انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport
4.4/5 (10)

انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport

این عصر را به جرات میتوان عصر ارتباطات نامید و یکی از ابزارهای رایج و بدیهی برای ارتباط با سایرین را میتوان وبسایت ها دانست. امروزه همه ارگان ها، شرکتها و مطبوعات دارای وبسایت اختصاصی هستند. حتی برخی از صاحبان صفحات در شبکه های اجتماعی نیز پس از مدتی وبسایت خود را راه اندازی میکنند.

زمانیکه افراد تصمیم به راه اندازی سایت میگیرند، بدون شک اولین گام، پیدا کردن منابعی است که بتواند فهرستی از طراحان و سازندگان وبسایت به همراه بررسی عملکرد آنها را در اختیارشان قرار دهد. وبسایت Sitebuilderreport یک منبع مناسب است تا به کمک آن بتوانند با طراحان و سازندگان وبسایت آشنا شوند.

انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport

قابلیتهای انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport

سایت Site Builder Report همانگونه که از نامش پیداست، گزارش کاملی از شرکتهای فعال در زمینه طراحی و ساخت وبسایت به همراه بررسی عملکرد آنها در اختیار افراد قرار میدهد.

مالک این سایت، استیو میباشد و طراحی، بسط، توسعه و بازنگری سایت را خود او انجام داده است. وی در 10 سالگی فعالیت خود را در زمینه طراحی وبسایت آغاز کرده و اکنون 20 سال است که در این زمینه کار میکند.

از کارهای برجسته او میتوان به طراحی وبسایتهای Wired ، The Next Web ، Smashing Magazine ، The Huffington Post و Forbes اشاره کرد. وی در طول چهار سال گذشته بیش از یکصد بررسی عمیق از سازندگان وبسایت به عمل آورده که این امر باعث شده تا sitebuilderreport به سرعت رشد کند. در حال حاضر، بیش از 60000 نفر در هر ماه برای انتخاب یک سازنده وبسایت، از این منبع استفاده میکنند.

این سایت بر اساس عملکرد سازندگان وبسایت و به خصوص نحوه پشتیبانی آنها، امتیازاتی را در نظر گرفته و آنها را در جداول مقایسه ای مورد بررسی قرار داده و به چهار گروه عالی، خوب، متوسط و ضعیف تقسیم میکند.

انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport

جهت بالا بردن دقت، بررسیهای به عمل آمده هر 9 ماه یک بار تکرار میشود.

دیگر قابلیتهای انتخاب سازنده وبسایت با استفاده از sitebuilderreport

  • گروه بندی سازندگان مختلف موجود در سایت بر اساس قیمت، سادگی و …
  • بیان ویژگی های منحصر بفرد هریک از وبسایت های منتخب

برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.sitebuilderreport.com مراجعه کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟