برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزار جدید
3.83/5 (6)

برجسته شدن مهارتها در لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزارهای جدید

لینکدین ابزارهای جدیدی را در تبلیغات و نمایش اطلاعات شغلی به قابلیت های خود اضافه کرده است که بوسیله آن مهارت های شغلی خاصی در پروفایل لینکدین کاربران مطابق با آنچه که شرکت ها جستجو میکنند، به صورت برجسته قابل مشاهده است و نمایش داده شود. به عبارت دیگر با رونمایی از ابزارهایی به منظور برجسته شدن مهارتها در لینکدین ، نتایج جستجوی کارفرمایان با خواسته های آنان بسیار نزدیک میشود.

برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزار جدید

همانطور که در تصویر بالا میبینید، در سمت راست توضیحات شغل، یک فهرست جدید از مهارت های شما وجود دارد. مسلما نمایش این فهرست به شما ایده های بهتری برای استفاده از پتانسیل وجود این مکان خواهد داد.  این فهرست میتواند شامل سطح تحصیلات، مهارتها، میزان تجربه و حتی عنوان شغل فعلی شما باشد. هم اکنون کاربر تبلیغ کننده، امکان انتخاب عناصر مختلف را جهت نمایش در این فهرست را خواهد داشت.

شاید این آخرین تلاش لینکدین در استفاده از ابزارهای اطلاعاتی خود به منظور بهبود پیشنهادات استخدامی باشد. البته با توجه به اطلاعات وسیع و گسترده ای که لینکدین به آنها دسترسی دارد، تعجب آور به نظر می رسد که استفاده و بکارگیری مطلوب این اطلاعات را از دستور کار خود خارج کند. به هر حال از زمان مالکیت شرکت مایکروسافت بر این پلتفرم استفاده از داده ها و اطلاعات این شبکه اجتماعی تخصصی به وضوح سیر صعودی داشته است.

Talent Insights

در اواخر سال گذشته میلادی، لینکدین از ابزار Talent Insights رونمایی کرد. هدف از آن فراهم کردن زمینه ای برای درگیر شدن و نمایش دادن کاربران با دانش و مهارت بیشتر در ترندهای استخدامی است. در ادامه این تلاش ها برای بکارگیری بیشتر از داده ها، رونمایی از این ابزارها نه تنها کمک فراوانی به استخدام کنندگان در این پلتفرم خواهد کرد بلکه پتانسیل عظیمی را در اختیار لینکدین قرار خواهد داد.

Salary Insights

از نگاه کاربری عمومی، لینکدین حتی دیدگاه و نظر حقوق و دستمزد (Salary Insights) را به پست های شغلی کاربران اضافه کرده است.

برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزار جدید

ask for a referral

حتی اخیرا گزینه ask for a referral را برای ایجاد فرصت های ارتباطی و تعامل بیشتر کارجویان با کارفرمایان ایجاد نموده است.

برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزار جدید

این ابزارها همگی در حال توسعه و رشد هستند و تصور اینکه هرکدام از آنها به عنوان یک ابزار کلیدی برای کارفرمایان و کارجویان تبدیل خواهند شد، خیلی سخت نیست و میتواند دیگر ابزارها و پلتفرم ها را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد.

one click apply

لینکدین همچنین با افزودن گزینه one click apply به کاربران در ایجاد موقعیت های شغلی مختلف و اطلاع رسانی آسان به موقعیت های انتخاب شده توسط آنها کمک شایانی خواهد کرد.

برجسته شدن مهارتها در لینکدین با معرفی ابزار جدید

لینکدین در این باره توضیح میدهد: با این قابلیت شما گزینه ای برای ذخیره اطلاعات اولیه شخصی و رزومه خود دارید که میتوانید از آن برای جستجوی شغل با یک کلیک استفاده کنید.

شما میتوانید دکمه one click apply را در بالای عناوین شغل و در پایین توضیحات اصلی (به تصویر اول در مقاله توجه کنید) مشاهده کنید. هدف از طراحی این فرآیند، ساده سازی نمایش اطلاعات شغلی-مهارتی کاربران با تمرکز بر کاربران موبایلی بوده است. لینکدین همچنین برای اطمینان از موفقیت این ابزارها به کاربران توصیه هایی نیز میکند.

  1. همواره مهارت های خود را بروز نگه دارید.
  2. محل و منطقه فعلی خود را بروز کنید.
  3. اطلاعات تحصیلی و دوره های آموزشی خود را تکمیل کنید.

انتظار میرود شبکه اجتماعی تخصصی لینکدین با 562 میلیون عضو، از ابزارهای پیشرفته تحلیل داده بیشتری رونمایی و استفاده نماید.

 

منبع : LinkedIn Releases New Tool to Highlight How Your Skills Match Advertised Positions

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟