بهبود Help Center لینکدین با اضافه کردن هایلایتهای متنی
4.4/5 (5)

بهبود Help Center لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

بهبود Help Center لینکدین با اضافه کردن هایلایتهای متنی

در خبر پیش راجع به  اضافه شدن گزینه اشتراک گذاری موقعیت مکانی در لینکدین صحبت کردیم. در این خبر، شما را آپدیت جدید لینکدین در ارتباط با بهبود help center آشنا خواهیم کرد.

لینکدین ابزار help center خود را به روز کرده است تا آن را از نظر محتوایی قوی تر کند و کاربران بتوانند ارتباط بهتری با این مرکز برقرار کنند. در این آپدیت ارتباط کاربران با help center بدون نیاز به بخش جداگانه ای از پلتفرم لینکدین سریعتر و بهتر شده است.

طبق توضیحات لینکدین:

متوجه شدیم که علیرغم محتواهای غنی موجود در help center، کاربران در زمان نیاز به کمک لینکدین با مشکل مواجه میشوند، بدین صورت که باید کار خود را در پلتفرم متوقف کنند و به قسمت help بروند. ما برای کاربری راحت تر چالشی ایجاد کردیم و آن این بود که آیا میتوانیم به جای بردن اعضا به help center برای یافتن جواب مشکلشان، help center را نزد اعضا بیاوریم؟

در این راستا لینکدین در آپدیت جدید خود بدین گونه عمل کرد که بسته به مکانی از پلتفرم که شما در حال استفاده از آن هستید، نکات مهم و سوالات احتمالی که بیشترین جستجوها در آن رابطه شده است را در صفحه شما به صورت هایلایت نشان میدهد تا در صورت نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. مثلا اگر شما در قسمت مربوط به استخدام و کاریابی پلتفرم لینکدین باشید، راهنمای های مربوط به استخدام در صفحه شما هایلایت میشود تا در صورت ایجاد مشکل به راحتی از آنها استفاده کنید.

بهبود help center لینکدین


ترفند پیشنهادی : قابلیت ویژه لینکدین در یافتن شغل و ایجاد همکاری سودمند


مزایای Help Center جدید لینکدین

این مساله (ترک فعالیت و جستجو در help center) به ظاهر امری ساده بود اما لینکدین به شکلی عالی آنرا مدیریت کرده و راه حل ارایه داد، فرآیند کاربری را ساده کرد تا کاربران مجبور نباشند به خاطر سوال خود فعالیتشان را متوقف کرده و به بخش دیگری از پلتفرم بروند این تغییر به ظاهر ساده ارتباط کاربران را با لینکدین بیشتر کرده و آنها را به خوبی در جریان نگه میدارد.

طبق گزارش Q1 مایکروسافت در سال 2019 سطح تعامل کاربران با پلتفرم لینکدین بسیار خوب بوده است و همچنین این شبکه اجتماعی در حال حاضر 575 میلیون کاربر دارد و در مسیری درست در حال رشد است.

هایلایت های متنی جدید فعلا فقط در نسخه دسکتاپ لینکدین قابل دسترسی است و به زودی در نسخه موبایل هم راه اندازی میشود.


مطلب آموزشی مرتبط: بازاریابی لینکدین و راهنمای کامل کسب و کار


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟