انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind
4.67/5 (3)

انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind

Refind نرم افزاری کاربردی برای انتخاب و نشانه گذاری مطالب در فضای مجازی است. با توجه به اهمیت محتوا در شبکه های اجتماعی ، کاربران می توانند از امکانات و قابلیت های این نرم افزار در جهت گزینش و نمایش محتویات در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان استفاده کرده و از نتایج حاصل از آن بهره مند شوند.

انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind

قابلیت های انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind

Refind گزینه مناسبی برای انتخاب و نشانه گذاری مطالب و مقالات مورد نظر برای خواندن در زمان مناسب است. از اینرو می توان آنرا ابزاری مفید برای کاربران و بخصوص مدیران شبکه های اجتماعی به حساب آورد و از آن در جهت حل چالش ها استفاده نمود.

برای استفاده از Refind کاربران بایستی کاربری توئیتر خود را به برنامه داده تا از دعوت شدن یا نشدن خود اطلاع پیدا کنند. چنانچه کاربران دعوت نشده باشند می توانند در لیست انتظار قرار گرفته یا با توئیت اپلیکیشن در اولویت دسترسی قرار گیرند.

قابلیت اصلی Refind امکان ذخیره لینک های مورد علاقه کاربر است که تمایل دارد آنها را بعدا مطالعه کرده و در صورت تمایل در شبکه های اجتماعی مورد نظر استفاده نماید. همچنین با استفاده از آن می توان افراد معتبر و تاثیر گذار در حوزه کاری را دنبال کرده و در صورت تمایل لینک های مربوط به آنها را ذخیره نمود.

انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind

دیگر قابلیت های انتخاب محتوا برای شبکه های اجتماعی با Refind

  • امکان اضافه کردن خودکار لینک های اضافه شده در توئیتر
  • ارسال مستقیم لینک ها به توئیتر
  • بررسی آمار تعداد اشتراک گذاری لینک ها توسط افراد دیگر
  • قابلیت جداکردن لینک های جدید و قدیمی

 

لازم به ذکر است Refind تحت وب بوده و استفاده از قابلیت ها و امکانات آن به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار دارد. اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل های موبایل شامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است.

آدرس وب سایت : www.Refind.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟