تجارب گذشته را آرشیو کنید و اطمینان حاصل کنید که سوابق کاری فعلیتان صحیح است. مشابه مدیا ، شما میتوانید سوابق کاری فعلیتان را تنظیم مجدد کنید . فقط کافیست هر Position block را کلیک کرده و درگ کنید. به این ترتیب مهمترین کارهای شما در ردیف اول نمایش داده می شود.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

پوزیشن های جدید به به پروفایل لینکدینتان اضافه کرده و آنها را به ترتیب اهمیت مرتب کنید. لیست کردن تجربیات گذشته به عنوان تجربیات فعلی ،باعث سردرگمی شده و شما را غیرحرفه ای نشان می دهد و به اعتبار شما لطمه می زند.


ترفند مرتبط: ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین


4. گام چهارم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : لینک های وبسایت را چک کنید

خیلی مهم است که به طور منظم لینک های وبسایت را چک کرده و مطمئن شوید که هنوز قابل مشاهده هستند. برای چک کردن لینک هایتان ، به قسمت websites پایین contact در پروفایلتان رفته و اگر نیاز به افزودن لینک و یا تغییر آنها دارید (تا سه لینک میتوانید داشته باشید) ، آیکون edit را کلیک کنید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

به طور منظم لینک های موجود در پروفایل لینکدینتان را بررسی و در صورت لزوم به روز کنید. برای سفارشی کردن متن روی لینکتان Other را انتخاب کنید. لینکتان را اضافه کرده و Save را کلیک کنید.


ترفند مرتبط: ترفندهای لینکدین و 10 نکته ناشناخته آن


 5. گام پنجم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : دسترسی به مخاطبان

آخرین باری که کانتکت هایتان را در لینکدین به دقت بررسی کرده اید چه زمانی بوده است؟ ایده خوبی است اگر بطور منظم کانتکت هایتان را مرور کنید ، افراد غیرضروری و نامرتبط را حذف کنید ، افراد” مزاحم “را بلاک کنید و مهمتر از همه با کسانی که به شما در ساختن کسب و کارتان کمک می کنند تماس مجدد برقرار کنید. علی الخصوص اگر شما open networker هستید (یعنی شما همه دعوتنامه ها را چه بشناسید چه نشناسید می پذیرید) و همچنین اگر فقط با افرادی که می شناسید ارتباط برقرارمی کنید. شما می توانید از تب کانکشن مستقیما به افراد پیام داده یا آنها را حذف کنید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

به طور مرتب کانتکت هایتان را بررسی کرده و آنها را حذف کرده و یا تماس برقرار کنید.تعطیلات بهانه خوبی برای برقراری تماس در لینکدین می باشد اما شما در واقع می توانید هر زمانی از سال این کار را انجام دهید. پیغام احوالپرسی برای آنها ارسال کنید ، همدیگر را معرفی کرده و از آنها نظرخواهی کنید.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

به کانتکت هایتان پیام داده و با آنها تماس مجدد برقرار کنید. برقراری ارتباط با افراد از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است ، گاهی این پیغامها منجر به اتفاقات خوب در کسب و کار شما می شود.


مطلب آموزشی مرتبط: بایدها و نبایدها در لینکدین


6. گام ششم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : فعالیتتان را ببینید

به اشتراک گذاری مطالبتان یکی از بهترین راهها برای دیده شدن و بازدید پروفایل شما می باشد. برای مشاهده مطالب قبلی ، پیکان سمت راست view profile as را کلیک کرده و view recent activity را انتخاب کنید.تب recent activity جایی است که شما می توانید ببینید کدام یک از مطالبتان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )
به طور منظم ( حداقل سه روز در هفته) ، شما باید فعالیت ها ، مطالب و مقالاتی که نه فقط با برندتان مرتبط هستند بلکه برای بازار هدفتان باارزش هستند را به اشتراک بگذارید. اگر در زمینه اشتراک گذاری فعالیت هایتان فعال هستید استراتژی خوبی است و اگر نیستید این یک یادآوری مهم است که شما به آن نیاز دارید.

 7. گام هفتم ، به روز کردن پروفایل لینکدین : صفحه شرکتتان را چک کنید

مشابه پروفایل شخصیتان ، صفحه شرکتتان در لینکدین را نیز ارزیابی و بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که عکس پس زمینه صفحه شرکتتان مرتبط و از نظر سایز مناسب می باشد.(عکس پس زمینه قدیمی برای رابط کاربری جدید مناسب نمی باشد پس بعد از دریافت نسخه جدید به این مسئله دقت کنید.)

همچنین ، شرح شرکتتان را در بخش about us به روزرسانی کنید .

به روز کردن پروفایل لینکدین ( Linkedin )

عکس ، درباره ما و فعالیت هایتان را در صفحه شرکتتان در لینکدین بررسی و مرور کنید. لینکدین تغییرات و به روزرسانی ها را هایلایت می کند پس اطمینان حاصل کنید که مطالبی که در صفحه شرکتتان به اشتراک می گذارید جدید و مهم باشد.


مطلب پیشنهادی: ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها


نتیجه گیری از به روز کردن پروفایل لینکدین

الان زمان خوبی برای مرور ، بررسی مجدد و به روز کردن پروفایل شماست. همه قسمت های پروفایل شخصی و پروفایل شرکتتان را چک و هر گونه مطالب غیرضروری را حذف کنید که شامل تجربیات ، promotion ها و لینک های قدیمی می باشد.

به دلیل تغییرات پیش روی لینکدین ، ممکن است بخواهید به دفعات بیشتری پروفایلتان را بررسی کنید .یک بار در ماه یک یاداوری برای خود بگذارید تا ببینید رابط کاربری تغییر کرده است یا خیر.سپس به محض دریافت آن چند دقیقه زمان خواهد برد تا مطمئن شوید همه چیز همانگونه باشد که شما میخواهید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟