بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost
5/5 (2)

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

Repost اپلیکیشنی جهت ارسال مجدد و بازنشر تصاویر و ویدئو ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوانند با استفاده از امکانات و قابلیتهای این اپلیکیشن تصاویر و ویدئوهای مطلوب و مورد نظر خود را منتشر کرده و به ارتقای بازاریابی در این شبکه اجتماعی کمک کنند.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

قابلیتهای بهبود بازاریابی در اینستاگرام با Repost

اپلیکیشن Repost امکان ارسال و نشر مجدد تصاویر و ویدئوها را فراهم میکند. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوانند با استفاده از این ابزار، تصاویر و ویدئوهای مورد علاقه خود را در اینستاگرام منتشر کنند.

در زمانیکه کاربران اینستاگرام به پستی برخورد میکنند که مورد علاقه آنهاست و مرتبط با موضوع صفحه اینستاگرام آنها میباشد، میتوانند آدرس URL مربوط به صفحه حاوی پست مورد نظر را کپی کنند. سپس آدرس مربوطه را در قسمت Repost قرار داده و اقدام به ارسال و یا بازنشر پست نمایند. در این حالت نام کابر اصلی منتشر کننده پست بر روی آن ثبت شده و پس از ارسال آن نیز نمایش داده میشود.

در صورت استفاده از قابلیتهای repost، کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوانند ابتدا به جستجوی پست های مرتبط با موضوع فعالیتشان بپردازند. در قدم بعدی پستهایی که بیشترین بازخوردها را داشته و اثر بخش بوده را انتخاب کنند. در نهایت با استفاده از این اپلیکیشن، ضمن حفظ حق منتشر کننده اصلی پست، با ارسال مجدد آن باعث افزایش جذابیت صفحه اینستاگرامشان شده و به بهبود بازاریابی کمک کنند.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی با Repost

دیگر قابلیتهای بهبود بازاریابی در اینستاگرام با Repost

  • امکان مشاهده تصاویر دارای بیشترین بازنشر (repost)
  • جستجوی کاربران، تگها و محتواهای مرتبط با پستهای کاربران

لازم به ذکر است اپلیکیشن Repost برای استفاده در سیستم عاملهای موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است. همچنین استفاده از این اپلیکیشن رایگان بوده و در دسترس تمام افراد قرار دارد.

 

آدرس وبسایت: www.repostapp.com


به شما پیشنهاد میکنیم مطلب آموزشی کاربرد ایموجی در بازاریابی شبکه های اجتماعی را نیز مطالعه کنید.


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟