انتشار همزمان پست اینستاگرام در چندین حساب کاربری
4.71/5 (7)

انتشار همزمان پست اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

انتشار همزمان پست اینستاگرام در چندین حساب کاربری

در خبر پیش در مورد فیدهای افقی اینستاگرام و بازخورد کاربران از این قابلیت صحبت کردیم. در این خبر شما را با قابلیت جدید اینستاگرام یعنی امکان انتشار همزمان پستهای اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

اینستاگرام بزودی به کاربران خود این امکان را میدهد که یک پست را بصورت همزمان در چندین حساب کاربری خود منتشر کنند. این قابلیت بزودی در اختیار کاربران iOS قرار خواهد گرفت.

این ویژگی که در ماه دسامبر مورد آزمایش قرار گرفته بود، بدون شک مورد استقبال اینفلوئنسرها و افرادی که مدیریت چندین حساب کاربری اینستاگرام را بر عهده دارند، قرار خواهد گرفت. در واقع انتشار همزمان پستهای اینستاگرام در چندین حساب کاربری در کنار سادگی خود، محتوای بیشتری را وارد اینستاگرام میکند و همچنین تاثیر زیادی در صرفه جویی از زمان خواهد داشت.


مطلب مرتبط: محاسبه مدت زمان صرف شده در اینستاگرام با معرفی ابزار جدید


انتشار همزمان پستهای اینستاگرام

چگونه بصورت همزمان در اینستاگرام پست منتشر کنیم؟

انتشار همزمان پست اینستاگرام در چندین حساب کاربری کار بسیار ساده ای است، کافیست قبل از به اشتراک گذاری عکس و یا ویدیوی مورد نظر، در پایین گزینه های تگ افراد و لوکیشین، حساب های کاربری را که تمایل دارید پست شما در آنها نیز منتشر شوند را انتخاب کرده و سپس گزینه به اشتراک گذاری را بزنید. به همین راحتی عکس یا ویدیوی شما بصورت همزمان در چندین حساب کاربری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

قطعا این قابلیت بازخورد خوبی از جانب کاربران خواهد داشت. بخصوص برندهای شناخته شده ای مثل Nike که برای هر کدام از رشته های ورزشی یک حساب کاربری مجزا دارد، برای معرفی محصولات جدید خود و یا اطلاع رسانی در مورد یک موضوع میتواند از قابلیت انتشار همزمان پستهای اینستاگرام استفاده کند.

با وجود تمام فوایدی که این قابلیت با خود به همراه دارد، اگر به منظور انتشار پستهای اسپم مورد استفاده قرار بگیرد بدون شک به کیفیت محتوای اینستاگرام ضربه خواهد زد.


مطلب اموزشی مرتبط: 10 اشتباهی که موجب از دست دادن فالوور در اینستاگرام میشود


امکان انتشار همزمان پست اینستاگرام بزودی در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار خواهد گرفت. اما اینستاگرام هنوز زمان دقیقی برای در دسترس قرار دادن این قابلیت برای کاربران Android اعلام نکرده است.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟