14 اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام
4.8/5 (10)

اپلیکیشن ایجاد استوری در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

12 اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام

در مطلب پیش در مورد نحوه ایجاد کاورهای جذاب برای استوری ها صحبت کردیم. در این مطلب با اپلیکیشن های ساخت استوری در اینستاگرام آشنا خواهیم شد.

هر روز اپلیکیشن های جدیدی برای استوری اینستاگرام معرفی میشوند و این مورد به این معنی است که استوری ها هر روز خلاقانه تر، تعاملی تر و جذاب تر میشوند! منطقی به نظر میرسد؛ با 400 میلیون کاربر فعال روزانه، برندها میخواهند برای ارتباط با مخاطبان، جذب ترافیک به پروفایلشان و دسترسی بیشتر به مخاطبان جدید، استوری اینستاگرام خود را بهبود و ارتقا دهند.

خوشبختانه، اکنون خیلی راحت تر از قبل میتوان استوری های زیبا و باکیفیت ایجاد کرد. فقط کافی پا را کمی از اینستاگرام فراتر بگذارید و از اپلیکیشن های جانبی در این زمینه کمک بگیرید.

در این پست، ما 12 اپلیکیشن استوری اینستاگرام به اشتراک میگذاریم که به شما کمک میکند تا استوری های با کیفیت بالا و منسجم ایجاد کنید که برای مخاطبان جذاب خواهد بود!

اپلیکیشن ایجاد استوری 1:

ایجاد قالبهای ساده و مینیمالیستی با Unfold

استفاده از قالبهای استوری اینستاگرام یکی از ساده ترین راهها برای ارتقا محتوای استوری شماست! با استفاده از مجموعه ای از تم یا قالب برای استوری خود، میتوانید محتوایی ایجاد کنید که با برند شما به طور کلی هماهنگ باشد.

اگر با ایجاد و یا استفاده از قالبها در Adobe Photoshop راحت نیستید، میتوانید قالبهای خود را با استفاده از اپ Unfold برای استوری اینستاگرام ایجاد کنید.

Unfold به دلیل داشتن کتابخانه ای از قالبهای زیبا و مدرن شناخته شد. این در حال حاضر یکی از محبوب ترین اپ های قالب استوری اینستاگرام است!


مطلب مرتبط: اینفلوئنسرها از اپلیکیشن Unfold برای ارائه بهتر استوری اینستاگرام استفاده میکنند


ایجاد قالبهای ساده و مینیمالیستی با Unfold

میتوانید استوری اینستاگرام را با قابهای شبیه نوار فیلم، Polaroid و مینیمالیستی از پستهای اینستاگرامرهای مورد علاقه خود تشخیص دهید:

14 اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام

همچنین به شما این امکان را به شما میدهد که پیش نمایش استوری خود را با حالت Story mode مشاهده کنید، به شما این فرصت را میدهد تا قبل از اینکه آنرا ارسال کنید، ببینید در استوری شما به چه صورت ظاهر میشود.

اگر به دنبال راهی آسان و سریع هستید تا بتوانید استوری ای ایجاد کنید که ظاهری منسجم تر و هماهنگ تر داشته باشد، Unfold اپلیکیشن مورد علاقه شما خواهد بود!

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 2:

سفارشی کردن قالبها برای مطابقت با زیبایی شناسی برند در Canva

اپ تلفن همراه Canva یکی دیگر از روشهای فوق العاده ساده برای ایجاد قالبهای زیبای استوری اینستاگرام برای کسب و کار شما است که با آن میتوانید قالبهای خود را بر روی گوشی یا روی دسکتاپ خود ایجاد کنید.

برای استوری اینستاگرام، قالبهای آماده بسیاری وجود دارد، همچنین میتوانید قالب خود را با میلیونها پس زمینه، 130 فونت مختلف و گرافیکهای مختلف متناسب با کسب و کار خود سفارشی سازی کنید:

سفارشی کردن قالبها برای مطابقت با زیبایی شناسی برند در Canva

ایجاد قالبهای برند در استوری اینستاگرام به شما کمک میکند، هم در زمان صرفه جویی کنید و هم اینکه یک ظاهر یکپارچه برای کل استوری ها، پستها و کل کسب و کار ایجاد کرده و آنرا حفظ کنید و خبر خوب اینکه نیازی نیست تجربه طراحی گرافیک داشته باشید!

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 3:

اضافه کردن پس زمینه به عکسها و ویدئوها با InShot

تا حالا پیش آمده که بخواهید ویدئویی را پست کنید اما سایز آن مناسب نبوده باشد؟ InShot Video Editor یک اپلیکیشن ویرایش عکس و ویدئو است که به طور خاص طراحی شده است تا محتوا را متناسب با شرایط استوری اینستاگرام (یا هر پلتفرم ویدئویی دیگر) طراحی کند.

قبل از شروع پروژه خود، فقط مطمئن شوید Canvas را انتخاب کنید تا سایز را برای استوری اینستاگرام تنظیم کنید:

اضافه کردن پس زمینه به عکسها و ویدئوها با InShot

ویرایشگر ویدئوی InShot ویدیوی موجود را میگیرد و به شما این امکان را میدهد تا آنرا به نسبت ابعاد مختلف تغییر دهید و برای تطبیق با استوری به راحتی میتوانید آنرا برش داده و سایز آنرا تغییر دهید. همچنین میتوانید ویدیوی خود را در پس زمینه قرار دهید؛ یک پس زمینه ساده رنگی را در اپلیکیشن انتخاب کنید، یا یک تصویر را از دستگاه خود بارگیری کنید.

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 4:

زمانبندی محتوای استوری اینستاگرام خود با Later

ارسال منظم محتوا در استوری اینستاگرام نکته کلیدی برای جذب مخاطب و افزایش بازدید است. شما میتوانید استوری های خود را دقیقا همانند دیگر پستهای اجتماعی با Later در تقویم محتوا برنامه ریزی میکنید.

به جای اینکه هر روز استوری ها را ارسال کنید، میتوانید عکسها و متن های خود را به طور مستقیم به اپلیکیشن زمانبندی استوری خود اضافه کنید! مزایای زمانبندی قبل از ارسال محتوا این است که میتوانید اطمینان حاصل کنید که پیوستگی ارسال محتوا حفظ میشود و با اینکار در ذهن مخاطبان خود خواهید ماند.


مطلب مرتبط: برنامه ریزی ایجاد محتوای اینستاگرام با صرف زمان کمتر


تنها کاری که باید انجام دهید این است که استوری خود را به ابزار storyboard کشیده و رها کنید، سپس آنها را دوباره مرتب کنید تا به همان ترتیبی قرار بگیرند که مدنظر شماست.

زمانبندی محتوای استوری اینستاگرام خود با Later

سپس میتوانید به استوری های زمانبندی شده خود لینک یا کپشن اضافه کنید که در زمان ارسال، در تلفن شما کپی میشود.

زمانبندی محتوای استوری اینستاگرام خود با Later

در زمان ارسال، یک نوتیفیکیشن یا اعلان در تلفن خود دریافت خواهید کرد و هنگامیکه اعلان را باز میکنید، استوری ها در تلفن شما دانلود میشود و لینک یا کپشن در کلیپ بورد شما کپی میشود و به راحتی میتوانید استوری اینستاگرام را در عرض چند ثانیه ارسال کنید.

14 اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام

زمانبندی استوری اینستاگرام یکی از بهترین مواردی است که میتوانید برای رشد کسب و کار خود در اینستاگرام در سال 2019 انجام دهید!

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 5:

اضافه کردن استیکرهای رنگی، متن و براش به تصاویر خود با A Design Kit

این اپ توسط سازندگان A Beautiful Mess و A Color Story طراحی شده است و یک راه سرگرم کننده برای اضافه کردن روح و جان به تصاویر شما است. A Design Kit شامل استیکر، پس زمینه و براش است که به شما این امکان را میدهد تکسچر یا رنگ را به طور مستقیم روی عکسهای خود بکشید.

اضافه کردن استیکرهای رنگی، متن و براش به تصاویر خود با A Design Kit

A Design Kit همچنین اپلیکیشنی عالی برای ایجاد استوری های منحصر به فرد و چشم نواز است که باعث میشود مخاطب جذب استوری های شما شود. اگر به دنبال الهام گرفتن نیز هستید، میتوانید هشتگ ADesignKit را برای مشاهده و بررسی طرحهای سایر کاربران دنبال کنید.

دانلود رایگان iOS


مطلب مرتبط: 5 اپلیکیشن برای ایجاد استوری اینستاگرام


اپلیکیشن ایجاد استوری 6:

ایجاد گرافیک متنی متحرک باAdobe Spark Post

میدانیم ادوبی اغلب به خاطر نرم افزار ویرایش حرفه ای اش شناخته میشود، Adobe Spark Post کار ایجاد گرافیکهای متنی را برای هر شخصی راحت میسازد حتی اگر آن شخص هیچ تجربه طراحی نداشته باشد.

ایجاد گرافیک متنی متحرک

این اپلیکیشن برای استوری اینستاگرام هزاران قالب و تمپلت دارد، از جمله میلیونها عکس، فیلتر و فونتهای رایگان برای کمک به ایجاد محتوای سفارشی که کاملا با برند شما همخوانی داشته باشد.

این اپلیکیشن استوری اینستاگرام کاملا رایگان است و به شما کمک میکند فقط چند دقیقه محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید.

دانلود رایگان iOS و Android


مطلب مرتبط: نکاتی درباره طراحی صفحات اجتماعی


اپلیکیشن ایجاد استوری 7:

فراتر از فیلترهای کلاسیک اینستاگرام با VSCO

VSCO برای چندین بار به عنوان اپلیکیشن ویرایش عکس مورد علاقه مخاطبان برگزیده شده است، اما آیا میدانستید با این اپلیکیشن میتوانید محتوای ویدئوی خود را نیز ویرایش کنید؟

این قابلیت کمتر شناخته شده به شما این امکان را میدهد تا هر یک از فیلترهای مورد علاقه خود در VSCO را به محتوای ویدیوی خود اضافه کنید تا به شما در حفظ زیبایی و یکپارچگی کمک کند.

فراتر از فیلترهای کلاسیک اینستاگرام

همچنین میتوانید تنظیمات مختلف مانند کنتراست، روشنایی و موارد دیگر را در ویرایشگر ویدیو انجام دهید.

ویرایش ویدئو در VSCO یک ابزار منحصر به فرد است که در نسخه پولی VSCO ارائه میشود، اما اگر به دنبال ساخت ویدئوهای جذاب هستید، ارزش آنرا دارد.

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 8:

ایجاد محتوای جذاب با اپلیکیشن StoryLuxe’s Template Library

یکی دیگر از اپلیکیشنهای قالب استوری اینستاگرام، StoryLuxe جدید است. این اپ دارای طیف گسترده ای از قالبهای پویای استوری اینستاگرام است، از جمله قالبهای polaroid & instant فیلم، نئون، گل و … میباشد.

ایجاد محتوای جذاب

وبلاگ نویسان معروف مانند Ellenor Kim با اکانت اینستاگرام spreadfashion از آن استفاده میکنند.

اپلیکیشن ایجاد استوری

برای شروع، فقط از یکی از بسته های قالب انتخاب کنید و عکسها و ویدیوهای خود را اضافه کنید. سپس میتوانید استوری خود را با فیلترهای StoryLuxe، تکسچرهای پس زمینه، رنگ و … جذاب تر کنید.

دانلود رایگان iOS

اپلیکیشن ایجاد استوری 9:

استفاده از ویرایشگر هوشمند ویدئو برای ایجاد محتوای جذاب با Magisto

با قرار دادن عکسها و ویدئوهای خود در ویدئوساز قدرتمند Magisto آنها را به ویدئوهای جذاب و چشمگیر تبدیل کنید و توجه مخاطب را جلب کنید.

این اپلیکیشن بیش از 90 میلیون کاربر دارد. کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و دارای سبکهای ویرایش قدرتمندی است که به شما کمک میکند استوری های با کیفیت بالا را فقط در 3 مرحله ساده ایجاد کنید:

استفاده از ویرایشگر هوشمند ویدئو برای ایجاد محتوای جذاب با Magisto

اگر کمبود ویدئو و فوتیج دارید، این اپلیکیشن استوری اینستاگرام ویدئوها و فوتیج هایی از iStock در اختیار کاربران قرار میدهد. ویدئو ساز هوشمند Magisto حتی میتواند فقط با استفاده از عکس به شما در ایجاد اسلایدشو یا کولاژ ویدئویی کمک کند که یک ویدئوی واقعی به نظر میرسد.

دانلود iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 10:

اضافه کردن کپشن به استوری اینستاگرام با Clipomatic

یکی دیگر از راههای عالی برای جلب توجه مخاطب و افزایش اشتراک گذاری محتوا، اضافه کردن کپشن به استوری است.

بدون کمک اپلیکیشن، این کار ممکن است خیلی وقت گیر باشد، خوشبختانه اپلیکیشنی وجود دارد که اینکار را برای کاربران فوق العاده راحت کرده است. ویرایشگر ویدئویی هوشمند Clipomatic هر چیزی که بگویید را به کپشن تبدیل میکند. این به این معنی است که لازم نیست همه چیز را تایپ کنید.

اپلیکیشن همه کارها را برای شما انجام میدهد.

اضافه کردن کپشن به استوری اینستاگرام با Clipomatic

تنها کاری که باید انجام دهید این است، دکمه جادویی ضبط (record) را بزنید، به وضوح صحبت کنید و کلمات به عنوان کپشن ظاهر میشود. همچنین میتوانید ویدئوهای خود را با استفاده از فیلترهای هنری جذاب تر کنید.

دانلود رایگان iOS

اپلیکیشن ایجاد استوری 11:

به اشتراک گذاری گرافیکهای متنی جذاب با Over

چه در اینستاگرام نکات آموزشی به اشتراک میگذارید و چه نقل قولهای الهام بخش و … ، Over یک اپلیکیشن عالی برای استوری اینستاگرام است که به شما این امکان را میدهد که متن و گرافیک را به عکسها و ویدئوهای خود اضافه کنید.

Over دارای عکس، فونت، گرافیک، قالب و ابزار است که با کمک آنها میتوانید استوری های باکیفیت بالا ایجاد کنید.

اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام

یک قالب انتخاب کنید یا اینکه از صفر شروع کنید گزینه ها بسیار زیاد هستند. هشتگ bestofover به شما کمک میکند تا از ایده ها الهام بگیرید.

دانلود رایگان iOS و Android

اپلیکیشن ایجاد استوری 12:

ایجاد محتوای آموزشی با Jumprope

اگر معمولا در اینستاگرام محتوای آموزشی به اشتراک میگذارید، این اپلیکیشن قطعا مناسب شماست!

Jumprope به محتوای شما ظاهر حرفه ای میدهد و به شما این امکان را میدهد که هر مرحله از آموزش خود را به راحتی ایجاد کنید و یک لینک به جاییکه مخاطبان شما همه آموزشها را ببینند، اضافه کنید:

همچنین میتوانید سرعت، موزیک، متن و فیلتر را قبل از پست کردن ویدیوی خود در استوری ویرایش کنید! این اپلیکیشن یک راه عالی برای ارتباط با مخاطبان شما و به اشتراک گذاری راحت محتوای جدید است!

دانلود رایگان iOS

کسب و کار خود را با استوری اینستاگرام پیشرفت دهید

اپلیکیشن های زیادی ویرایش عکس و ویدئو برای استوری اینستاگرام وجود دارد ،فقط باید خلاق باشید! فقط باید دقت کنید از هر اپلیکیشن و ابزاری استفاده میکنید، باید در نهایت محتوای ایجاد شده با زیبایی شناسی برند شما و اهداف بازاریابی تان یکپارچه و هماهنگ باشد.

اگر بخواهید استوری های خود را روی دسکتاپ طراحی کنید، توصیه میکنیم از Canva یا Adobe Photoshop استفاده کنید (میتوانید قالبهای استوری اینستاگرام رایگان برای فتوشاپ دانلود کنید).

منبع: Later Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟