بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

اینستاگرام قابلیت های فوق العاده جدیدی برای بهبود تجربه کاربری هم برای بازاریابان و هم برای کاربران راه اندازی کرده است. ابزارهای خلاقانه جدید و روش های جدید جذب مشارکت با استیکرهای نظرسنجی اضافه شده اند. همچنین اینستاگرام برخی از قابلیت هایی که از قبل وجود داشته را توسعه داده است از جمله یکپارچه سازی Shopify و کنترل کامنت ها.

در این مطلب قصد داریم نگاه دقیق تری به همه این به روزرسانی ها و مفهوم و کاربرد آنها برای کسب و کار شما داشته باشیم.

Shopify یکپارچه سازی اینستاگرام را توسعه می دهد

اولین بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 که در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد، بهبود و توسعه قابلیت خرید از اینستاگرام است.

Shopify قابلیت های خرید اینستاگرامش را برای هزاران تاجر ارائه کرده است. اگر این کار به خوبی پیش برود احتمالا این روند ادامه پیدا خواهد کرد. این قابلیت به کسب و کارهای Shopify این امکان را می دهد تا از اینستاگرام به عنوان یک کانال اضافه استفاده کنند و همچنین کار با آن از سایر اپلیکیشن های جانبی خرید مانند Have2Have.IT ساده تر است.

این قابلیت در حال حاضر از کاتالوگ محصول فیسبوک برای تگ کردن محصولات به تصاویر استفاده می کند. اگر به آن دسترسی داشته باشید و کاتالوگ محصول را در فیسبوک ارائه کرده باشید، محصول به راحتی و با چند کلیک با اینستاگرام یکپارچه می شود. پس از انجام این کار ، می توانید هر تصویر جدیدی را با محصولات داخل کاتالوگ تگ کنید.

همه پست های قابل خرید به وسیله یک آیکون شبیه سبد خرید سفید کوچک در گوشه بالا و راست پست قابل شناسایی خواهد بود.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

زمانی که یک کاربر روی یک پست کلیک می کند ، پیغام “برای مشاهده محصول ضربه بزنید” (tap to view products) را مشاهده خواهد کرد.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

زمانی که روی محصول کلیک می کند جزییات محصول نمایش داده خواهد شد.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

اگر دوباره کلیک کنند ، می توانند محصول را مستقیما از درون برنامه و بدون ترک اینستاگرام خریداری کنند.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

این یک قابلیت فوق العاده است و زمانی که راه اندازی کامل شد خواهید دید که چطور بر کسب و کارهای کوچک تاثیر می گذارد.

یکپارچه سازی Shopify خبر بسیار بزرگی است که تمام کسب و کارهای Shopify باید دقیق تر آن را بررسی کنند. به محض اینکه به آن دسترسی پیدا کردید آن را تست کنید. حتی اگر Shopify ندارید و یا به قابلیت جدید یکپارچگی دسترسی ندارید ، این ماه همچنان قابلیت های فوق العاده دیگری اضافه شده که می توانید از آنها برای کسب و کارتان بهره ببرید.

استیکرهای نظرسنجی اینستاگرام

از دیگر بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 که طرفداران بسیاری در ابتدای معرفی آن پیدا کرده ، قابلیت انجام نظرسنجی های تعاملی با مخاطبان در استوری می باشد.

همانطور که می دانید قابلیت استوری اولین بار در اسنپ چت به مخاطبان عرضه شد ولی به دلیل به روزرسانی های مکرر در استوری اینستاگرام  ، تعجبی ندارد که تعداد زیادی از کاربران اسنپ چت به سمت اینستاگرام جذب شده اند. قابلیت هایی مثل تبلیغ در استوری ، استیکرهای مکان و اکنون استیکرهای نظرسنجی.

استیکرهای نظرسنجی امکان پرسیدن سوال را به شما می دهد و دو پاسخ را در اختیار کاربر قرار می دهد تا انتخاب کند. پیش فرض پاسخ ها بله و خیر است ، اما می توانید از کاربران بخواهید تا بین دو گزینه مختلف یکی را انتخاب کنند. می توانید از آنها بخواهید تا بین دو محصول یکی را انتخاب کنند یا مثلا بپرسید کفشی که خریده اید برای شب بهتر است یا روز.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

کاربران بر روی پاسخ خود ضربه می زنند و شما قادر خواهید بود پاسخ ها را بی درنگ مشاهده کنید. می توانید ببینید چه کسی و به چه گزینه ای رای داده و بازدیدکنندگان هنگامی که استوری را می خوانند می توانند ببینند تا آن زمان کدام گزینه بیشتر رای آورده است. این روش بسیار خوبی برای جذب مشارکت از طریق استوری است. به عنوان مثال می توانید آن را بخشی از یک مسابقه قرار دهید .

زمانی که می خواهید استیکر نظرسنجی به استوری خود اضافه کنید ، مانند شکل زیر “Poll” را انتخاب کنید.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

می توانید فیلدها را کاملا سفارشی کنید ، اما توجه داشته باشید که در حال حاضر فقط دو گزینه را می توانید اضافه کنید. برای ویرایش متن ، فقط کافی است روی آن کلیک کنید ، سپس می توانید پیش فرض Yes و No را تغییر داده و متن مورد نظر خود را وارد کنید.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

این قابلیت راهی دقیق و مطمئن برای جذب سریع مشارکت و بررسی و ارزیابی پاسخ ها در اختیار شما قرار می دهد. این نظرسنجی هر چند کوتاه می تواند فرصتی برای کسب نتایج ملموس و اثبات شما در شبکه های اجتماعی باشد.

ابزارهای خلاقانه جدید برای استوری

آیا می خواهید استوری شما کامل تر به نظر برسد؟ برای این کار چند ابزار جدید و خلاقانه که در بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 ایجاد و بهبود یافته اند، معرفی خواهیم کرد.

اولین ابزار، ابزار جدید تراز کردن (alignment) می باشد. زمانی که به استوری خود متن ، استیکر یا دیگر عناصر گرافیکی اضافه می کنید خطوط آبی اطراف صفحه نمایش خود خواهید دید دلیل وجود این خطوط :

 1. در جاگذاری عناصر طراحی به شما کمک می کنند
 2. زمانی که کسی استوری شما را مشاهده می کند عناصری ممکن است خارج از کادر قرار بگیرند که آنها را به شما نشان می دهد.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

همچنین گزینه های انتخاب رنگ برای متن و قلم وجود دارد. این ابزار همچنین به طور اتوماتیک با توجه به تم استوری شما رنگ هایی که مناسب استوری شما هستند را شناسایی کرده و آنها را به شما پیشنهاد می دهد.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

بهبود کنترل روی کامنت ها

چند ماه پیش ، قابلیت های جدیدی برای کنترل کامنت ها مثل مسدود کردن کامنت های توهین آمیز ایجاد شد که این ماه نیز این قابلیت ها توسعه داده شده است.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

اکنون پروفایل های عمومی پس از بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 می توانند :

 • انتخاب کنند چه کسی می تواند زیر پست شما کامنت بگذارد. می توانید دسترسی کامنت گذاشتن را به همه یا به گروه خاصی از افراد بدهید. گزینه های انتخابی شامل ” افرادی که شما را دنبال می کنند ” ، ” افرادی که شما آنها را دنبال می کنید ” یا این دو گروه با هم می باشد.
 • مسدود کردن افرادی خاص برای کامنت گذاشتن
 • استفاده از فیلتر مسدود کردن کامنت های توهین آمیز به زبان های عربی ، آلمانی ، فرانسه و پرتغالی ، علاوه بر انگلیسی

اگر تا به حال از فیلترهای نظارت بر کامنت استفاده نکرده اید آن را امتحان کنید. به آنها نیاز خواهید داشت.

استوری اینستاگرام برای دسکتاپ

شاید یک از هیجان انگیزترین بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 ، امکان آپلود و مشاهده استوری ها در دسکتاپ و از طریق وبسایت و یا اپ مایکروسافت است.

تاکنون، استوری اینستاگرام یک قابلیت محدود به تلفن همراه بوده است. پیش از این فیس بوک نیز استوری ها را برای تلفن همراه راه اندازی کرده بود و سپس در عرض چند ماه اقدام به ایجاد آن برای کاربران دسکتاپ کرد.

اینستاگرام نیز همین کار را انجام داده است و استوری ها به زودی برای دسکتاپ و ورژن وب در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ممکن است بعضی ها این قابلیت را داشته باشند و بعضی افراد نداشته باشند . اما طی چند هفته آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

این یک فرصت عالی برای کسب و کارهاست تا از طریق استوری دسترسی بیشتر ایجاد کنند. در حالی که تقریبا همه کاربران اینستاگرام از اپلیکیشن موبایل اینستاگرام استفاده می کنند ، با توسعه ورژن دسکتاپ ممکن است کاربران بیشتری به سمت نسخه دسکتاپ جذب شوند. حتی در صورتی که این اتفاق نیفتد ، تنها اطمینان از اینکه فالوورها هر زمان که به نسخه دسکتاپ مراجعه کنند ، استوری شما را می بینند ، به شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر اینکه قادر به دیدن استوری ها در دسکتاپ و سایت موبایل هستید، میتوانید استوری ها را مستقیما از نسخه های وب موبایل سایت (نه دسکتاپ) آپلود کنید. برای کسانی که قادر به نگه داشتن اپلیکیشن اینستاگرام در تلفن خود نیستند یا نمی توانند آن را دانلود کنند، این یک فرصت عالی است.

به روز رسانی های گالری اینستاگرام

چند ماه پیش اینستاگرام قابلیت به اشتراک گذاری چندین عکس یا ویدئو در یک پست را در اختیار کاربران قرار داد. قبلا، همه این تصاویر به صورت مربع بود. بروز رسانی جدید این قابلیت، به ما این امکان را می دهد تا فرمت های تصویری متعدد از جمله افقی و عمودی هم برای تصاویر و هم ویدئوها در یک پست قرار دهیم.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

این تغییر خیلی بزرگی نیست، اما انعطاف پذیری بیشتری در رابطه با محتویاتی که می خواهیم به اشتراک بگذاریم و ایجاد خلاقیت بیشتر ، به ما بدهند. گاهی اوقات برای ارسال بعضی عکس ها که نما و فرمت خاصی دارند به مشکل بر میخوردیم و مجبور بودیم آنها را جداگانه و تکه تکه پست کنیم که این بروزرسانی جدید باعث رفع این مشکل شده است. این قابلیت نیز هنوز در دسترس همه قرار ندارد و طی چند ماه آینده در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

مانیتور کردن مشارکت در اینستاگرام از طریق فیسبوک

با وجودی که بسیاری از بازاریابان از نرم افزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی برای ساده تر کردن فرآیند بازاریابی استفاده می کنند ، اما باز هم گاهی اوقات احساس می شود از طریق فیسبوک (یا هر پلتفرم دیگری) می توان بعضی کارها را راحت تر انجام داد.

به کمک بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017 ، ما هم اکنون می توانیم از طریق ارتباط پروفایل فیس بوک و صفحات اینستاگرام ، مشارکت در اینستاگرام را مانیتور کرده و پاسخ دهیم.

این قابلیت واقعا عالی است. اگر معمولا بیشتر در فیسبوک کار می کنید ، زمانی که برای یکی از پست های اینستاگرام شما کامنتی گذاشته می شود ، می توانید از طریق فیسبوک آن را مشاهده و پاسخ دهید. این امکان وجود دارد که از طریق دسکتاپ فیسبوک ، کامنت ها را بررسی و پاسخ دهید ، که یک مزیت بزرگ است.

این قابلیت نیز هنوز در دسترس همه قرار ندارد. اکثر کسب و کارها و بسیاری از پروفایل های شخصی احتمالا ظرف چند هفته آینده آن را در اختیار خواهند داشت.

کامنت های تو در تو

این مورد یک به روز رسانی جزئی به نظر می رسد ، اما در واقع می تواند تاثیر قابل توجهی در تعامل داشته باشد. در حال حاضر، اینستاگرام به مرور کامنت های تو در تو را روی اپلیکیشن موبایل راه اندازی می کند.

این به چه معنی است؟ پیش از این، همه نظرات به ترتیب و به طور مستقیم در یک خط پست می شدند،. اگر به کامنت شخصی پاسخ دهید، سپس دیگران بعد از پاسخ شما کامنت بگذارند، گفتگوی شما قطع خواهد شد و کامنت های شما پشت سر هم نمی آید.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

با کامنت های تو در تو ، قادر خواهیم بود از همان سیستم سازمان یافته ای که در حال حاضر در فیس بوک وجود دارد استفاده کنیم.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

در نتیجه، این قابلیت موجب راحت تر شدن برقراری ارتباط با فالوورها می شود و به ما این امکان را می دهد که گفتگوهای پیوسته و جامع داشته باشیم. با این که به نظر ساده و کوچک می آید، اما در واقع یک تغییر بسیار بزرگ است؛ هر چیزی که باعث شود فالورها راحت تر و مستقیم تر با شما ارتباط برقرار کنند، بسیار ارزشمند است. می توانید به سؤالات آنها به سرعت پاسخ دهید، ارتباط بهتری برقرار کنید و وفاداری مشتریان را افزایش دهید. این قابلیت نیز در اختیار بعضی کاربران قرار گرفته و به زودی در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

به ظاهر، به روز رسانی های ماه سپتامبر شامل قابلیت شگفت آوری نبود، اما همه این تغییرات کوچک بسیار ارزشمند هستند. نظرات تو در تو باعث می شود که برقراری مکالمات واقعی دو طرفه در پلتفرم آسان تر شود، با به روز رسانی گالری های اینستاگرام زمینه ایجاد خلاقیت افزایش می یابد و توانایی انجام کارهای بیشتر از طریق دسکتاپ (و فیس بوک!) کار را برای بسیاری از بازاریابان پرمشغله ساده تر می سازد. همه اینها فرصت های عالی برای برقراری ارتباط کامل با فالوورها و مشتریان ایجاد می کند.

هدف قرار دادن بر اساس فعالیت پروفایل اینستاگرام

در سیستم ایجاد یک آگهی (Create-An-Ad) ، ما اکنون گزینه های هدف گذاری جدیدی داریم. به طور خاص، اکنون می توانیم کاربران را بر اساس فعالیتشان در پروفایل اینستاگراممان از جمله بازدیدهای ویدئویی را هدف قرار دهیم. این قابلیت فقط برای پروفایل های کسب و کار در اینستاگرام (و نه پروفایل های عمومی) در دسترس است.

برای دسترسی به این ویژگی جدید، باید یک مخاطب سفارشی ایجاد کنید. از آنجا، ” Engagement ” را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، دو گزینه جدید مربوط به اینستاگرام (و چندین مورد جدید برای فیس بوک) را خواهید دید. ابتدا باید یک مخاطب سفارشی از افرادی که ویدیو اینستاگرام را تماشا کرده اند ایجاد کنید (قبلا، این گزینه فقط برای فیلم های فیس بوک بود).

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

شما حتی می توانید جزئی تر هدف گذاری کنید ، به عنوان مثال مخاطبانی انتخاب کنید که فقط 75 درصد ویدیو خود را تماشا کرده اند.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

مورد دیگر این است که می توانید کاربران را بر اساس فعالیتشان در پروفایل کسب و کار شما در اینستاگرام مورد هدف قرار دهید. این قابلیت جدید اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند بسیار قوی عمل کند.

گزینه های ایجاد مخاطبان سفارشی :

 • هر کسی که با پروفایل کسب و کار شما در ارتباط باشد
 • کاربرانی که از پروفایل بازدید کردند
 • افرادی که در یک پست یا تبلیغ مشارکت داشته اند
 • هر کسی که به پروفایل کسب و کار شما پیام ارسال کرده باشد
 • افرادی که یک پست یا تبلیغ را ذخیره کرده اند

هنگام ایجاد این مخاطب سفارشی، همچنین می توانید بازه زمانی برای فعالیت مورد نظر را انتخاب کنید. اگر فقط می خواهید به کسانی که در هفته گذشته شما را دیده اند، هدف قرار دهید، می توانید این کار را انجام دهید. اگر می خواهید به افرادی که 6 ماه قبل با پروفایل شما ارتباط برقرار کرده اند را هدف قرار دهید، می توانید این کار را انجام دهید.

همچنین می توانید بخشی از آنها را جدا یا حذف کنید. برای مثال می توانید یک مخاطب سفارشی از کاربرانی ایجاد کنید که در یک پست یا تبلیغ مشارکت داشته اند و افرادی که به کسب و کار شما پیام می دهند را جدا کنید.

برای اضافه کردن یا حذف کردن معیارهای مختلف، بر روی دکمه های ” Include More ” یا ” Exclude More ” کلیک کنید.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

پخش ویدئوی زنده با دوستان (لایو مشترک)

در حال حاضر اینستاگرام به دنبال راه های جدیدی برای گسترش قابلیت های لایو این اپلیکیشن است.

در ابتدای ماه، اینستاگرام شروع به آزمایش دعوت از بازدیدکنندگان لایو به عنوان مهمان و یا پخش همزمان لایو با دوستان کرده است. برای هر کسی که Blab را به یاد دارد، این اساسا نسخه اینستاگرام آن است.

شما می توانید در هر زمان که مایل باشید مهمان های جدیدی را حذف یا اضافه کنید. برای اینکه بتوانید از آنها دعوت کنید، آنها باید ویدیوهای زنده را در طول پخش ببینند.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

این فرصت فوق العاده ای برای توسعه عملکرد لایو اینستاگرام است. هنگامی که این قابلیت را در اختیار داشته باشیم، میتوانیم با مهمانان سراسر جهان در ویدئوی زنده اینستاگرام همزمان مصاحبه کنید. از آنجایی که ویدئوهای زنده می توانند در موبایل ذخیره شوند و پس از پخش ، به عنوان استوری های معمول به اشتراک گذاشته شوند، این یک تغییر و قابلیت بزرگ است.

این ویژگی هنوز در حال آزمایش است، بنابراین زمانی که ما آن را دریافت خواهیم کرد. احتمالا یک راه اندازی محدود و آزمایشی خواهیم داشت، درست مثل تمام قابلیت های دیگر. هر زمان اطلاعات بیشتری از این به روزرسانی دریافت کردیم به شما اطلاع خواهیم داد.

ویژگی های پیشرفته برای API

پیش از این، تنها می شد از اپلیکیشن واقعی موبایل به تجزیه و تحلیل اینستاگرام دسترسی داشت. اکنون، پروفایل های کسب و کار به طور مستقیم از API به تجزیه و تحلیل و گزارش خود دسترسی خواهند داشت.

این قابلیت به جز راحتی کار به دو دلیل یک تغییر بزرگ به حساب می آید. اول این است که دیگر نیازی به دسترسی دادن کسی به اینستاگرام خود برای مشاهده تجزیه و تحلیل دقیق ندارید. دوم اینکه شرکت های جانبی دارای این توانایی هستند، به این معنی که قادر به کمک به شما در تجزیه و تحلیل شما به شیوه ای هستند که قبلا نبودند.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

قابلیت های متعادل سازی و کنترل کامنت که مورد بحث قرار دادیم نیز از طریق API قابل دسترسی خواهد بود. برای استفاده از این ابزارها، پروفایل های کسب و کار ملزم هستند هنگام دسترسی دادن به ابزارهای جانبی باید با اکانت فیسبوک لاگین کنند. تمام شرکای فیس بوک و اینستاگرام (از جمله AdEspresso) این قابلیت جدید و پیشرفته را در اختیار دارند.

هشتگ های ممنوع

آیا می دانستید که در اینستاگرام چیزی به نام هشتگ های ممنوع وجود دارد؟ اگر نمی دانید، شما تنها نیستید، علیرغم تصور شما، هشتگ های ممنوعه چیزی نیست که شما فکر می کنید. شاید تصور شما از هشتگ ممنوع این باشد که اگر شخصی یک هشتگ ممنوع را تایپ کند، قابل کلیک نخواهد بود و یا اینستاگرام به نحوی به شما هشدار میدهد که نباید از آن استفاده کنید.

در واقع اینگونه نیست. شما هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نمی کنید با این حال، این پست خاص به شدت از لحاظ دسترسی محدود خواهد شد. نه تنها در جستجوی هشتگ نمایش داده نخواهد شد، بلکه به طور کلی برای هر یک از هشتگهای دیگر پست شما نشان داده نخواهد شد.

برخی از هشتگ ها حساسیت زیادی ایجاد می کنند، مانند bootybounce، بسیار حساس هستند و دقیقا همان چیزی است که شما انتظار داشتید برای نقض سیاست های سایت ببینید. دیگر هشتگ ها ، ممکن است شما را متعجب کنند؛ dogsofinstagram ، easter، skype و tgif همگی ممنوع هستند.

اگر میخواهید هشتگی را بررسی کنید تا ببینید آیا محدود یا ممنوع شده است یا خیر، قبل از استفاده از آن، فقط یک جستجوی ساده انجام دهید. اگر یک هشتگ ممنوع است، شما پست های اخیر را نخواهید دید. شما فقط پست های برتر را مشاهده خواهید کرد علاوه بر این، در پایین صفحه، اینستاگرام توضیح می دهد که پست های اخیر حاوی هشتگ مربوطه نمایش داده نمی شوند، زیرا هشتگ تخصیص داده شده به محتوا ، دستورالعمل را نقض کرده است.

بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

نتیجه گیری از بروز رسانی های اینستاگرام در اکتبر 2017

این ماه این پلتفرم قابلیت جادویی ، برجسته و تحول جدیدی به کاربران ارائه نداد ، اما این به این معنا نیست که به روز رسانی این ماه اینستاگرم ارزشمند نیستند. در بسیاری از موارد، این به روز رسانی های کوچک و پیوسته می تواند منجر به تکامل و توسعه پلت فرم و تبدیل شدن به چیزی با گزینه های باور نکردنی شود. این چیزی است که در مورد فیس بوک اتفاق افتاده و اینستاگرام نیز همان را دنبال می کند.

قابلیت های جدید را امتحان کنید، پارامترهای جدید و بهبود یافته و هشتگ های ممنوع را بررسی کنید.

Tags:
یک دیدگاه 
 1. دانیلا 2 سال پیش

  مطالب بسیار عالی و کاربردی بودند. سپاس

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟