اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند
4.93/5 (15)

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

به دنبال الهام گرفتن برای کارآفرینی هستید؟ اینکه فید اینستاگرام خود را پر از عکس سگ و گربه های دوست داشتنی کنید کار ساده ای است اما انگیزه دهنده و الهام بخش نیست. بجای آن، فید خود را پر از محتوای انگیزشی کنید.

برای شروع، لیستی از 15 کارآفرین را برای شما انتخاب کرده ایم. این افراد و گروه ها موفق هستند و دانش خود را در اینستاگرام به اشتراک میگذارند تا به شما کمک کنند کسب و کار خود را سریع شروع کنید. این مطلب را بخوانید تا ببینید چرا آنها را موفق و الهام بخش می نامیم.

1. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام :  Everette Taylor

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

Everette Taylor مدیر عامل شرکتهای ET است. اکانت او در اینستاگرام everette است. برای دیدن عکسهای سخنرانی او در رویدادها و اطلاع از رویدادهای بعدی او میتوانید، او را دنبال کنید.

اورتئوت تیلور، مدیر عامل شرکتهای ET است که چند شرکت میلیون دلاری از جمله Millisense ،Popsocial و Growth Hackers در زیر مجموعه خود دارد. او در دبیرستان ترک تحصیل کرده و در نوجوانی بی خانمان بوده و بر بی خانمانی پیروز شده است.

Everette اولین کسب و کار خود را در 19 سالگی ایجاد کرد و پس از گذشت دو سال آنرا فروخت و تنها کمتر از یک دهه بعد نام او در لیست Forbes 30 under 30 در بازاریابی و تبلیغات قرار گرفت.

هنگامیکه از Everette پرسیدیم چگونه از اینستاگرام برای حمایت از کسب و کار خود استفاده میکند، او پاسخ داد: “اینستاگرام یک کانال جذب مشتری فوق العاده است. از نقطه نظر شخصی، میتوانم محصولات و کسب و کار خودم را به صورت ارگانیک برای مخاطبان رو به رشدم تبلیغ کنم و همچنین بعنوان سفیر و تاثیرگذار برندها، درآمد کسب کنم. من از این پولها برای توسعه کسب و کارم یا ایجاد محصولات جدید استفاده میکنم.”


مطلب پیشنهادی: 21 راه ساده برای جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام


اینستاگرام Everett Taylor پر از عکسهای او در حال سخنرانی در رویدادها و تصاویری از مقالات او است. دنبال کردن او سریعترین راه برای دیدن آخرین مصاحبه هایش است.

Everette از نظر شخصیتی فردی متواضع است و به راحتی و بدون شرمندگی در مورد گذشته خود صحبت میکند. توصیه ای که او برای کارآفرینان جوانتر دارد این است که “به جای موفقیت، به دنبال شادی و رضایت باشید. اگر خوشحال نباشید و آرامش ذهنی نداشته باشید، پول و موفقیت بدون آنها معنی ندارد. از خودتان مراقبت کنید زیرا بدون اینکه خود را آزار دهید نیز میتوانید فردی بهره ور و موفق باشید.”

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

2. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Peter Voogd

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

Peter Voogd بنیان گذار Game Changers Academy است. حساب اینستاگرام او peterjvoogd است و میتوانید برای دریافت نکات و توصیه های کوتاه برای هدایت صحیح ذهن خود او را دنبال کنید.

Peter Voogd، موسسه آموزشی Game Changers Academy را تاسیس کرد که از کارآفرینان و متخصصان جوان تشکیل شده و ابزارها و خدماتی به آنها ارائه میدهد مانند چت ویدئویی با اعضا و بحث در مورد راهکارهای توسعه کسب و کار و شیوه زندگی و ….

هنگامیکه پیتر در مورد کسب و کار صحبت میکند، دقیقا میداند در مورد چه چیزی صحبت میکند. او در طول دوران کوتاه کاری خود (او تنها 30 سال دارد) چندین میلیون دلار درآمد کسب کرده است و دو کتاب در مورد کارآفرینی به نامهای Massive Success و Six Figures منتشر کرده است.

وقتی از پیتر خواستیم نکته ای را برای کارآفرینان جوان و تازه کار بگوید، او بر اهمیت ساده گرفتن همه چیز تاکید کرد.

“برای کسب موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار، باید یاد بگیرید پیچیدگی را به سادگی تغییر دهید. او میگوید: هنگامیکه از شر مسائل ریز زیادی که ذهن شما را اشغال میکند، خلاص شوید و بر چندین فعالیت که بیشترین اهمیت را دارند، تمرکز کنید، حس جدیدی از آگاهی و انگیزه به دست می آورید.

“اکثر مواردی که در کسب و کارتان انجام میدهید، به رشد کسب و کار شما کمک نمیکند. سعی نکنید در پنجاه چیز عالی باشید. به چند چیز که واقعا میتواند کسب و کار شما را به جلو حرکت دهد بپردازید. هنگامیکه ارزش آفرین ترین فعالیتها را در زمان محدودی که دارید انجام میدهید، بسیار کارآمد تر خواهید بود.”

پیتر، استراتژی اینستاگرام خود را چنین توصیف میکند: “هدف اصلی این است که برند خود را برای کارآفرینان جوان به عنوان پیشرو و رهبر معرفی کنیم. در اینستاگرام سه هدف داریم: 1) الهام بخشیدن و انگیزه دادن برای بزرگتر فکر کردن و عمل کردن؛ 2) آموزش و به چالش کشیدن افراد برای متفاوت فکر کردن؛ 3) سرگرم کردن و خنداندن مردم”.

او در هر سه هدف موفق عمل میکند.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

3. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Marie Forleo

 

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

marieforleo مدیرعامل MarieTV است و حساب اینستاگرام او marieforleo است. برای دیدن اپیزودهای جدید MarieTV به محض آپلود و انگیزه گرفتن و مشاهده زندگی روزمره او ، او را در اینستاگرام دنبال کنید.

ماری فورلو، میداند برای رسیدن به پتانسیل کامل خود چه چیزهایی نیاز دارید بشنوید و آنها را به شما میگوید. اینستاگرام او پر است از نقل قول های الهام بخش و اعلام قسمتهای جدید MarieTV است، برنامه هفتگی او پر از شناخت زندگی و بحث استراتژیک در مورد ساخت کسب و کار موفق و…. است و همه اینها در رنگها و با طراحی زیبا و چشم نواز ارائه شده است.

ماری از آن دسته افرادی نیست که فقط صحبت کند و تجربه واقعی نداشته باشد. او یک کارآفرین با تجربه و متخصص بازاریابی آنلاین است، او در وبلاگ خود به افراد در حوزه کاری خود آموزش میدهد، کتاب Make Every Man Want You و دو دوره آنلاین B School و The Copy Cure نیز متعلق به اوست.


مطلب مرتبط: 25 نکته کاربردی برای ساختن برند در اینستاگرام


در وبسایت ماریا، او به محاطبان میگوید که چه چیزی باعث شد تا رسانه دیجیتال اجتماعی خود را راه اندازی کند: «من میخواستم بدانم چه چیزی دقیقا مردم را واقعا شاد، موفق و ارضا میکند؟ چرا برخی افراد همیشه در حال مبارزه و تقلا هستند، در حالیکه برخی دیگر با وجود شرایط چالش برانگیز راه موفقیت را پیدا میکنند؟”

“من معتقدم اگر شما میخواهید در دنیای امروز پیشرفت کنید، باید از تمام پتانسیل خود استفاده کنید. تمام پتانسیلتان شامل مجموعه ای منحصر به فرد از موهبتهای خدادادی و ذاتی، شخصیتتان، حس شوخ طبعی و مهمتر از همه قلب شماست. من اعتقاد دارم چه کسب و کار خود را داشته باشید و چه نداشته باشید، برای شکوفایی کامل در دنیای مدرن و تجربه شادی و برآورده شدن آرزوهایی که شایسته آن هستید، داشتن یک رویکرد خلاق و کارآفرینی حیاتی است.”

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید در سال 2019 دنبال کند

4. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Gary Vaynerchuck

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Gary Vaynerchuk مدیر عامل شرکت VaynerMedia و VaynerSports است. حساب کاربری او در اینستاگرام garyvee است. اگر به تلنگر نیاز دارید تا کسی واقعیتها را به شما بگوید او را دنبال کنید.

Gary Vaynerchuk که در اینستاگرام با آیدی @garyvee حضور دارد، یک سرمایه گذار پرکار است که از Venmo، توییتر، فیسبوک و دیگر شرکتهای بزرگ در روزهای استارتاپی، آنها پشتیبانی کرده است.

چگونه او به این نقطه رسید؟ ابتدا، از طریق فرآیند برندسازی مجدد و راه اندازی وبکست هفتگی و ایجاد اجتماعی از طرفداران و آموزش بازدیدکنندگان، درآمد کارخانه خانوادگی خود را از 3 میلیون دلار به 60 میلیون رساند. امروز، او هنوز در زمینه بازاریابی فعالیت میکند و از طریق پادکست خود (The GaryVee Audio Experience) دانش خود را با جهان به اشتراک گذاشتن میگذارد.


مطلب پیشنهادی: قوانین پنهان اینستاگرام که معمولا آنها را نادیده میگیرید


پروفایل او پیچیده، مدرن و پر از مشاوره صادقانه برای بازاریابی در عصر شبکه های اجتماعی است. یک نقل قول بی نظیر که در چندین پست او مشاهده میکنید، این است.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

علاوه بر سلفی هایش، Gary را برای شوخی ها و محتوای طنزش، مشاوره هایش و محتوای ویدئویی اش دنبال کنید.

5. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Harvard Business Review

Harvard Business Review مجله رسمی Harvard Business School است. حساب آنها در ایسنتاگرام harvard_business_review است. برای دیدن محتوا در مورد رهبری و زندگی در محل کار که شما را به فکر وادار میکند، این حساب را دنبال کنید.

محتوای موجود در این حساب که مجله رسمی مدرسه کسب و کار در یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان است، بسیار رنگی و جذاب است. در این اکانت متون برجسته شده در پس زمینه های روشن، عکاسی ادیت شده هوشمندانه و تصاویر چشمگیر پیدا خواهید کرد.

بسیاری از پستهای Harvard Business Review’s Instagram به مقالات مجله لینک دارند. یکی از نکات مهمی که در همه پست ای Harvard Business Review وجود دارد این است که شما را به فکر کردن وا میدارد. نه تنها در مورد شغلتان، بلکه حتی در مورد فعالیتهای روزمره شما در زمینه زندگی حرفه ایتان و روابطتان با دیگران.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

بسیاری از پستهای Harvard Business Review نکات کوتاه مدیریتی است. چند نمونه از این نکات عبارتند از:

  • “اگر میخواهید در نهایت پروژه های بزرگ انجام دهید، با پروژه های کوچک شروع کنید.”
  • “شبکه خود را کوچک و معقول و هدفمند نگه دارید”
  • “تیم خود را تشویق کنید تا رفتارهای غیراخلاقی را اطلاع دهند”

6. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : 6amsuccess

6amsuccess متعلق به Victor Hathaway است. او معتقد است برای دنبال کردن رویاهای بزرگ باید از کارهای کوچک شروع کنید. حساب اینستاگرام او 6amsuccess است. برای دریافت نکات انگیزشی میتوانید او را دنبال کنید.

هدف 6amsuccess اینست که شما را به ظرفیتهای وجودی و ذاتیتان برای تبدیل رویا به واقعیت آگاه کند.

برخی از مدرسان و انگیزه دهندگان در لیست ما، الهام بخش پیروان صنایع مختلف هستند. بجز ویکتور هاتاوی بنیانگذار 6amsuccess که به صاحبان کسب و کارها و سازندگان در حوزه تکنولوژی مشاوره و انگیزه میدهد. هر پست او به طور مستقیم به مخاطبان خاص ارتباط برقرار میکند. او نکات را به صورت ساده و زیرکانه ارائه میکند و اجازه میدهد تصاویر خود حرف بزنند و متن هر پست او محدود میشود به هشتگ و فراخوان.

در این صفحه نقل قولهایی مختصر و خوب را مشاهده میکنید مانند این نقل قول: ”هر وقت خواستید تسلیم شوید، به یاد بیاورید چرا شروع کرده اید.” برای افزایش انگیزه او را دنبال کنید.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

7. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Natalie Franke

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

nataliefranke بنیانگذار Rising Tide Society است. معتقد است از طریق ارتباط، به جای رقابت میتوان کسب و کارهای قوی تری ایجاد کرد. با آیدی nataliefranke میتوانید او را در اینستاگرام بیابید. برای دیدن آخرین مطالب از هشتگ communityovercompetition  استفاده کنید و برای افزایش انگیزه میتوانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

در گذشته، ناتالی فرانک، عکاس مراسم عروسی بوده است. در حال حاضر، او فردی نجات یافته از تومور مغزی، مدرس کارآفرینی و بنیانگذار Rising Tide Society است که یک شبکه جهانی است که کارآفرینان خلاق را برای جلسات ماهانه دور هم جمع میکند.

در پروفایل ناتالی، تصاویری زیبا با رنگها و نور نرم (قطعا به دلیل تجربه او در عکاسی است) همراه با فونتهای سبک جالب و همچنین گفتگوی مستقیم او با فالوورهایش در مورد کسب و کارها و برندهای آنها مشاهده میکنید. بین اینگونه پستها، زندگی شخصی او و کارهایی که برای سلامتی اش میکند را مشاهده میکنید. ناتالی هیچ نگرانی و ترسی از اینکه خود واقعی اش را در اینستاگرام نمایش دهد، ندارد زیرا معتقد است اگر میخواهید یک برند موفق ایجاد کنید، باید در مورد مشکلات شخصی که با آن دست و پنجه نرم میکنیم، صاف و صادق باشیم.


مطلب مرتبط: 4 نکته سریع و آسان برای ارسال تصاویر باکیفیت در اینستاگرام


ناتالی رویکرد خود را نسبت به کارآفرینی توضیح میدهد: “من اعتقاد دارم همه ما این فرصت را داریم که به چیزی که میخواهیم تبدیل شویم.” او همچنان ادامه میدهد: “به عنوان انسان ما با هم ارتباط برقرار میکنیم. مغز ما با همدردی مجهز شده است و تمایل به رشد نه تنها به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک خانواده به عنوان یک موجود است.”

“در ماه می سال 2015، من Rising Tide Society را تاسیس کردم و یک ایده ساده که از راه اندازی تا رشد در کمتر از شش ماه اتفاق افتاد و مخاطبان پس از یک سال و نیم به 100K رسید.”

8. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Shane Feldman

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Shane Feldman موسس و مدیر عامل شرکت Count Me In است که بر روی انعطاف پذیری شخصی، حمایت و الهام بخشیدن به نوجوانان برای ایجاد تغییر مثبت تمرکز میکند. حساب او در اینستاگرام shane_feldman است. برای اینکه برند خود را به عنوان یک جنبش اجتماعی معرفی کنید و تاثیر برند خود را به حداکثر برسانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

چرا او را دنبال میکنید:

Shane Feldman جنبش، حرکت و تحول ایجاد میکند. او اینکار را با کار کردن با رهبران کسب و کارها انجام میدهد تا برندهای خود را به جنبش های اجتماعی فعال تبدیل کنند. اینستاگرام او را بررسی کنید تا او را در رویداد Count Me In، سلفی هایش و … را مشاهده کنید.

از طریق Count Me In، او به نوجوانانی که با کمبود عزت و اعتماد به نفس برای هدف داشتن و رسیدن به هدف مواجه هستند، آموزش میدهد، به آنها برای دنبال کردن و پیدا کردن موفقیتهای خود انگیزه میدهد.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

هنگامیکه از شین درباره بزرگترین ترسی که کارآفرینان باید بر آن غلبه کنند، پرسیدیم، به ما گفت «ترس از مراقبت از خود. میدانم که ممکن است مضحک به نظر برسد اما من با بسیاری از کارآفرینان، مدیران و صاحبان کسب و کار کار میکنم که فکر میکنند موفقیت به این معنی است که باید 50، 70، 80+ ساعت در هفته کار کنند. اگر یک لحظه برای خود وقت بگذارند وحشت زده میشوند و تصور میکنند که به برند خود متعهد نیستند. به دروغ به افراد القا شده که باید به صورت 24 ساعت در روز و 7 روز هفته کار کنید . چک کردن پیامها و ایمیلها در شب، درست غذا نخوردن و خوردن غذای فوری در تمام طول روز و نادیده گرفتن دورهمی ها و تعطیلات آخر هفته”.

او ادامه داد: «مراقبت از خود خودخواهی نیست. برعکس برای موفقیت بسیار حیاتی است. این برای هر کسی درست است. تمرین مراقبت از خود، سلامت روانی و وضوح ذهنی شما را تنظیم میکند.”

9. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Amber Lilyestrom

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Amber Lilyestrom استراتژیست برند، مربی کسب و کار و خالق Ignite Your Soul Summit است. برای او، جهشهای بزرگ، تولد دوباره و تحول، کلید برندسازی موفق است. حساب اینستاگرام او amberlilyestrom است. برای دیدن آخرین مطالب او در اینستاگرام او را دنبال کنید.

او یک نویسنده، استراتژیست برند، پادکستر و مدرس کسب و کار است. اگر بخواهیم amberlilyestrom را در یک عبارت تعریف کنیم باید بگوییم او یک متخصص در چند زمینه است.

هنگامیکه با آمبر صحبت کردیم، او راز خود در ایجاد تعادل برای انجام همه کارهایی که انجام میدهد را با ما در میان گذاشت. “کمک بگیرید، سعی نکنید به تنهایی انجام دهید. افرادی که تمایل دارند تجارت خود را شروع کنند، طبیعتا خودکفا و بسیار جاه طلب هستند. این ویژگیها قابل تحسین هستند، اما آنها معمولا تمایل دارند، دیگران احساس کنند که همه کارها را خودشان انجام میدهند، باید پاسخ همه چیز را بدانند، همه چیز و برای همه باشند، که این تفکر در نهایت منجر به فرسودگی و سرخوردگی میشود.”

او ادامه داد: “افرادی که پیش از شما این راه را رفته اند را پیدا کنید، از آنها راهنمایی بخواهید و منحنی یادگیری خود را کوتاه کنید و از افرادی کمک بگیرید که نقاط ضعف شما نقاط قوت آنهاست. از درخواست کمک و حمایت نترسید.”

او هر کاری را به طور کامل و بی نقص انجام میدهد. amber علاقه زیادی به توانمند سازی زنان برای راه اندازی و ساخت کسب و کار موفق دارد و این احساس شور و شوق برای کمک به دیگران را از عکسهای او احساس میکنید. بین عکسهایی که از زندگی خود با خانواده اش می بینید، نقل قولهای الهام بخشی در مورد فلسفه او در مورد زندگی و بحث و گفتگو با مخاطبان نیز وجود دارد.


مطلب مرتبط: 7 ابزار آنالیز اینستاگرام برای تقویت استراتژی پلتفرم شما


او به ما گفت که استراتژی شبکه های اجتماعی او این است که “خودم باشم. فیلتر گذاشتن و فروش داستان یک زندگی و کسب و کار بی نقص کار راحتی است اما این چیزی نیست که مردم به آن نیاز و تمایل دارند. مردم به چیزهای طبیعی و واقعی علاقه دارند، مردم به صداقت نیاز دارند.”

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

10. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Melyssa Griffin

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Melyssa Griffin خالق پادکست Pursuit with Purpose است. او به روشی سرگرم کننده با ایجاد ذهنیت مثبت به کارآفرینان برای ایجاد کسب و کارشان کمک میکند. حساب او در اینستاگرام melyssa_griffin میباشد. برای رشد و ارتقای کسب و کار و اثرگذاری آنلاین از طریق محصولات آموزشی او را در اینستاگرام دنبال کنید

در وبسایت خود، مریسا گریفین در مورد رویکردش در مربیگری کسب و کار میگوید: “من اعتقاد دارم همه انسانها با قدرتهای ذاتی بزرگی به دنیا می آیند، همه میتوانند کسب و کار خود را داشته باشند. به من اعتماد کنید. من چگونگی انجام اینکار را به شما نشان خواهم داد. من اعتقاد دارم، شما یک هدف خیلی بزرگ دارید که برای مدت طولانی آنرا پشت ذهن خود پنهان کرده اید. من اینجا هستم تا به شما کمک کنم تا بتوانید آنرا به زندگی واقعی بیاورید.”

او می افزاید: “من اعتقاد دارم که شما سزاوار شادی، احترام و عشق هستید و من مصمم هستم ابزارهایی برای ایجاد این احساسات در وجود شما به شما بدهم.”

او به عنوان استراتژیست کسب و کار، دوره های آنلاین، منابع و پادکستهای قابل دانلود رایگان ارائه میکند. در اینستاگرام او تصاویری از زندگی روزمره او، سرگرمی ها و سگش وجود دارد. پروفایل او به گونه ای است که به شما یاد میدهد، چگونه به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنید. او به چالشهای روزانه ای که اغلب کارآفرینان آنلاین با آن مواجه هستند، میپردازد.


مطلب پیشنهادی: راهنمای درخواست نشان آبی و یا تیک تایید در اینستاگرام


11. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Sir Richard Branson

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

سر ریچارد برانسون بنیانگذار Virgin Group است. او همچنین به عنوان Dr. Yes شناخته شده است، فلسفه کسب و کار او تمرکز بر اقدامات آگاهانه اجتماعی است. حساب او در اینستاگرام richardbranson است. برای دیدن آنچه که زندگی، ماجراجویی و اقدامات بشر دوستانه نزدیک به 50 ساله او در اینستاگرام او را دنبال کنید.

اینستاگرام سر ریچارد برانسون، ماجراجویی های او در قایقرانی، دوچرخه سواری و حتی شنا با کوسه ها نشان میدهد.

عکسهای ماجراجویی او فقط برای نمایش نیستند. پشت عکسهای مناظر چشم نواز، رویدادها و محتوای خانوادگی او، فلسفه ای وجود دارد. بعضی از نقل قولها از خود او هستند و در کنار آنها نقل قولهای الهام بخشی از چهره هایی مانند دوروتی پارکر و مهاتما گاندی قرار میدهد. مانند این نقل قول:

“اگر میتوانیم کسب و کار را به خوبی تغییر دهیم، پس میتوانیم تلاش کنیم جهان را برای بهتر شدن تغییر دهیم.”

پروفایل او مانند بیشتر افراد لیست این مقاله نیست، او نوع دیگری از انگیزش را ارائه میدهد، به شما نشان میدهد زندگی شما به عنوان یک کارآفرین چگونه خواهد بود. او را دنبال کنید تا ببینید ایجاد کسب و کار خودتان شما را به کجا خواهد برد.

12. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Justin Dry

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Justin Dry مدیر عامل Vinomofo است. حساب اینستاگرام او justindry است. برای اطلاع از سخنرانی های او و آخرین اخبارش او را در اینستاگرام دنبال کنید.

Justin Dry مدیر عامل شرکت Vinomofo، سر ریچارد برانسون را به عنوان یکی از افراد الهام بخش خود میداند و برای ادامه زنجیره الهام بخشی، از پروفایل اینستاگرام خود برای الهام دادن به دیگران استفاده میکند. پروفایل جاستین پر از اندیشه های انگیزشی، تصاویر سگ او و خانواده اش و … است.

امروز، Justin Dry شخصیتی بالاتر از مدیرعامل Vinomofo است. او با سخنرانی در رویدادهای توسعه کسب و کار مانند Yeah Nah Summit 2018 و  Bayside Business Breakfast به سایر کارآفرینان الهام می بخشد. علاوه بر حضور و سخنرانی در چنین رویدادهایی، او وبلاگ نویسی فعال است، مقالاتی در مورد ابزارهایی که کارآفرینان برای موفقیت نیاز دارند مانند صبر، تمرکز و تمایل به ریسک به چاپ رسانده است.

این تمایل به مواجه شدن با مشکلات را میتوان در نقل قولهای دیگر Justin Dry در اینستاگرام او مشاهده کرد، مانند «دوستانت را به من نشان بده، من آینده تو را به تو نشان میدهم» و «فرد بدبین در مورد باد شکایت میکند؛ فرد خوش بین انتظار دارد که آن را تغییر دهد. فرد واقع گرا بادبان ها را تنظیم میکند.”

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

13. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Instagram for Business

Instagram for Business در واقع گروهی پشت Instagram Stories for businesses هستند که حساب آنها در اینستاگرام instagramforbusiness است. برای داشتن نگاهی عمیق تر به کسب و کارهای نوآورانه ای که آنها به اشتراک میگذارند، این اکانت را در اینستاگرام دنبال کنید.

نمیتوان از بهترینهای اینستاگرام برای کارآفرینی صحبت کرد و نامی از Instagram for Business نبرد. این اکانت جایی است که میتوانید داستانها و مطالبی در مورد کارآفرینانی که صنایع خود را به شکلی بزرگ، سرگرم کننده و بسیار بصری تغییر میدهند، مشاهده کنید.

Instagram for Business از لحاظ بصری، پر از تصاویری با رنگهای روشن، عکاسی هوشمند و جسورانه میباشد. در وبسایتشان، به کارآفرینان میگویند که چگونه میتوانند از Instagram for Business برای ارتباط با مخاطبانشان به طور موثرتری استفاده کنند.

Instagram for Business مینویسد: “مردم به دنبال داستانهایی برای الهام گرفتن هستند. باید بدانید چطور میتوانید از این داستانها برای ایجاد ارتباطات جدید استفاده کنید.” آنها همچنین نشان میدهند که چگونه خدمات آنها شما را به کمپین های بازاریابی بزرگ تر متصل میکند.

در کنار این توصیف ها، توصیه های مؤثر و تاکتیکی برای استفاده از Instagram for Business، مانند نحوه اضافه کردن داستان به کمپینهای فیسبوک و نحوه بهینه سازی داستانهای کسب و کار خود خواهید یافت. در اینجا بسیاری از محتوا از Curated by Facebook گرفته شده که یک پروژه متعلق به فیسبوک برای نشان دادن سازندگان اینستاگرام است.


مطلب مرتبط: 18 نکته مهم برای موفقیت کمپین تبلیغ در فیسبوک


اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

14. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Amy Landino

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Amy Landino تهیه کننده AmyTV و یکی از بنیانگذاران Aftermarq است. حساب اینستاگرام او schmittastic است. برای ارتباط مستقیم با امی از طریق سوالات تعاملی که او برای فالوورهایش مطرح میکند، او را در اینستاگرام دنبال کنید.

او نویسنده Vlog Like a Boss و میزبان AmyTV در یوتیوب است. Amy Landino سخنران انگیزشی است که در YouTube به موفقیت رسید.

در AmyTV، او برای موفقیتهای حرفه ای و شخصی مشاوره میدهد، به عنوان مثال چگونه زمان خود را به طور موثر مدیریت کنید، معرفی اپلیکیشنهای بهره وری مورد علاقه خودش و توصیه های کتاب برای فالوورهایی که به دنبال انگیزه بیشتر هستند.

هنگامیکه ما از امی پرسیدیم برای کارآفرینانی که تازه میخواهند کسب و کار خود را شروع کنند چه توصیه و راهنمایی دارد، گفت: “برای محصول خود خیالبافی نکنید. برای آن سخت کار کنید. به آن باور داشته باشید. اما هنگامیکه بازار به شما میگوید این درست نیست، تمرکز کنید تا راه حل درستی برای آنها پیدا کنید، به جای اینکه روی آن تعصب داشته باشید. با اینحال، اگر فکر میکنید محصول شما جواب نمیدهد و قصد دارید آنرا رها کنید، قبل از آن بازاریابی خود را بررسی کنید.”

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

او همچنین به کارآفرینان جدید هشدار میدهد که “کارآفرینی یک مسیر سریع پولدار شدن نیست. برخی از کارآفرینان جدیدی که با آنها مواجه میشوم، زمانیکه به آنها میگویم چه کارهایی باید بکنند و چگونه درآمد کسب میکنند، احساس عجیب و غریبی دارند. اینکار در چند سال اول از آنچه شما فکر میکنید سخت تر است و باید تمایل داشته باشید و بتوانید در مدت نسبتا طولانی و به صورت رایگان کار کنید. اما تجربه و مسائلی که در این دوره اتفاق می افتد، کارآفرینان خوب را به جایی که باید باشند، میرساند.”


مطلب مرتبط: فروش محصولات با Instagram Shopping و استوری های خرید


Amy خیلی زیاد سفر میکند و از پروفایل خود برای نشان دادن مسافرتهایش استفاده میکند. آنها بخشی از زیبایی شناسی بزرگ او هستند. در واقع با اینکار پیام انگیزشی ارسال میکند که اگر شما قاطعانه برنامه ریزی کرده و تمرکز خود را بر بهبود خود قرار دهید، میتوانید به آنچه که واقعا میخواهید برسید.

او همچنین Instagram را به عنوان پلتفرم ارتباطی ایده آل معرفی میکند. “که بسیاری از مطالب و محتوای من در YouTube است، اما Instagram مکانی مناسب برای ادامه گفتگو با مخاطبانم است.”

15. اکانتهای الهام بخش اینستاگرام : Startup Creative

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

Startup Creative یک مجله سه ماهانه است که کارآفرینان سراسر دنیا را معرفی میکند و توسط Kaylene Langford تاسیس شده است. این مجله، فریلنسرها و کارآفرینان و چگونگی موفقیت آنها را نشان میدهد. حساب اینستاگرام آنها startupcreative است. برای دریافت مشاوره برای توسعه کسب و کار خود، حساب اینستاگرام آنها را دنبال و بررسی کنید.

سایر نکاتی که در اینستاگرام StartUp Creative پیدا میکنید عبارتند از: “آیا میتوانید این را قبول کنید که هنگامیکه وضعیت داخلی خود را تغییر میدهید، دیگر برای خوشحالی، قدردانی یا هر احساس خوب و بد دیگری به دنیای خارجی نیازی ندارید؟ و پتانسیل شما بی پایان است. آنچه را انجام دهید که برای انجام دادن آن خلق شده اید.”

این مشاوره در قالب پادکستها، پستهای وبلاگ و دوره های آنلاین و حتی شعر ارائه میشود. StartUp Creative به کارآفرینان کمک میکند از طریق شناخت بهتر خود به موفقیت دست یابند.

اکانتهای الهام بخش اینستاگرام که هر کارآفرین باید دنبال کند

کارآفرینانی که ترجیح میدهند به جای شرکت در دوره های StartUp Creative، خودشان روی خودشان کار کنند، میتوانند کتاب و ایبوک دریافت کنند. کسانی که محدودیت بودجه دارند یا میخواهند کسب و کار بهره ورتر و سودآورتر بسازند، میتوانند از منابع رایگان StartUp Creative مانند راهنمای ساخت وبسایتهای سودآور و قالب طرح کسب و کار آنها استفاده کنند.

در Instagram آنها، میتوانید نقل قولهای الهام بخش، فضاهای مینیمالیستی و داستانهای کارآفرینان سراسر جهان را پیدا کنید.


مطلب پیشنهادی: 10 سایت برتر برای چاپ تصاویر اینستاگرام


منبع: 99designs Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟