انتشار Twitter Lite
4.67/5 (15)

انتشار Twitter Liteدر وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

انتشار Twitter Lite در گوگل پلی برای 45 کشور دنیا

قبل از این در مورد قابلیت جدید هشتگهای مرتبط در توییتر صحبت کردیم و امروز به معرفی نسخه سبک توییتر به نام Twitter Lite برای گوشی تلفن همراه می پردازیم.

انتشار Twitter Lite در گوگل پلی خبر جدید توییتر است. روزانه میلیونها نفر از توییتر استفاده میکنند تا از اخبار و وقایع جهان باخبر شوند. با اینحال موانعی نیز برای استفاده از توییتر وجود دارد که شامل سرعت کم اینترنت یا فضای کم دستگاههای تلفن همراه میشود. برنامه Twitter Lite ورژن سبکی از برنامه توییتر است که در آن سعی شده است تا تجربه شرایط جدیدی را برای شما فراهم نماید، در آن فضای کمی از دستگاه تلفن همراه گرفته میشود ضمن اینکه با اینترنت کند همخوانی دارد و در این شرایط سرعت خوبی دارد.

این قابلیت در سال گذشته و برای چند کشور محدود رونمایی شد ولی امروزه 45 کشور میتوانند از قابلیتهای آن استفاده کنند.

برخی از خصوصیات twitter lite را در زیر بررسی میکنیم:

 خاصیت Data Saver

ورژن سبک توییتر برای افرادی که محدودیت باند و فضای داخلی دستگاه موبایل دارند، بسیار کاربردی است. در این برنامه فقط عکسها یا ویدئوهایی که لمس کنید، دانلود میشود و به شما امکان ذخیره دیتا میدهد.

مخصوص اینترنتهای کم سرعت 2G و 3G

این برنامه مناسب برای اینترنتهای با سرعتهای پایین میباشد و در هنگام استفاده از این سطح اینترنت، میتواند سرعت خوبی برایتان فراهم کند.

امکان نشانه گذاری یا Bookmark

امکان نشانه گذاری توییتها وجود دارد. اگر امکان و فرصت دیدن توییتی وجود نداشته باشد به راحتی میتوانید آنرا نشانه گذاری کنید و در فرصت دیگری آنرا بخوانید.

خاصیت Push Notification

در این برنامه ارسال نوتیفیکیشن بدون درخواست کاربر انجام میشود تا توییتها از دست نروند.

خاصیت Night Mode

نور صفحه در زمان اجرای برنامه میتواند تنظیم شود.

 خاصیت Thread

این خاصیت که در توییتر با آن آشنا هستید و برای ایجاد یکسری از توییتهای هم موضوع استفاده میشود در Twitter Lite هم وجود دارد و با زدن دکمه پلاس در زیر کادر ایجاد توییت میتوان از چند توییت پی در پی برای گریز از محدودیت کاراکتر توییتر استفاده کرد.

توییتر به دنبال راهی است تا این برنامه به زندگی کاربران بیشتر راه یابند و در هر شرایطی بتوانند ارتباطشان را حفظ کنند.

 

منبع: Twitter Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟