بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost
5/5 (1)

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

Repost اپلیکیشنی جهت ارسال مجدد و بازنشر تصاویر و ویدئو ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند با استفاده از امکانات و قابلیت های این اپلیکیشن تصاویر و ویدئو های مطلوب و مورد نظر خود را منتشر کرده و به ارتقای بازاریابی در این شبکه اجتماعی کمک کنند.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

1. قابلیت های بهبود بازاریابی در اینستاگرام با Repost

اپلیکیشن Repost  امکان ارسال و نشر مجدد تصاویر و ویدئو ها را فراهم می کند. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند با استفاده از این ابزار ، تصاویر و ویدئو های مورد علاقه خود را در اینستاگرام منتشر کنند.

در زمانیکه کاربران اینستاگرام به پستی برخورد می کنند که مورد علاقه آنهاست و مرتبط با موضوع صفحه اینستاگرام آنها می باشد می توانند آدرس URL مربوط به صفحه حاوی پست مورد نظر را کپی کنند. سپس آدرس مربوطه را در قسمت Repost قرار داده و اقدام به ارسال و یا بازنشر پست نمایند. در این حالت نام کابر اصلی منتشر کننده پست بر روی آن ثبت شده و پس از ارسال آن نیز نمایش داده می شود.

در صورت استفاده از قابلیت های  repost ، کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند ابتدا به جستجوی پست های مرتبط با موضوع فعالیتشان بپردازند. در قدم بعدی پست هایی که بیشترین بازخورد ها را داشته و اثر بخش بوده را انتخاب کنند. در نهایت با استفاده از این اپلیکیشن ، ضمن حفظ حق منتشر کننده اصلی پست ، با ارسال مجدد آن باعث افزایش جذابیت صفحه اینستاگرامشان شده و به بهبود بازاریابی کمک کنند.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

2. دیگر قابلیت های بهبود بازاریابی در اینستاگرام با Repost

  • امکان مشاهده تصاویر دارای بیشترین بازنشر ( repost )
  • جستجوی کاربران ، تگ ها و محتواهای مرتبط با پست های کاربران

 

لازم به ذکر است اپلیکیشن  Repost برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. همچنین استفاده از این اپلیکیشن رایگان بوده و در دسترس تمام افراد قرار دارد.

 

آدرس وب سایت : www.repostapp.com

 

به شما پیشنهاد می کنیم مطلب آموزشی کاربرد ایموجی در بازاریابی شبکه های اجتماعی را نیز مطالعه کنید

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟