بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین
4.41/5 (17)

بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین

قابلیت جدید Linkedin برای کمک به کسب و کارها

قبل از این در مورد آپشن مسیر شغلی در لینکدین صحبت کردیم و امروز قابلیتی جدید را بررسی میکنیم که پرداختهای تبلیغاتی لینکدین را بهینه سازی میکند.

بر اساس نموداری که اخیرا منتشر شده بود، لینکدین به کاربران کمک میکرد تا بهترین گزینه تبلیغاتی را برای برند تجاری شان تشخیص دهند. اکنون در این پلتفرم، برگه ای برای بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین طراحی شده تا به عنوان راهنما به کسب و کارها کمک کند تا در فرآیند تبلیغات پولی آنها به اهداف تبلیغاتی و تجاری شان نزدیکتر شوند.

این قابلیت مشخص میکند که چطور insight tag لینکدین (یک قطعه کد سبک که با اضافه کردن آن به وبسایت میتوان گزارشهای دقیقی از نتایج کمپین ها دریافت کرد) جهت تعیین مخاطبان مناسب برای کمپین های تبلیغاتی خود از ابزار مدیر کمپین در این پلتفرم، استفاده میکند.

از طریق ابزار مدیریت کمپین های تبلیغاتی در وبسایت، شما به اطلاعات مفیدی دست پیدا میکنید به عنوان مثال شما از طریق insight tag لینکدین و آپشنهای جغرافیایی این برنامه میتوانید متوجه شوید که افرادی که به صورت پیوسته از وبسایت شما دیدن میکنند در کدام موقیعتهای مکانی، در کدام صنایع و عنوانهای شغلی هستند.

استفاده از برگه بهینه سازی تبلیغات پولی لینکدین ، آسان است ولی میتوان از جزئیات دقیق استخراج شده از آن برای هدفگذاری فعالیتهای تبلیغاتی هدفمند به خوبی استفاده کرد.

بهینه سازی فعالیت های پولی لینکدین

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟