ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه
4.73/5 (15)

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

آیا می خواهید بدانید چطور پین های Rich را در Pinterest در کوتاه ترین زمان ایجاد کنید؟

اگر شما یک وبلاگ نویس هستید، این روشی فوق العاده آسان برای افزایش ترافیک و به اشتراک گذاری از Pinterest است.

در این پست، خواهید آموخت چطور پین های Rich را برای مقالات وبلاگ خود در وردپرس فقط در 5 دقیقه ایجاد و تنظیم کنید.

در این مطلب اهمیت و جایگاه ایجاد پین های Rich پینترست و چگونگی جذب ترافیک از طریق آن را بررسی خواهیم کرد.

پین های Rich در Pinterest چیست؟

بر اساس توصیفی که Pinterest در این مورد ارائه داده است، پین های Rich جزئیات اضافی را به پین های وبسایت شما ​​اضافه می کند. در حال حاضر 4 نوع پین Rich وجود دارد (این تغییرات در ژانویه 2017 ایجاد شده است).

  1. Recipe : اطلاعاتی مانند لیست مواد تشکیل دهنده ، زمان پخت ، سرو و اگر دستور پخت گیاه خواری باشد، گلوتن فری و … را به پین ​​شما اضافه می کند.
  2. Article : تیتر ، عنوان ، شرح و نویسنده مقاله و پست وبلاگ شما را نشان می دهد (در این پست خواهید دید چگونه این کار را سریع انجام دهید).
  3. Product : می توانید قیمت ، سطح موجودی یا وضعیت موجودی و توضیحات محصول را در پین های وبسایت نشان دهید.
  4. App Install : کاربران iOS را به app store می برد تا اپلیکیشن شما را دانلود کنند.

قبل از رفتن به ادامه مطلب ، این بخش را بخوانید

Pinterest گاهی اوقات نوع پین Rich و نحوه تنظیم آنها را تغییر داده است. به همین دلیل شما همیشه باید دستورالعمل ها در آدرس help.pinterest.com را چک کنید و به روزرسانی های جدید را بررسی کنید.

مراحل پست زیر برای تنظیم پین های Article Rich در WordPress راه حلی است که افراد غیرحرفه ای را قادر می سازد به راحتی و به سرعت تنظیمان ایجاد پین های Rich پینترست را انجام دهند. این تنها راه نیست و Pinterest دستورالعمل های مفصلی برای توسعه دهنده وب شما برای انجام این کار ارائه می کند.

مراحل زیر برای بسیاری از افراد به خوبی نتیجه داده است، اما اگر مشکلی دارید، باید دستورالعمل های Pinterest را بخوانید تا بررسی کنید که آیا چیزی تغییر کرده است یا خیر و برای پشتیبانی با آنها تماس بگیرید. همچنین می توانید از توسعه دهنده وب خود بخواهید پینهای Rich را برای شما اضافه کند. بعضی از دستورالعمل های Pinterest کمی تخصصی هستند، بنابراین اگر شما نمی توانید از راه حل زیر استفاده کنید، یک توسعه دهنده وب به خوبی می داند چه کاری باید انجام شود و به راحتی آن را برای شما تنظیم کند.

خبر خوب این است که این راه حل برای اکثر مردم جواب می دهد، بنابراین اگر می خواهید پین Article Rich برای وبلاگ خود تنظیم کنید و در وردپرس قرار دارید، همانطور که توضیح دادم، مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

نمونه ای از پین های Article Rich در Pinterest

این یک پین Article Rich در Pinterest از مقاله ای است که من برای Social Media Examiner نوشتم. ببینید که چگونه یک عنوان بولد شده و یک توصیف متفاوت دارد.

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

بدون پین های Rich ، تنها یک توضیح زیر تصویر نشان داده می شود ، بدون تیتر و عنوان bold شده و جزئیات نویسنده. جزئیات اضافی ممکن است زیاد واضح به نظر نرسد، اما زمانی که به افراد کمک می کند تصمیم بگیرند روی یک پین کلیک کنند یا به اشتراک بگذارند، بسیار اهمیت پیدا می کند!

تنظیم ساده پین های Rich در Pinterest

این روش ساده تر از دستورالعمل هایی است که Pinterest ارائه می دهد. اگر یک وبلاگ وردپرس داشته باشید، فقط 3 مرحله (و 5 دقیقه) برای تنظیم و ایجاد پین هایRich  Pinterest طول می کشد.

مراحل انجام این کار :

1. نصب Yoast SEO و ویرایش تنظیمات

اگر شما Yoast SEO را راه اندازی نکردید، این کار را انجام دهید (حتی اگر شما در مورد SEO چیزی نمی دانید). می توانید Yoast SEO را از اینجا دریافت کنید.

Yoast علاوه بر اینکه به شما اطمینان می دهد که هر پست در وردپرس برای SEO بهینه سازی شده است، همچنین به شما این امکان را می دهد تا پین های Rich را به آسانی تنظیم کنید.

مراحل انجام این کار :

  1. فعال کردن پلاگین Yoast
  2. روی زبانه Social در قسمت تنظیمات کلیک کنید
  3. روی برگه Facebook کلیک کنید و مطمئن شوید که Add Open Graph Meta Data فعال است و از Yoast SEO برای تنظیم و ایجاد پین های Rich پینترست و فیسبوک استفاده کنید.

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

از Rich Pin Validator برای ارزیابی و تایید پین های خود استفاده کنید

این بخش فقط کلیک کردن است و فوق العاده ساده :

1. به آدرس developers.pinterest.com/tools/url-debugger بروید و Validator Rich Pin را باز کنید.

2. در قسمت Enter a Valid URL یک لینک به هر پست در سایت خود اضافه کنید.

توجه: افراد زیادی پین های Rich را با موفقیت به سایت وردپرس خود اضافه کرده اند. با این حال، گاهی اوقات تعداد کمی به مشکل برخورده اند و هنگام ارسال برای اعتبار نهایی گزارش خطا دریافت کرده اند. در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد، دستورالعمل های Pinterest را بررسی کنید، با پشتیبان تماس بگیرید یا از توسعه دهنده وب خود کمک بگیرید تا به راحتی آن را برای شما تنظیم کند.

3. برای تایید نهایی درخواست دهید، روی Apply Now کلیک کنید. می توانید یک نمونه این کار را در این لینک مشاهده کنید.

4. سپس منتظر بمانید، اما زیاد طول نخواهد کشید. در زمان کوتاهی تایید پینترست را دریافت خواهید کرد.

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

به محض تایید پین ها ، تفاوت را مشاهده خواهید کرد.

نکات مهم اضافه کردن تصویر به پست های وبلاگ

پیشنهاد می کنیم شما یک عنوان متفاوت را به پین Rich خود اضافه کنید که به عنوان زیر عنوان عمل می کند. می توانید از پلاگین Social Warfare برای این کار استفاده کنید.

این کار مانند اضافه کردن توضیحات در بخش Pinterest پلاگین Social Warfare ساده است. تصویر زیر را ببینید.

هنگامی که به Pinterest پین می شود، این زیرعنوان تصویر شما در پین Rich  ظاهر می شود. اما اگر از این پلاگین استفاده نکنید، می توانید این “زیر عنوان” را از طریق Alt Tag روی تصویر خود اضافه کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که برای Google مناسب است و توضیح میدهد که تصویر چیست.

تنظیم Social Warfare

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

در اینجا می بینید که پین Rich در تصویر چگونه ظاهر می شود.

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

توضیحاتی متفاوت از عنوان اضافه کنید. در این قسمت می توانید هوشمندانه عمل کنید و اطلاعاتی ارائه دهید که افراد کلیک کرده یا ری پین (re-pin) کنند. حتی می توانید یک دکمه فراخوان اضافه کنید.

به یاد داشته باشید زمانی که این تنظیمات را انجام می دهید، این در واقع شرحی است که وقتی خوانندگان روی دکمه Pin It در پست شما کلیک می کنند، نشان داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Social Warfare ، اینجا را چک کنید.

چرا باید ایجاد پین های Rich پینترست با دقت زیاد انجام شود؟

چیزی است که باید درباره Pinterest بدانید. حتی اگر شما یک pinner فعال در Pinterest نیستید، مخاطبان شما ممکن است باشند.

بنابراین، باید به گونه ای تنظیم کنید که بیشترین اطلاعات را در مورد پین هایی که به اشتراک می گذارند دریافت کنند، بنابراین پین های بهینه سازی شده بیشتر repin می شوند و افراد بیشتری آن را می بینند.

و به همین ترتیب … به یاد داشته باشید: حتی اگر در پین کردن فعال نباشید، پین های Article Rich را در مقالات / پستهای وبلاگ خود تنظیم کنید. و البته پین های Rich در Pinterest فید می شود، زیرا عنوان آن bold شده است.

اکنون ایجاد پین های Rich پینترست را شروع کنید

حتما این کار را انجام دهید ، فقط 5 دقیقه طول می کشد و اگر وردپرس را نداشته باشید، از توسعه دهنده خود بخواهید این کار را برای شما انجام دهد، در مورد مسائل تخصصی و تکنولوژی به خودتان استرس ندهید.

انجام این کار برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود. با این کار ترافیک و به اشتراک گذاری را افزایش خواهید داد.

ایجاد پین های Rich پینترست در پنج دقیقه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟