بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp
4.4/5 (10)

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp

MailChimp پلتفرم بازاریابی پیشرو در جهان برای کسب و کارهای کوچک است. میلیونها نفر از مردم و کسب و کارها در سراسر جهان به MailChimp اعتماد دارند تا محتوای مناسب را برای افراد مناسب و در زمان مناسب ارسال کنند. شرکت سازنده، این پلتفرم را در سال 2001 به عنوان یک پروژه جانبی شروع کرد. مقر این شرکت در آتلانتا با دفاتر اضافی در بروکلین و اوکلند است.

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp

قابلیتهای بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp

هر کسب و کاری در ابتدا برای رشد نیاز به شناخته شدن دارد و برای تحقق این امر نیاز به یک بازریابی متمرکز و قوی میباشد.

همه کسب و کارها در ابتدا کوچک هستند اما مدیران آن کسب و کار میتوانند با استفاده از منابع درست، پروژه های بزرگ را اجرا کنند. ویژگیهای MailChimp برای افزایش راندمان همه کسب و کارهای کوچک با هر مقدار سرمایه ای مناسب است.

در زیر به برخی از این ویژگیها اشاره میکنیم:

1. اتصال فروشگاه ها به Mailchimp برای تبلیغات

هنگامیکه کاربر فروشگاه خود را به یکی از صدها مجامع تجارت الکترونیک MailChimp متصل میکند، میتواند ایمیلهای تبلیغات هدفمند ایجاد کرده و پیامهای تبلیغاتی را به طور خودکار ارسال کند.

2. اتوماسیون قدرتمند برای فروشگاه های آنلاین

اتوماسیون بازاریابی قوی MailChimp به فروشگاه های آنلاین اطمینان میدهد که ایمیلهای آنها در زمان مناسب به افراد مناسب میرسد. این اتوماسیون مشتریان را بر اساس رفتار، تنظیمات و سوابق خرید آنها هدف قرار میدهد. مدیران فروشگاه میتوانند از ساختار داخلی خود برای ساختن قوانین سفارشی استفاده کنند و در انتها برای بهبود بخشیدن و ارتقاع عملکرد فروشگاه کاربران میتوانند از فعالیتهای خود گزارش تهیه کنند.

3. تجزیه و تحلیل پیشرفته برای رشد کسب و کارها

MailChimp ویژگیهای گزارش پیشرفته ای دارد که مدیران کسب و کارها میتوانند به هر منبعی دسترسی پیدا کنند. نظارت بر فروش و فعالیت وبسایت را با گزارشهای درآمد و ایمیل و محتوای تبلیغاتی انجام دهند. این بدان معنی است که مدیران میتوانند یادگیری، بهبود و بهینه سازی ایمیل و تبلیغات خود را برای رشد کسب و کار در یک مکان انجام دهند.

بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp

دیگر قابلیتهای بازاریابی کسب و کارهای کوچک با MailChimp

  • تماس با مشتریان و ارسال لیست خدمات جدید به آنها
  • یک برنامه تلفن همراه جامع برای بازاریابی
  • طراحی انعطاف پذیر اجزای گرافیکی برای برندها

لازم به ذکر است استفاده از این ابزار به دو روش وبسایت و اپلیکیشن موبایل آن که برای سیستم عامل های Android و IOS موجود میباشد، میسر است. ثبت نام در وبسایت و استفاده از برخی امکانات این ابزار رایگان است اما برای استفاده از امکانات بیشتر کاربران باید یکی از طرحهای موجود در سایت را خریداری کنند.

 

آدرس وبسایت: www.mailchimp.com


حتما با معرفی 23 ابزار مفید بازاریابی در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید.


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟