انجام نظرسنجی در تلگرام با استفاده از گزینه Poll در منوی اصلی
4.57/5 (7)

نظرسنجی در تلگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

انجام نظرسنجی در تلگرام با استفاده از گزینه Poll در منوی اصلی

در خبر پیش در مورد آپدیت جدید تلگرام و قابلیتهایی که این پیام رسان در اختیار کاربران سیستم عاملهای مختلف قرار داده است، صحبت کردیم. در این خبر شما را با گزینه ای آشنا خواهیم کرد که با استفاده از آن میتوانید بدون کمک گرفتن از رباتهای تلگرامی، در گروه ها و کانالهای تلگرامی، نظرسنجی یا رأی گیری راه اندازی کنید.

اگر کاربر تلگرام بوده اید حتما با نظرسنجی ها و رأی گیری های تلگرام آشنایی دارید. تلگرام از این ابزار برای هماهنگی اعضای گروه و تعامل بیشتر بین کاربران استفاده میکند. در گذشته نظرسنجی به کمک رباتهای تلگرام مثل @vote صورت میگرفت.

نظرسنجی تلگرام

تلگرام در اقدامی جدید تصمیم گرفته که بدون استفاده از رباتها، نظرسنجی را برگزار کند. اگر آخرین نسخه تلگرام را دانلود کنید، خواهید دید که ابزار نظرسنجی در منوی اصلی آن در قسمت Attachment (در گروه ها و کانالهایی که متعلق به شماست) قرار گرفته تا کاربران به راحتی بتوانند در گروه ها و کانالهای خود، نظرسنجی برگزار کنند.


خبر پیشنهادی: پاسپورت تلگرام قابلیتی جدید برای تشخیص هویت کاربران


شما میتوانید از نظرسنجی تلگرام برای گروه های دارای 100000 عضو و کانالهای دارای 1 میلیون مشترک استفاده کنید. همچنین این امکان به شما داده میشود که نظرسنجی ها را پین کنید و یا به گروه های دیگر فوروارد کنید تا میزان بازدید و مشارکت آن افزایش پیدا کند.

در حال حاضر پاسخ رأی گیری ها در حالت مخفی قرار دارد و کسی متوجه رأی شما نخواهد شد ولی تلگرام در نظر دارد که در آینده ای نزدیک نتایج رأی گیری را به حالت عمومی تبدیل کند. البته تلگرام همواره به حریم شخصی کاربران توجه داشته است.


مطلب آموزشی پیشنهادی: 2 روش ساده کسب درآمد آنلاین از تلگرام


منبع: Telegram Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟